dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 100 000 zł161 m² 13 058,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bez prowizji od nabywcy! skrajny segment z pięknym ogrodem na Saskiej Kępie, położony przy cichej osiedlowej uliczce domów jednorodzinnych. Blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły itp. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

3 600 zł150 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Działka 580m2. Zagospodarowany ogródek ,meble ogrodowe. Osiedle ogrodzone indywidualna ochrona. Cicha okolica w pobliżu ścieżka rowerowa w kierunku Zegrza i Puszcza Słupecka. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł161 m² 13 058,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bez prowizji od nabywcy! skrajny segment z pięknym ogrodem, położony przy cichej osiedlowej uliczce domów jednorodzinnych. Blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły itp. Wnętrza domu gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej ok.200m2 usytuowany na działce 482m2.Dom do remontu.Wszystkie media miejskie.Dom składa się z 3 pokoi ,holu, kuchni i łazienki.Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

745 000 zł180 m² 4 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowoczesny I super energooszczędny dom (1/2 bliżniaka) O powierzchni 180 m2 bardzo ładny, dobrze rozplanowany I doświetlony. Lokalizacja na zamkniętym i zagospodarowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Groty

Groty,Warszawa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przytulny dom w zabudowie bliźniaczej częściowo wyremontowany kilka lat temu i odświeżony, położony na osiedlu Groty w pobliżu Parku Leśnego Bemowo. Dom jest podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł220 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Cena do negocjacji Dom na Górnym Mokotowie wybudowany w latach 60-tych.Nadaje się doskonale na cele mieszkalne jak i biurowe.Do stacji metra Wierzbno 5 minut na piechotę. Piwnica - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Sadyba,Warszawa

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Bliźniak z początku lat szęśćdziesiątych na Sadybie. Położony przy klimatycznej uliczce z latarniami gazowymi. Oaza ciszy, spokoju i zieleni. Powierzchnia całkowita domu 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

795 000 zł250 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:110 m²

Segment środkowy w stanie developerskim położony na Targówku w okolicy ronda Żaba.Okolica świetnie skomunikowana.Dojazd asfaltowy.Wszystkie media miejskie.Garaż na poziomie -1. Parter - hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Elsnerów

Elsnerów,Warszawa

865 000 zł140 m² 6 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy na osiedlu Elsnerów.Dom położony jest na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Parter - przedpokój , wc, widna kuchnia ( 8m2) umeblowana i wyposażona ( płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

5 200 zł200 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Opis: w przyziemiu 2 garaże, pralnia,(toaleta + prysznic),sauna, pokój rekreacyjny (razem 70m2); parter: salon 38 m2, pok.13m2, kuchnia widna 10m2, toaleta 1,5m2, hol 6m2; piętro: pok. 21m2, pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

1 350 000 zł250 m² 675 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Warszawie przy ulicy Księżycowej, niedaleko Puszczy Kampinowskiej. Powierzchnia domu 260 m, działka 222 m2. Skrajny segment z roku 2002 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

705 000 zł160 m² 4 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:225 m²

Segment środkowy na warszawskiej Białołęce zlokalizowany na osiedlu segmentów ( osiedle zamknięte) w cichej okolicy.Dogodny dojazd do centrum.Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

885 000 zł143 m² 6 188,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:90 m²

Segment środkowy na warszawskich Włochach na zamkniętym,strzeżonym osiedlu.Dom wybudowany w 2010r. , gotowy do zamieszkania. Parter - garaż, pomieszczenia gospodarcze I piętro - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola

Wola,Warszawa

1 632 000 zł287 m² 5 686,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Segment na Woli składający się z 4 niezależnych kondygnacji z wyodrębnioną klatką schodową : 3 mieszkania plus podpiwniczenie. Parter - pow.50 m2 o wys.3m : 2 pokoje po 14,5m2 ,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, Włochy

Włochy,Warszawa

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom w stanie surowym otwartym we Włochach-Okęciu położony na narożnej działce.Dom do wykończenia , rozbudowy ewentualnie przebudowy.Usytuowanie domu na działce, pozwala na rozbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

1 090 000 zł255 m² 4 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowy, energooszczędny, funkcjonalny dom położony jako skrajny w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu Gołąbki w Ursusie. Dom ma okna na 3 słoneczne strony świata, ma 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Segment środkowy na zamkniętym miniosiedlu, pow. całkowita 200 m2, pow. mieszkaniowa 170 m2, rok budowy 2003, 2-piętrow Lokalizacja: kabaty, wejście do Lasu Kabackiego 3 min, przystanki autobusowe 5 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

11 900 zł400 m² 29,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący pod działalność gospodarczą. Budynek idealny na biuro, siedzibę firmy, kancelarię, salon kosmetyczny i inne. Możliwość adaptacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wygodna

