dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana III Sobieskiego

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł38,93 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Mokotowie, na osiedlu Sielce, przy ul. Sobieskiego 99. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł86,17 m² 18 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

- english description below - Avenue Estate prezentuje apartament 3-pokojowy z loggią na sprzedaż na Mokotowie ****** atuty - Przestronny, funkcjonalny układ - 2 toalety (łazienka i wc) - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 099 000 zł76,85 m² 14 300,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Jana III Sobieskiego 102 oraz składa się z trzech pokoi. Na dokładnie 76,85.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronny, luksusowy apartament o powierzchni 170 m , położony na pograniczu Wilanowa w jednej z najbardziej komfortowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł36,80 m² 18 940,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie 36,8 m2, 2 pokojowe ,na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata. Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, na Mokotowie. To doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub znajomych/przyjaciół, którzy chcą wspólnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje z potencjałem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. ul. Jana III Sobieskiego 14 | 65,98 m | 1 piętro | kw Nieruchomość położona jest w części Wilanów Wysoki, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sobieskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł135 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Mokotów, sobieskiego Rozkład mieszkania: salon-35,9m2 Sypialnia- 19,3m2 Garderoba 2,5m2 Pokój nr1-15m2 Pokój nr 2-14,8m2 Łazienka- 5,5m2 Łazienka -3m2 wc z pralnią- 3m2 Kuchnia-13m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Dwupokojowy apartament w budynku z basenem, fitness* Do wynajęcia dwupokojowy, klimatyzowany apartament na Mokotowie, przy al. Jana III Sobieskiego. Apartament znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,80 m² 15 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Brief: ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m na Mokotowie (sielce), na 1. piętrze w budynku z windą. Wschodnia ekspozycja i balkon z widokiem na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58 m² 14 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sobieskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 58m2. Układ: - salon - ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł167 m² 14 850,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość oferuje dostęp do prywatnej strefy rekreacyjnej obejmującej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego. Dwustronna ekspozycja, balkon z widokiem na zieleń oraz położenie względem głównej ulicy sprawiają, że lokal ma duży potencjał zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł145,74 m² 17 490,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: położona na Mokotowie, przy ul. Sobieskiego w sąsiedztwie parku Sieleckiego. Osiedle zadbane, strzeżone wjazd tylko dla mieszkańców i zapowiedzianych gości, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57,60 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł167 m² 15 449,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży prestiżowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 167 m . Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego, w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Bezpośrednia bliskość nowo wybudowanej, cichej linii tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 167 m , położonego na 2 piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 132 m z tarasem i widokiem na park | Mokotów Najważniejsze atuty- 4 pokoje | 132 m - Kameralny taras z widokiem na park - Po niedawnym remoncie - Klimatyzacja - 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 000 zł135 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam atrakcyjny 4-pokojowy apartament o powierzchni 135 m2, położony na Mokotowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł167 m² 15 449,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mokotów | Rozkładowe 3 pokoje | tramwaj do Centrum w 10 minut Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,86 m² 13 190,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Warszawie, mokotów : Mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie do remontu - Dobry układ pomieszczeń, możliwość otwarcia kuchni na pokój. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.