dowolna

Domy z pustaka Warszawa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 180 000 zł230 m² 9 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu bliźniaka na Wilanowie! Zakup od dewelopera zwalnia kupującego z 2% podatku pcc. Cena promocyjna tylko na 1 dom! 2 180 000 złotych informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staropolska

Białołęka,Warszawa

3 800 000 zł300 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom na ulicy Staropolskiej, ok. 800 m od trasy S8, ok. 2 km od stacji metra Kondratowicza. Blisko, cicho, zielono. Dom ok. 300 m2 na działce 992 m2 z wkomponowanym dodatkowym mieszkaniem nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupki

Wawer,Warszawa

3 200 000 zł235 m² 13 611,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy piękny, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 235 m , położony na działce o powierzchni 631 m , w prestiżowej dzielnicy Wawer, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

14 990 zł200 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów I józefosław I mysiadło I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | W domu energooszczędnym I 14990 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 590 000 zł210 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży klimatycznego i zadbanego domu/segmentu w dzielnicy Stara miłosna/wesoła. Osiedle przy lesie, oddane do użytkowania w 2003r. Budynek od tego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastuszków

Rembertów,Warszawa

1 160 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ten nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim to idealna propozycja dla rodziny szukającej przestrzeni i komfortu w zielonej części Rembertowa. Z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łasaka

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł138 m² 12 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Serdecznie zapraszam do prezentacji atrakcyjnego domu - segmentu środkowego na bliskim Wawrze (ul. Łasaka) o powierzchni 138 m2 i powierzchni działki 220 m2, idealnego dla rodziny pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 222 000 zł67 m² 18 162,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 67,28 m z działką o powierzchni 132,64 m w zielonej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość zlokalizowana w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowska

Aleksandrów,Warszawa

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z oferta domu na Warszawskim Wawrze - Aleksandrów. Dom jest w stanie developerskim przy czym sukcesywnie właściciel wykańcza go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Białołęka,Warszawa

1 990 000 zł213 m² 9 343,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący posadowiony na działce 946m2 w niezwykle zielonej części Warszawy - na Białołęce Dworskiej. Dla kogo? Dla rodziny z dziećmi szukającej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lewandów,Warszawa

1 760 000 zł150 m² 11 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Do zaoferowania mam wyjątkowy dom na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: dom bliźniak znajduje się na Białołęce w Warszawie, w niedalekiej odległości od rezerwatu przyrody. Spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akustyczna

Pyry,Warszawa

1 900 000 zł353 m² 5 377,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Parterowy dom wolnostojący na ursynowie - Pyrach. Z poddaszem mieszkalnym z 2005 r., z niepowtarzalnie dużą działką! Do gruntownego remontu i własnej aranżacji lub dla inwestora. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

13 000 zł180 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom Z czterema sypialniami W wilanowie dane techniczne: budynek o nowoczesnej bryle o powierzchni 180m2 w zabudowie bliźniaczej z 2007 roku. Wokół domu piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Las,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 479 000 zł142 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Domu przez Agencję Nieruchomości Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia domu: 141,73 m Powierzchnia działki: 283,46 m Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Zerzeń,Warszawa

1 499 000 zł127 m² 11 774,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, zerzeń, ul. Motylkowa 59 Metraż: 127 m2 Rok budowy: 2007 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 499 000 zł opis domu: na sprzedaż przytulny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

13 000 zł180 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | 3 poziomy W domu energooszczędnym I 5 pokoi | 14900 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

1 899 000 zł350 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Warszawa Stara Miłosna dom 350m2 4 kondygnacje przestrzenny elegancki i stylowy z salonem o wysokości ponad 6m oddany w 2002 r. r w cichej okolicy, przy Mazowieckim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

2 490 000 zł220 m² 11 318,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej, położony wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na parterze duży salon, kuchnia z częścią jadalną, gabinet, toaleta i ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł268 m² 6 324,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

W wyjątkowym miejscu jakim jest zalesiony Michalin powstał kameralny bliżniak o pow całkowitej 268m2, pow.użytkowej 194m2 budowany z dbałością o technologię oraz materiały. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursus,Warszawa

2 500 000 zł295 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Sprzedam przestronny 5-pokojowy dom, segment skrajny o powierzchni użytkowej 256,7 m2 na działce 421 m2 w warszawskim Ursusie. Nieruchomość z 2001 r., zadbana i dobrze utrzymana, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 449 000 zł204 m² 12 004,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 204 m2 I 5 pokoi |2 449 000 pln Do sprzedania dom o powierzchni 204 m2 na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 449 000 zł204 m² 12 004,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 204 m2 I 5 pokoi | 2 449 000 pln Do sprzedania dom o powierzchni 204 m2 na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Juhasów

Borków,Warszawa

1 680 000 zł267 m² 6 292,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zamieszkaj w Warszawie a poczuj się jak na wsi w otoczeniu natury. Zapraszam na prezentacje przestronnego domu na Warszawskim Wawrze, świetny dojazd do Centrum miasta a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiślanych Pól

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł206 m² 6 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Warszawskim Wawrze Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W Falenicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastuszków

Rembertów,Warszawa

1 160 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Powsin,Warszawa

1 620 000 zł150 m² 10 826,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany na warszawskim Wilanowie Powsin. Oferujemy Państwu komfortowe życie w kameralnym otoczeniu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ursynów,Warszawa

4 740 000 zł430 m² 11 023,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:621 m²

Duży, 14 - pokojowy dom z adaptowanym pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni 430 m2, zlokalizowany na Ursynowie Południowym, czeka na nowego właściciela Na tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Jeziorki Południowe,Warszawa

3 900 000 zł211 m² 18 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom premium zlokalizowany na warszawskim Ursynowie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty domu nad jeziorem - miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

14 700 zł741 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 650 m2 (pow. całkowitej 754 m2), na działce o pow. 1254 m2, zlokalizowany w dzielnicy Wesoła, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż narożny segment o powierzchni 115 m , położony w spokojnej części Wawra. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Bielany,Warszawa

1 850 000 zł147 m² 12 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na nowych nabywców czeka klasycznie wykończony segment z ogrodem, położony na Wólce Węglowej w północnej części Bielan. Zaznaj natury pozostając w mieście! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

13 000 zł180 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł90 m² 55,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do zaoferowania mieszkanie - niewielki dom - do zamieszkania od zaraz, odświeżony i wyremontowany w częściach tego wymagających. Mieszkanie - dom składa się z 3 pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 489 000 zł323 m² 7 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja: dobra cena! Funkcjonalny i solidnie wykończony dom dla Twojej rodziny, południe Warszawy, okolice Piaseczna. Lokalizacja Spokojna okolica, czyste powietrze, spokój. Tymczasem.samochodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł206 m² 6 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Żerań,Warszawa

1 169 000 zł185 m² 6 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:353 m²

Ostatni narożny! Super lokalizacja! oddany do użytkowania! Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycję deweloperską położoną w Warszawie na Białołęce. Składa się ona z 4.