Wawer,Warszawa

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom w dobrym standardzie, przestronny i zadbany o powierzchni ok.300m.kw z dużym, pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest częściowo umeblowany. Łącznie 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąkolowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

super lokalizacja - Ul. Kąkolowa - Warszawa Radość - 260 m2 powierzchni - działka 950 m2 - optycznie dużo większa - 100 m do kolejki - 30 minut od centrum Warszawy. - pociągi skm i Kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł270 m² 5 181,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:543 m²

Dom jest podzielony na dwie części ,z dwoma garażami : I cz. Salon 35m2 kuchnia oddzielna 11,5 m2 + jadalnia 22 m2,spiżarnia 2 m2 ,kotłownia,wc.3 sypialnie (18m2,16m2,11m2) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 499 zł180 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment położony w spokojnej okolicy na Sadybie, w cichym i malowniczym zakątku. Budynek wyposażony w klimatyzację i sieć komputerową. Blisko do przedszkoli, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

14 000 zł707 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kaucja: 14 000,00 zł Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwanowiecka

Wawer,Warszawa

899 000 zł315 m² 2 853,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Sprzedam lub zamienię z dopłatą dom 315m2 pow. całkowitej, 221m2 pow. użytkowej z działką ponad 1058m2. Dwie łazienki, 7 pokoi, 2 kuchnie. Lokalizacja blisko centrum Radości, 70m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Modelowa

Ursynów,Warszawa

4 900 zł220 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Luksusowy segment o pow. ok. 220m2 składający się z: piwnicy (pralnia, pokój, pomieszczenie użytkowe, garaż), parteru (salon z kuchnią, łazienką), piętra (sypialnia, łazienka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł217 m² 43,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny bliźniak po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej, położony w pobliżu stacji metra Wilanowska. Nowatorskie rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostra

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł158 m² 10 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy Państwu do zaoferowania narożny segment w super lokalizacji - Stary Wilanów blisko pałacu. Dom wykończony dobrymi materiałami. Piwnica/garaż na 2 samochody pow. 38,5 m2(brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Pięknie położony dom w lesie.Nieumeblowany. Kuchnia w pełni wyposażona. Szafy wnękowe. Bramy na pilota. Pod biuro i zamieszkanie. Osoba odpowiedzialna zawodowa licencja 2969- telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 000 zł330 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferowany segment został zaadaptowany na cele biurowe. Składa się z 3 kondygnacji naziemnych, 2 półpięter, sutereny i garażu. Rozkład pomieszczeń: parter: hall, recepcja z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł128 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Bardzo ładny dom z klimatem 1936 rok budowy - po remoncie - świetna lokalizacja -wołowska / Racławicka - zielono ,cicho. Wolny od czerwca 2013 r. kontakt - Anna; osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 870 000 zł271 m² 10 590,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Zlokalizowany w zadbanym osiedlu z niską zabudową jednorodzinną, piękny ogród z zielenią. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, basen, park oraz tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom na osiedlu strzeżonym Viking 3; na dole salon z kominkiem, podświetlana listwa sufitowa, otwarty z kuchnią i jadalnią, gabinet i łazienka z prysznicem, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Guliwera

Targówek,Warszawa

2 550 zł100 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

100 m2 dom na długi okres, 5 pokoi, z duzym ogrodem na Zaciszu, dobra lokalizacja, niedaleko przystanek autobusowy 512 .Dom pod zamieszkanie umeblowany, dla rodziny ewentualnie dla pięciu młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom samodzielny _ Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka, hall, 3 pokoje; i Piętro: trzy pokoje, łazienka, kuchnia, hall; II Piętro: cztery pokoje, łazienka, hall, taras ; Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gocławska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł130 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Segment środkowy o pow.użytkowej 130m. Piwnica: garaż na 1 samochód, 3 pomieszczenia gospodarcze. Parter: kuchnia 12m /zejście do piwnicy/, korytarz, sakon 27m z wyściem na taras. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom z zabudowie szeregowej/4 domy/ z 1998r,środkowy, na działce 270m2 Jest 4 - kondygnacyjny - po 100m2 na każdej kondygnacji. Każde piętro 3,10m wysokości. Wnętrze domu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

4 800 zł240 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo ładny dom w dobrej lokalizacji przy Wola Park. Świetna lokalizacja. Dom wysoki standard.Nadaje się pod zamieszkanie ale i pod biuro. Polecamy.Osoba odpowiedzialna licencja 2969- telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

4 500 000 zł289 m² 15 570,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom typu bliźniak w standardzie rezydencji luksusowy w wyjątkowej lokalizacji Stara Sadyba przy skwerze z alejami i starym drzewostanem. Powierzchnia całkowita 290 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Oferta bezpośrednia Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania i domy w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na Warszawskiej Białołęce. Osiedle Wiśniowy Sad etap I , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szamocin

Białołęka,Warszawa

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nasza oferta łączy w sobie: fenomenalną okolicę: zieleń, przestrzeń, zające, sarny, bażanty i las w bezpośredniej bliskości Dobrą komunikację z resztą Warszawy 15 minut do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij