Mieszkanie, ul. Zdziechowskiego

Zdziechowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 886 000 zł
  • 29,19 m²
  • 30 352,86 zł/m²

Zdjęcie

Michał Filip

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zdziechowskiego

Zdziechowskiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

886 000 zł

29,19 m²

30 352,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zdziechowskiego

Zaktualizowane: 17 maja 2026

886 000 zł 29,19 m² 30 352,86 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 29,19 m², 1 pokój; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI ESTATES Sp. z o.o, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6717/12014/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 29,19 m² z balkonem (6,33 m²), położony na 4. piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących unikalną architekturę wpisaną w naturę sercem osiedla jest ok. 150-letni dąb, wokół którego powstał cały projekt.

W ofercie dostępna jest jeszcze jedna kawalerka o podobnym układzie oraz ostatni apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,79 m². (...)

Agent

Michał Filip

799 076...

799 076 202

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

799 076...

799 076 202

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl