dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

620 000 zł193 m² 3 212,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zakończenie inwestycji- wrzesień 2013 Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze o powierzchni 193m2 (z działką 351m2)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

5 900 zł200 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment podzielony na 4 kondygnacje, w tym jedna podziemna (garaż i piwnica), na parterze salon, kuchnia, przestronny hall i wc, na 1 piętrze dwa pokoje i łazienka, na poddaszu dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

3 500 000 zł940 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:940 m²

Budynek 5 kondygnacji z wydzieloną klatką schodową o szerokości 240 cm,o dużych możliwościach aranżacyjnych. Przyziemie jako garaż 170 m2 na 6-10 st + pom. gospodarcze 24 m2 + wc. wys 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

8 900 zł404 m² 22,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:694 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni całkowitej 404 mkw, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. W skład nieruchomości wchodzi czternaście pokoi, widna oddzielna kuchnia, dwie łazienki, trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Białołęka,Warszawa

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w markach przy ul. Granicznej. Bezpośrednio od dewelopera. Kameralne miniosiedle 4 domów słoneczna aura. Więcej na stronie: w cenie ogrzewanie podłogowe na całym parterze zintegrowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

660 000 zł241 m² 2 738,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 168 m2, zlokalizowany w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej, zadrzewionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arkadowa

Ursynów,Warszawa

1 179 000 zł200 m² 5 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Bardzo atrakcyjna cena! pilna sprzedaż! Piękny dom (1/2 bliźniaka) w bardzo atrakcyjnej cenie oraz świetnej lokalizacji! Położony na Ursynowie Północnym na pograniczu Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wesoła

Wesoła,Warszawa

6 000 zł260 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:40 m²

Ekskluzywny dom w atrakcyjnej cenie 6000 zł pod wynajem. Wyposażony w meble włoskie marki selve, styl: art deco. 4 kondygnacje, na każdej z nich łazienka. Podłoga - gres lub terakota, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

950 000 zł175 m² 5 430,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Wyjątkowa okazja! Ostatnie dwa segmenty w ukończonym etapie osiedla. Budynki wybudowane są w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości (cegła, dachówka ceramiczna, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 190 000 zł218 m² 5 461,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa okazja! Ostatnie dwa segmenty w ukończonym etapie osiedla! Budynki wybudowane są w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości (cegła, dachówka ceramiczna, tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poleczki

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:317 m²

Segment z przeznaczeniem na cele biurowe zlokalizowany przy ul. Poleczki. Około 300 m2 powierzchni użytkowej. Działka 317 m2, taras oraz ogródek. monitoring Charakterystyka powierzchni: garaż: 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa-Bielany dom na sprzedaż, jest to tzw. segment skrajny w otoczeniu zieleni, miejsce parkingowe na 2 samochody, teren strzeżony. Dom w stanie idealnym, zadbany, plastikowe okna. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zaciszna

Sadyba,Warszawa

1 690 000 zł150 m² 11 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sadyba, cicha, spokojna uliczka, do sprzedania 1/2 bliźniaka Część mieszkalna ok. 150 mkw. Parter: pokój (ok. 20 mkw.), kuchnia (ok. 15 mkw.), toaleta I piętro: 2 pokoje 20 mkw. i 17 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bezpośrednio Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, na Starych Bielanach, w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy,bogatej w zieleń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znicza

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do kupna segmentu w pobliżu parku Znicza. Dom na Grochowie na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom wybudowany w 1986roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Opis: w przyziemiu 2 garaże, pralnia,(toaleta + prysznic),sauna, pokój rekreacyjny (razem 70m2); parter: salon 38 m2, pok.13m2, kuchnia widna 10m2, toaleta 1,5m2, hol 6m2; piętro: pok. 21m2, pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ochota

Ochota,Warszawa

3 600 000 zł315 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:315 m²

Atrakcyjna, przedwojenna i przestronna nieruchomość (stan deweloperski) o powierzchni 315m2, położona na warszawskich Filtrach, idealna do zamieszkania, jak i na cele biurowe bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:40 m²

Ekskluzywny dom w atrakcyjnej cenie 1 500 000 zł do sprzedaży. Wyposażony w meble włoskie marki selve, styl: art deco. 4 kondygnacje, na każdej z nich łazienka. Podłoga - gres lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursus

Ursus,Warszawa

8 000 zł330 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom wolnostojący w atrakcyjnej części Ursusa. Możliwość wynajęcia pod przedszkole, żłobek, przychodnię itp. Częściowo zaadaptowany pod przedszkole/klub malucha (drzwi ppoż, sanitariaty). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 750 000 zł223 m² 7 847,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Luksusowy segment na Starych Bielanach z 1926 roku. Dom po renowacji , remoncie i wymianie wszystkich instalacji z oryginalnymi sztukateriami. Zachowane zostały oryginale dębowe drzwi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 400 000 zł443 m² 7 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Piękny, nowoczesny, nowy dom jednorodzinny wolnostojący z ładną działką w Warszawie na zachodnim Ursynowie (bardzo blisko Służewca, mokotowa). Zaprojektowany i wykonany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Włochy,Warszawa

