dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pińska

Targówek,Warszawa

2 395 000 zł151 m² 15 819 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ofertę domu (skrajnego segmentu) położonego w Warszawie, w dzielnicy Targówek przy ulicy Pińskiej. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia zadbany i przestronny segment o powierzchni ponad 260 m2 z dużym poddaszem użytkowym oraz obszernym poziomem -1. Do segmentu przynależy ogródek z drzewami, krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

3 250 000 zł300 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Avenue Estate prezentuje rodzinny segment skrajny zlokalizowany w prestiżowym osiedlu na zielonym Ursynowie. Bliska odległość do Miasteczka Wilanów, jakościowa przestrzeń do życia, spokojna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wólka Węglowa,Warszawa

2 199 000 zł150 m² 14 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, wykończony w wysokim standardzie skrajny segment, o powierzchni użytkowej około 150 m2 na cichych, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Targówek,Warszawa

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2, w zabudowie szeregowej (skrajny segment) wraz z podpiwniczeniem i użytkowym poddaszem, oddany do użytku w 1994 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

15 000 zł270 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom na wynajem w świetnej lokalizacji - Wiertnicza, wilanów Do wynajęcia od zaraz przestronny dom idealny pod różnego rodzaju działalność biurową lub usługową. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żonkilowa

Wawer,Warszawa

1 854 000 zł110 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Do sprzedania dom murowany z cegły, o powierzchni mieszkalnej 90m2, zbudowany w 1955r. na działce 1236m2. Dom w całości podpiwniczony, parter i poddasze (nie wykończone). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Segment skrajny z ogródkiem. Sporo zieleni. Klimatycznie. Z terenu osiedla wejście na plażę. Na plaży dla najmłodszych plac zabaw, boisko, huśtawki. Wyjątkowo ciekawa propozycja również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokotów,Warszawa

4 110 000 zł224 m² 18 348,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w enklawie zieleni, w bardzo rzadko dostępnej lokalizacji Mokotowa, 224 m2, 6 pokoi, 342 m2 działki. Dom jest w stanie do remontu i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom, 5 pokoi, 170 m , Saska Kępa ogród, taras i kameralne osiedle Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 m , położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rembertów,Warszawa

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piętrowy dom z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym na działce 764 m2 Działka jest interesującym wyzwaniem inwestycyjnym, w mpzp jako zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Królewski,Warszawa

8 450 000 zł501 m² 16 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wyjątkowy dom, w najlepszej lokalizacji do życia jednorodzinnego w Warszawie, wilanowie Królewskim. Nieruchomość przeznaczona dla wymagającego klienta, ceniącego jednocześnie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kup bezpośrednio od dewelopera z rynek pierwotnego Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy. Zapraszamy na nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu nietuzinkowy, wykończony w wysokim standardzie i klasycznym stylu dom o pow 240 m2 położony na działce 1000m2 na warszawskim Bemowie. Dom usytuowany jest w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

3 490 000 zł293 m² 11 911,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Eurovilla prezentuje nowy, komfortowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej, położony na Ursynowie - Imielinie o pow.293m3 na działce 423 m2, składający się z 5 pokoi, 4 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Absolutnie nietuzinkowy, jednorodzinny dom położony w cichej, rodzinnej okolicy Białołęki. Nieruchomość świetnie usytuowana względem szybkiego dostępu do centrum Warszawy, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

1 199 999 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowe bezczynszowe o powierzchni 77 m2 usytuowane w nowej inwestycji Ogrody Tawułkowa w zielonym Wawrze. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wawer,Warszawa

7 000 zł134 m² 52,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Prezentujemy nowo odświeżony dom na mini zamkniętym osiedlu (4 domów) bardzo dobrze zlokalizowany na warszawskim Wawrze - świetna alternatywa dla mieszkania. Dom niedawno odmalowany, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

1 699 000 zł150 m² 11 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Gotowy do wprowadzenia Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w Falenicy. Budynek z 2016 roku wybudowany z cegły ceramicznej i pokryty dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Wyjątkowy dom W objęciach przyrody twój azyl 50 metrów od lasu Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz drzwi tarasu i wdychasz świeże, leśne powietrze. To może być Twoja codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Służew,Warszawa

