dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie położony na terenie "starego" Ursusa. Dobra lokalizacja i komunikacja -mzk,pkp,skm- dojazd do centrum 15 min. Pow 150 m2 w tym; -parter- salon , kuchnia w aneksie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

18 000 zł387 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:385 m²

Segment narożny na Bielanach, wykończony ,zagospodarowany,składający się z czterech kondygnacji, garaż w bryle budynku.Obiekt w pełni przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w Międzylesiu położony na działce 800m2( wymiary działki : 28m x 28m).Dom wybudowany w 2008r. z materiałów wysokiej jakości.Garaż na 2 samochody w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nieruchomość znajduje się w pięknej, cichej klimatycznej okolicy Starej Saskiej Kępy, jednoczęśnie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (trasa Łazienkowska, ul. Saska, ul.Paryska). Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Ochota

Ochota,Warszawa

5 400 zł210 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:752 m²

Dom wolno stojący jednopiętrowy na Szczęśliwicach, położony między Al. Jerozolimskimi i Parkiem Szczęśliwickim nieopodal centrum handlowego Blue City. Budynek wykonany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Atrakcyjny dom na Mokotowie w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego 6 pokoi, 240m 2 , działka 312m 2 Skrajny szereg oddany do użytku w 1993 roku, podpiwniczony, z dużym, dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek zbudowany po wojnie, przeprowadzony remont w 2001 r.Częśc budynku wykorzystywana jest na sklep spożywczy.PIWNICA;-kotłownia z hydroforem,PARTER-pokój z kuchnią , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

930 000 zł360 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z lat 80-tych ale ostateczny remont i rozbudowa ukończona w 2003roku .Stan techniczny budynku bardzo dobry.Dom przestronny i jasny spokojnie może pełnić funkcje domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 814 000 zł350 m² 5 182,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka z 1995 roku. Na poziomie piwnic garaż na 2 samochody, pomieszczenia gospodarcze, sauna, pokój rekreacyjny o powierzchni około 35m, basen do małego wykończenia. Parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

3 300 000 zł387 m² 8 527,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolno stojący, bezpośrednio po remoncie wewnątrz i zewnątrz. Trzy kondygnacje - piwnica z oknami, parter i poddasze. W piwnicy (62mkw.) kotłownia, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

890 000 zł264 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Funkcjonalny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego segment skrajny, czterokondygnacyjny, z garażem w bryle budynku i zagospodarowanym ogrodem. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł155 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Od połowy ( 16) marca - na cele biurowe, 6-pokojowy bliźniak o powierzchni 155 m2. Dom o atrakcyjnej lokalizacji , znajduje się blisko ulicy Puławskiej i Alei Lotników, między metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Elsnerów

Elsnerów,Warszawa

915 000 zł140 m² 6 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy na osiedlu Elsnerów.Dom położony jest na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Parter - przedpokój , wc, widna kuchnia ( 8m2) umeblowana i wyposażona ( płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł280 m² 6 067,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom o unikatowej architekturze wpisujący się w kanony nowoczesnego design'u. Przestronny i reprezentacyjny, zlokalizowany w kameralnej miejscowości Czachówek (15 km od Piaseczna, 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 560 000 zł450 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży dom(np.wielopokoleniowy)o bardzo atrakcyjnej lokalizacji (osiedle eleganckich domów jednorodzinnych położone w okolicy Traktu Lubelskiego,bardzo wygodna komunikacja).Budynek z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w prestiżowej części Mokotowa, w rejonie domów jednorodzinnych, biur i Parku Arkadia. Zielona i cicha okolica z idealnym dojazdem do centrum. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w sąsiedztwie innych domów ,niska zabudowa ,osiedle zamknięte.Technologia tradycyjna.Dom duży,może pełnić funkcje domu dwurodzinnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

5 500 zł294 m² 18,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom energooszczędny - na co składają się ściany trójwarstwowe z ceramiki z wypełnieniem wełną mineralną grubości 18 cm, ocieplenie dachu 22 cm wełny, ocieplenie podłogi na gruncie 10 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Włochy,Warszawa

6 000 zł280 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Trzypoziomowy segment na Starych Włochach na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu. Parter - salon z aneksem kuchennym, pokój, toaleta. 1-sze piętro - 3 pokoje, łazienka, garderoba. Poddasze - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola

Wola,Warszawa

1 850 000 zł287 m² 6 445,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:178 m²

Segment na Woli składający się z 4 niezależnych kondygnacji z wyodrębnioną klatką schodową : 3 mieszkania plus podpiwniczenie. Parter - pow.50 m2 o wys.3m : 2 pokoje po 14,5m2 ,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom usytuowany w prestiżowej Kolonii Staszica. Dom wybudowany w 1925 roku w zabudowie szeregowej, skrajny z wygodnym dojazdem od Al. Niepodległości i Wawelskiej. Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nurmiego