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Dom wolnostojący w dużym ogrodzie. Cisza i spokój, wszędzie blisko (sklepy, usługi, szkoły, komunikacja). Idealny na mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Teren chroniony. Może być też na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Włochy,Warszawa

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom po remoncie, 4 pokoje, 3 łazienki, umeblowany w spokojnej okolicy ul. prostopadła do Chrościckiego. Dobry i szybki dojazd od centrum. W cenie garaż/lokal pow. 60m2 na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł145 m² 7 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:312 m²

Połówka bliźniaka na Starych Włochach. Dom przeszedł generalny remont w latach 2007/2008. Wymienione zostały wszystkie instalacje i wyposażenie. Instalacje miejskie - woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł241 m² 3 107,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 zł280 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:272 m²

- w okolicy stacji Metra Służew! - Tylko na cele mieszkaniowe! - Segment skrajny - na każdym poziomie łazienka, w pokojach parkiety , schody zabezpieczone miękkimi wykładzinami. - dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Noworegulska

Ursus,Warszawa

850 000 zł190 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam nowy domek jednorodzinny o powierzchni użytkowej 154 m2 w zabudowie bliźniaczej, z ogródkiem o powierzchni 400 m2. Dom jest wykończony, z wnętrzem do zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

5 800 zł204 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Segment szczytowy na zamkniętym osiedlu, na którym znajduje się szereg 12 segmentów. Dom znakomicie nadaje się do celów mieszkalnych, jak i na biuro, czy prowadzenie innej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do wynajęcia połowa budynku bliźniaczego, o powierzchni 240 mkw, zlokalizowanego na Warszawskim Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzi pięć pokoi, kuchnia, łazienka, oddzielne wc, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 870 000 zł273 m² 10 512,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom wolnostojacy na Żoliborzu otoczony zadbanym ogrodem.Działka o powierzchni 470m2. Dom w stanie dobrym do ewentualnego odświeżenia.Powierzchnia całkowita - 273m2 , powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

620 000 zł193 m² 3 212,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom wolnostojący na Starym Ursusie. Dom składa się z sześciu pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, garażu na dwa samochody, kotłowni i piwnicy. Wszystkie media. Działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony o pow. 300m2, na działce 1000m2 zlokalizowany na ul. Gajdy. Ilość kondygnacji 4. Piwnica: garaż na 1-den samochód , kotłownia, oraz dwa duże pomieszczenia. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Środkowy segment w cichym pięknym miejscu. Przy Lasku Bielańskim. Dom z powierzchniami co 1/2poziomów. Media w tym ogrzewanie - miejskie piwnica -dodatkowo osobne wejście - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Sadyba,Warszawa

1 700 000 zł144 m² 11 805,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Budynek połozony w bardzo dobrym punkcie komuniakcyjnym. Dom 4 kondygnacje, w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie w 2001 roku i niedawno odświeżany. Możliwość rozbudowy. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspomnień

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bezpośrednio sprzedam dom w bardzo dobrej okolicy. Sprawdź szczegółową ofertę sprzedaży domu zamieszczoną na specjalnej stronie gdzie znajduje się dokładny opis,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radość

Radość,Warszawa

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Mieszkanie w kamienicy przedwojennej ,na 4-piętrze w 5- piętrowym budynku , Kamienica w dobrym stanie - po remoncie- wszystkie instalacje wymieniono, nowa winda, elewacja po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

5 000 zł213 m² 23,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Do wynajęcia luksusowy, czteropokojowy dom, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. W jego skład wchodzi duży przestronny salon (24 mkw) z aneksem kuchennym, wykończonym w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do wynajęcia dom w spokojnej, willowej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji 300 m od stacji metro Wilanowska.Wynajem dotyczy powierzchni użytkowej 120 m2, piwnicy 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szamocin

Białołęka,Warszawa

657 000 zł165 m² 3 981,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta specjalna! *** - prowizję pośrednika opłaca sprzedający! Oferta sprzedaży prawej lub lewej połowy bliźniaka o powierzchni 165 m2 na działce 600 m2 w Warszawie, dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowej Łąki

Bielany,Warszawa

2 260 000 zł395 m² 5 721,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny I zadbany dom! wszystkie media miejskie! W pobliżu las! Dom położony jest w dzielnicy Bielany, rejonie Chomiczówka. Zamknięta enklawa domów bliźniaczych oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij