dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Rynek pierwotny

679 932 zł44,44 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 000 zł61,69 m² 14 329,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 100 zł43,80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji 0 % pcc odbiór kluczy - I Kw. 2026 roku Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,80 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 141 210 zł140,38 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa definicja luksusu Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty to oaza, wymarzone miejsce na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 290 000 zł88,43 m² 25 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,43 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 415 zł25,38 m² 20 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie - idealna pod inwestycję lub jako pierwsze, własne M Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25, 38 m , położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 000 000 zł148,54 m² 26 928,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedajemy Wyjątkowy apartament o powierzchni 148,54 m , położony tuż przy Łazienkach Królewskich. Stan deweloperski | 4 pokoje | 2 łazienki | pralnia | osobne łazienka dla gości| 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 040 000 zł71,19 m² 28 655,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71.19 m z ogródkiem o powierzchni 74.55 m położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 387 840 zł65,22 m² 21 279,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 314 390 zł71,60 m² 18 357,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4 pokoje 71,6 m2 z dużą strefą dzienną 20,3 m2, komfortowym układem 3 sypialń i 2 balkonami. Jasne wnętrza, funkcjonalny podział, dodatkowo loggia. Budynek premium, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 523 zł27,10 m² 19 539,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej Dom, który Cię rozumie. Odkryj nowy wymiar życia na Mokotowie Wyobraź sobie poranek, w którym nic nie musisz, a wszystko możesz. Budzi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 120 zł66,78 m² 38 920,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 200 zł38,07 m² 15 739,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 737 326 zł135,74 m² 34 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 528 850 zł70,80 m² 21 593,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wykończone i nowe gotowe do odbioru 4 pokoje, 70,8 m2 z dużą strefą dzienną 24 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Dysponuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 120 zł87,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 665 zł39,20 m² 19 685,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe i przestronne 2 pokoje 39,2 m2 ze strefą dzienną 20 m2 oraz balkonem 6,1 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 155 zł43,57 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Służewiec | Rynek pierwotny | Q3 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 911 zł67 m² 19 327,03 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie znajduje się w inwestycji, która jest przemyślana w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 263 zł57,73 m² 21 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,73 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 629 zł50,78 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z loggią na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł51 m² 36 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje | 52,7 m2 | Balkon | ul. Słoneczna english description below - please do not hesitate to contact us Odkryj nowoczesne mieszkanie w pięciokondygnacyjnym, kameralnym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 501 zł61,03 m² 18 409 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł36,42 m² 28 693,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 512 zł36,66 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Mokotów | odbiór w tym roku Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie? Ta propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 246 zł38,01 m² 22 553 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 4. piętrze prestiżowej inwestycji w samym sercu biznesowej części Mokotowa. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 117 zł59,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 320 zł30,26 m² 25 093,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 742 zł46,10 m² 18 584,43 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję loftowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 452 zł59,12 m² 21 168 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 pokoje w sercu Mokotowa - odbiór już w tym roku! Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z przemyślanym układem i potencjałem inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 488 zł39,25 m² 15 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 000 zł37 m² 19 784 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! unikat 2 pokoje o pow. 37 m2 z tarasem 10,36 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez prowizji! 0 % pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł72,70 m² 13 453 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wyprzedaż wiosenna! promocja! 13450 pln /m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł29,22 m² 29 431,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe, nowe, bez pcc Salon sprzedaży dewelopera oferuje nową, funkcjonalną kawalerkę o pow. 29,22 m2, zlokalizowaną na 3. piętrze nowego 7-piętrowego budynku położonego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł52 m² 29 463,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą kameralnego, nowoczesnego, dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 50,9 m2, położonego w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Sprzedaż bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,07 m² 15 331,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje, ogródek 14 m | Parter | Mokotów | Bez prowizji Planowany termin oddania: wakacje 2026 Mieszkanie aktualnie objęte promocją cenową Opis mieszkania Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 000 zł53,50 m² 17 794 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 53,50 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 784 zł41,04 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Świetna propozycja dla singla, pary lub jako lokata kapitału! kup teraz I odbierz już W III kwartale 2027 roku! Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 100 zł42,12 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w cichej okolicy na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij