dowolna

Domy z pustaka Warszawa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

14 999 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów I mysiadło I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | W domu energooszczędnym I 14990 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 790 000 zł190 m² 14 684,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa nieruchomość usytuowana na Sadybie gwarantująca prywatność i ogródek na wyłączność. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 135m2, z dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kroczewska

Białołęka,Warszawa

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny i funkcjonalny dom na działce o powierzchni 800m2 w zabudowie bliźniaczej z przepięknym ogrodem zimowym w Warszawskiej Białołęce. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

2 400 000 zł294 m² 8 174,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na Warszawskim Rembertowie Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o pow całkowitej 293,60 (użytkowa - 240m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młodzieńcza

Targówek,Warszawa

4 800 000 zł543 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku mieszkalno-przemysłowo-biurowego na Targówku Powierzchnia całkowita budynku to 543m , znajdującego się na działce 365m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

2 479 000 zł142 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Domu przez Agencję Nieruchomości Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia domu: 141,73 m Powierzchnia działki: 283,46 m Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Mokotów,Warszawa

17 000 zł146 m² 116,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Brief: mokotów. Otoczony zielenią nowoczesny dom (skrajny segment ) o powierzchni 146m2, na nowym osiedlu. | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 łazienki I toaleta I zadbany piękny ogród 260m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola,Warszawa

3 250 000 zł301 m² 10 813,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, doskonały jako inwestycja, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

1 700 000 zł284 m² 5 980,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

2 400 000 zł294 m² 8 174,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Na Przełaj

Choszczówka,Warszawa

2 150 000 zł237 m² 9 071,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| nowa oferta domu w Choszczówce. Polecamy uwadze tych, którzy już znają zalety mieszkania w tym miejscu, jak i tym, którzy szukają domu w zielonej okolicy dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młodzieńcza

Targówek,Warszawa

4 900 000 zł543 m² 9 023,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:365 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 090 000 zł284 m² 10 873,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wawer,Warszawa

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Lokalizacja: dom z doskonałą lokalizacją, piękną działką, położony na Wawrze zaledwie 3 minuty samochodem od trasy S2. Nieruchomość w kameralnej cichej okolicy z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 032 500 zł80 m² 12 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastuszków

Rembertów,Warszawa

1 099 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny lokal w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z funkcjonalnym układem i możliwością dostosowania wnętrz do własnych potrzeb. Atuty: nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Powsin,Warszawa

3 100 000 zł284 m² 10 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Las,Warszawa

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł120 m² 14 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania dobrze zaprojektowany, komfortowy i przytulny segment o powierzchni całkowitej 120 m2, mieszkalnej 94 m2, wybudowany w 2015 roku, z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kremowa

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł127 m² 12 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować jako jedyni do sprzedaży połowę bliźniaka o powierzchni 127m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł182 m² 6 587,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Bez prowizji od kupującego oraz bez podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednia. Ostatni dostępny dom. - inwestycja jest zakończona i istnieje możliwość natychmiastowego zakupu nieruchomości. - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiślanych Pól

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł206 m² 6 072,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Warszawskim Wawrze Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W Falenicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

1 090 000 zł106 m² 10 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji zlokalizowanej na bliskim Wawrze przy ul. Trakt Lubelski 251. Inwestycja to juz 3 etap lokalnego dewelopera w tym miejscu. Budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

1 290 000 zł106 m² 12 169,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

1 399 000 zł132 m² 10 583,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Wyjątkowe miejsce Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie (elewacja z wypalanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

1 150 000 zł106 m² 10 849,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji zlokalizowanej na bliskim Wawrze przy ul. Trakt Lubelski 251. Inwestycja to juz 3 etap lokalnego dewelopera w tym miejscu. Budynk i w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

1 290 000 zł106 m² 12 169,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji zlokalizowanej na bliskim Wawrze przy ul. Trakt Lubelski. Inwestycja to juz 3 etap lokalnego dewelopera w tym miejscu. Budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

1 299 000 zł118 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targówek,Warszawa

989 000 zł149 m² 6 633,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Kup dom dla swojej rodziny na święta! Ostatni i niepowtarzalny w tej okolicy, dom który szuka rodziny 2+3. Prywatny azyl dla rodziny ceniącej przestrzeń i wspólne chwile. Adres: ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

1 399 000 zł125 m² 11 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 500 000 zł159 m² 9 444,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114,01 m2 , z poddaszem o pow. 46,79 m2, usytuowane w dzielnicy Białołęka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł200 m² 14 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom-segment w Starym Wilanowie, 6 pokoi, 3 łazienki, garaż usytuowany w cichej, spokojnej okolicy. Dom w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cienista

Stara Miłosna,Warszawa

1 290 000 zł256 m² 5 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom wolnostojący, dla 1 lub 2 rodzin Stara Miłosna! Bardzo interesująca nieruchomość, o łącznej powierzchni ponad 300 m kw., na działce 451 m kw., położona przy ulicy Cienistej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 479 000 zł142 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 980 000 zł200 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Twoja nowa przestrzeń do życia - nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 453 m2 położony przy ul. Borowieckiej w dzielnicy Wawer. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Międzylesie,Warszawa

1 670 000 zł210 m² 7 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Uwaga. Tylko do końca roku promocyjna cena - 70 tyś zł. Do sprzedaży dom w Międzylesiu położony przy ul. Zwoleńskiej, o powierzchni całkowitej 210m2, na działce 376 m2. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Przestronny i nowoczesny dom na wynajem o powierzchni 160 m , z 5 pokojami, z dwoma ogrodami oraz garażem na Warszawskim Ursynowie. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Proponujemy alternatywę dla mieszkania z ogródkiem W zielonym Wawrze, mały segment do generalnego remontu 100 m2 pow całkowita na działce 150 m2. Parter: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 849 000 zł170 m² 10 876,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż: dom z dużym ogrodem i możliwościami rozbudowy na Bemowie Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jakie skarby ukryte są na warszawskim Bemowie? Otóż dziś mam dla Was.