Białołęka,Warszawa

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom szeregowy na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu domów Viking 2 (technologia fińska). Tuż przy osiedlu przystanek autobusowy z bezpośrednim dojazdem do metra. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:825 m²

Obiekt warsztatowy z częścią mieszkalno-socjalną.Stan dobry.Hala o pow 110m2, wys. 3m. Część mieszkalno -socjalna ok. 130m2.Teren utwardzony. Dojazd dla transportu do 10t.Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nurmiego

Białołęka,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

3 470 000 zł410 m² 8 463,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:790 m²

Prywatna kamienica po generalnym remoncie.Uregulowana sytuacja prawna.Wymieniona instalacja elektryczna całego budynku i poszczególnych lokali. Posesja ogrodzona i zabezpieczona bramofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 550 000 zł458 m² 3 384,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Bardzo ładny dom w przepieknej okolicy.Bardzo funkcjonalne rozwiazania.Stan bardzo dobry.PIWNICA:Garaż 2 stanowiskowy, spiżarnia, pom. gospodarcze,wc, łazienka, pomieszczenie do ćwiczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żeglarska

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł295 m² 5 759,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Rozłożysty dom zaprojektowany zgodnie ze sztuką" feng shui " tworzy dwie współistniejace bryły - jedna zgodnie z kierunkami świata, druga zwrócona ku drodze. 4 poziomy co pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Mokotów,Warszawa

6 999 zł264 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wynajęcia segment środkowy o powierzchni 264 m2 z dwoma wejściami: wjazd do garażu od ul. Macedońskiej, wejście główne do domu od ul. Śródziemnomorskiej. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

2 795 000 zł616 m² 4 537,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Bardzo ładny funkcjonalny dom w świetnej lokalizacji Zacisza. Istnieje możliwość oddzielenia części domu na biuro lub pod wynajem. Jest to z oddzielną klatką schodową poddasze- 110 m-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Połowa bliźniaka na Młocinach.Dom w stanie deweloperskim.Brak podpiwniczenia.Działka 550 m2 o wymiarach 18m x 30m.Wszystkie przyłącza podłączone.Dojazd asfaltowy.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 500 000 zł380 m² 11 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:892 m²

Przedwojeny dom położony na Górnym Mokotowie w cichej spokojnej okolicy. Budynek znajduje się na dużej działce, piękny ogród otoczony murem, dom składa się z 2 lokali połączonych klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wawer

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł295 m² 5 759,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Dom 220 m / 1863 m dom mieszkalny pow. 220 m / działka 1863 m. (Pow. łącznie ze strychem 295 m) Wewnątrz pięciopoziomowy układ kondygnacji. Posiada cztery niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 500 000 zł950 m² 4 739,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Oferta sprzedaży stylowej kamienicy jako budynku biurowego,usługowo-biurowego lub domu spokojnej starości.Budynekz roku 1934 czterokondygnacyjny;PRZYZIEMIE:319, 30 mkw, PARTER:221,90 mkw, PIERWSZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł315 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wspaniałe miejsce położone blisko centrum Ursynowa. Najbliżej położony do linii metra dom na Zielonym Ursynowie. Zaciszna i spokojna enklawa, wokół zieleń, "wszystko co potrzebne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Alberta

Wawer,Warszawa

3 000 zł210 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Duży funkcjonalny dom do wynajęcia w Wesołej-Zielonej przy ulicy Brata Alberta. Dom może być przeznaczony zarówno na cele mieszkalne jak i na siedzibę firmy lub innej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Patriotów

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł295 m² 5 759,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Oryginalny dom na atrakcyjnej, zalesionej działce - z urządzonym ogrodem ( starodrzew ). Całość usytuowana w eleganckiej części dzielnicy Wawra - Radość Panuje tu uzdrowiskowy klimat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 648 000 zł300 m² 5 493,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Piękna rezydencja w spokojnej, malowniczej części Wilanowa, w sąsiedztwie nowe domy. Dom w stanie developerskim. Parter:salon z jadalnią 65m2, kuchnia 15m2, gabinet 16m2, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ząbkowska

Stara Praga,Warszawa

4 500 000 zł1 740 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Kamienica o pow. 1740 m2 do remontu. Działka 1858 m2. Stara Praga Północ. Super lokalizacja. Druga nitka metra, tramwaj, autobus. Polecam! Osoba odpowiedzialna zawodowo licencja:2969 Kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

2 850 000 zł155 m² 18 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:386 m²

Budynek może być dla 2 rodzin. Dodatkowo istnieje możliwość nadbudowy strychu, do którego jest już przygotowany projekt i może to być 3 mieszkanie. Budynek po generalnym remoncie: ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

23 000 zł800 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cały dom można podzielić na dwie części z osobnymi wejściami ,osobnymi garażami ,kuchniami. Dom posiada 16 pokoi wtym salon 100 m2 Przyziemie :2 garaże po 2 samochody, 2pokoje 25m2 i 30m2, 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij