dowolna

Domy z kominkiem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

411 ogłoszeń

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom w atrakcyjnej części Wilanowa. Zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, stylowo a jednocześnie z użyciem najwyższej jakości materiałów. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego i eleganckiego domu, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem nieużytkowym przy ul. Chojnowskiej w Warszawie. Okolica spokojna; zabudowa jednorodzinna; dom znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł330 m² 7 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego Mokotów stegny/sadyba Polecam Państwa uwadze dom typu segment znajdujący się przy małej osiedlowej uliczce, którego położenie zapewnia spokój z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Stary Wilanów, bliźniak dla wymagających, 7 pokoi, 420 m2. : dla kogo? Stylowy bliźniak może stać się domem dla rodziny z kilkorgiem dzieci. Dobrze poczują się tu osoby lubiące jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł294 m² 10 544,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Parterowy dom na skraju lasu Tylko 25 min do centrum Warszawy | 4 sypialnie | Funkcjonalny rozkład | Cicha i spokojna okolica | Vis a vis lasu | Gotowy do zamieszkania | Dom powstały.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom 5 pokoi, 180 m , Wilanów elegancki, z ogrodem i garażem Do wynajęcia elegancki, dwupiętrowy i przestronny dom o powierzchni 180 m , położony na działce 350 m w.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 990 zł188 m² 16 489,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny , W pełni wyposażony dom W zacisznej I zielonej części wilanowa zabudowia bliźńiacza zagospodarowany ogród ( automatyzne podlewanie, automatyczne koszenie trawnika) 700 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł430 m² 18 581 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną, nowoczesną, luksusową rezydencję z basenem urządzoną w nowoczesnym stylu usytuowaną na zalesionej działce o powierzchni 2150 m2 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Malownicza posiadłość W henrykowie. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż rezydencjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390 m , położony na zagospodarowanej działce 1500 m w spokojnej, willowej części Białołęki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji obok Starego Miasta! Segment środkowy usytuowany przy jednej z kameralnych uliczek Nowego Miasta, na który składają się: - przyziemie-.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240,40 m² 8 735,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wygodny, duży, starannie rozplanowany i funkcjonalny dom położony przy ul. Jeziorowej (zerzeń). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł712 m² 18 117,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Rezydencja tuż przy pałacu brühla Młociny | Reprezentacyjna rezydencja | 3 poziomy | Tereny zielone | ch Młociny | Obok Pałacu Brühla I Możliwa rozbudowa ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł480 m² 6 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:571 m²

Potrzebujesz nieruchomości na 1/ dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ? 2/ nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3/ nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł157,99 m² 10 120,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom bliźniak 158 m | 4 sypialnie | ogród | Wawer, ul. Dzięcioła Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 158 m , położony na działce 327 m w.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł300 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z charakterem w prestiżowym Wilanowie - Kępa Zawadowska. Powierzchnia domu: 300 m Powierzchnia działki: 1000 m Pokoje: 6 Łazienki: 4 Garaż: na 2 samochody Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł151 m² 11 251,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Rodzinny bliżniakna zamkniętym osiedlu Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z malowniczym ogródkiem o powierzchni całkowitej 151.4 m , położony na działce o powierzchni 312.

Szczegóły ogłoszenia

19 950 zł280 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

**saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: parter *salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom na Żoliborzu do aranżacji pod cele biurowe bądź mieszkalne english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalną ofertę luksusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł330 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 814 m²

Białołęka_henryków Zaciszna posiadłość położona w lesie w Henrykowie na Białołęce 12 km od Centrum (dojazd ze Śródmieścia 15 minut). Nieruchomość będzie dostępna do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł495 m² 6 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem. Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez prowizji od kupującego Polecam Państwa uwadze nieruchomość usytuowaną w rozchwytywanej dzielnicy Wawer Las nieopodal Gocławia. Okolicę cechuje absolutna cisza i sąsiedztwo nowej.