13 500 zł270 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem przestronny dom na Mokotowie przy stacji Metra Wilanowska. Dostępny od zaraz. Wynajem na biuro, punkt opieki nad dziećmi lub podobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

3 800 000 zł395 m² 9 627,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa przy ul. Rumianej. Urokliwa, cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom. Dom Posadowiony na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

4 920 000 zł500 m² 9 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny, dom w wyjątkowej lokalizacji k. Warszawy, na pograniczu Warszawy i Józefowa ul. Jachowicza - Powierzchnia działki: 1726m Wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 380 000 zł105 m² 13 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Ostatnie domy - oddane do użytkowania - zapraszamy nowoczesna architektura -eleganckie wykończenie - inteligentny Smart dom -inwestycja składająca się z 17 lokali znajdujące się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezydencja Pałacowa na Wilanowie Od zaraz! Warszawa Wilanów 400 m | 7 pokoi | 6 000 000 zł Ekskluzywny dom wolnostojący z portykiem i klasycznym frontonem 308 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 390 000 zł128 m² 10 859,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Ostatnie domy-oddane do użytkowania - zapraszamy nowoczesna architektura -eleganckie wykończenie - inteligentny Smart dom -inwestycja składająca się z 17 lokali znajdujące się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 265 000 zł107 m² 11 822,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

Ostatni Gotowy! Idealna lokalizacja Wawra Segment skrajny z działką 121 m2 usytuowany w fantastycznej lokalizacji Wawra. Parter : salon z aneksem kuchennym( wyjście na taras ) wc ,hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Rzadka okazja! Uroczy dom wolnostojący z ogrodem przy lesie cisza, zieleń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 650 000 zł170 m² 15 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym, zielony osiedlu na pograniczu Kabat i Natolina, nieopodal Lasu Kabackiego, w bliskiej odległości do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Stare Włochy,Warszawa

2 300 000 zł170 m² 13 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stare Włochy po remoncie elewacji. Piękny dom o powierzchni 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej z lat 90-tych na Ursynowie blisko stacji Metro Natolin i Południowej Obwodnicy Warszawy. Osiedle ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pińska

Targówek,Warszawa

2 395 000 zł151 m² 15 819 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu (skrajnego segmentu) położonego w Warszawie, w dzielnicy Targówek przy ulicy Pińskiej. Powierzchnia całkowita domu wynosi 151,4 m2 z możliwością rozbudowy do 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Las,Warszawa

2 839 000 zł230 m² 12 343,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Czy szukasz domu, który łączy nowoczesność z komfortem, a jednocześnie otacza Cię spokojem i zielenią? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronna willa z dużym ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza idealna na siedzibę firmy Dom jest po remoncie, odmalowany, zrewitalizowane łazienki, nowa wykładzina na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 690 000 zł144 m² 11 736,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu na sprzedaż położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, w okolicy ulicy Białołęckiej (nie bezpośrednio przy niej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

2 250 000 zł151 m² 14 922,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawimy gotowy do zamieszkania dom w warszawskiej dzielnicy Wawer, powierzchnia użytkowa: 150,78 m2 + poddasze, działka: 344,50 m2. Dom składa się z przestronnego salonu, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy kameralny, przestronny i nowoczesny dom dla dużej rodziny w Wawrze. Gabinet / Biuro z oddzielnym wejściem, pokój z ukrytym przejściem, siłownia i dom w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 900 000 zł201 m² 14 427,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż ekologiczny i funkcjonalny dom parterowy z użytkowym poddaszem w cichej i spokojnej okolicy Wawra. Świetna komunikacja - ok. 2 km do Południowej Obwodnicy Warszawy + dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

1 660 000 zł200 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Dom wolnostojący położony w dogodnej lokalizacji Wawra znajdujący się na działce 1330 m2 w pełni zagospodarowanej. Parter : 3 pokoje ,kuchnia,łazienka,wc,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia segment w miejscu cichym, spokojnym i z dobrą komunikacją miejską. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Budynek z lat 60-tych cztero kondygnacyjny. W podpiwniczeniu.