dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

12 500 zł340 m² 36,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 340 m2 / 6 pokoi / taras / sauna /ogród Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Zawady,Warszawa

2 450 000 zł208 m² 11 773,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Stylowa i wygodna do życia przestrzeń w połowie bliźniaka na Zawadach, przy ulicy Rosy. Bardzo funkcjonalna i jasna, idealna dla osób poszukujących ciszy i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

12 000 000 zł850 m² 14 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezydencja przy Lesie Kabackim dom, który powstał z marzenia Prezentujemy unikatową rezydencję zlokalizowaną na skraju Lasu Kabackiego - nieruchomość, która łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wiśniewo,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Dla kogo? Czy ważna jest dla Ciebie przestrzeń, w której mieszkasz? Jasne elewacje, nowoczesna, willowa architektura Oryginalny design - z klasą i charakterem Czy zależy Ci na rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąkolowa

Radość,Warszawa

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Warszawie we wschodniej części Radości, przy ul. Kąkolowej 72b. Dom o powierzchni ok. 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

5 400 000 zł125 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący na Zielonej Sadybie z unikatową działką o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji. Wolnostojący dom na Sadybie położony na bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 446 m2 / 6 pokoi / taras / sauna / ogród 420m2 Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

4 300 000 zł199 m² 21 717,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom w prestiżowej części Sadyby. Ważne: świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o prywatność właścicieli - w przypadku zainteresowania zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

4 000 000 zł352 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Człuchowska

Ulrychów,Warszawa

1 586 000 zł122 m² 12 985,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zamieszkaj w domu, który daje Ci przestrzeń, światło i spokój. Nowe segmenty przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli łączą komfort domu z wygodą życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 612 000 zł163 m² 9 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w kameralnej inwestycji przy ul. Ostródzkiej 7 na Targówku (bródno). Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, blisko metra, zieleni i miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł104 m² 86,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Słoneczny segment | doskonała lokalizacja 3 sypialnie | Ogród | Taras | Dwustronna ekspozycja | Miejsce w garażu podziemnym | Zwierzęta mile widziane | Nieumeblowane - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

2 770 000 zł370 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Prezentowany dom, a w zasadzie dwa domy (o czym dalej w treści oferty) znajdują się na działce o powierzchni 537 m2 w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Dom I Został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

12 000 zł249 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy, 1-piętrowy bliźniak 249m2 na działce 2500m2, wawer, anin. Spokojna, zielona okolica, dom z ogrodem, idealny dla rodziny. Cena: 12000 zł + media wg zużycia (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Las,Warszawa

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Pyry,Warszawa

4 899 000 zł458 m² 10 696,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - Pyry Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Patriotów

Radość,Warszawa

2 350 000 zł210 m² 11 163,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 210 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 350 000 zł288 m² 22 050,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Avenue Estate przedstawia Rezydencję klasy Premium w prestiżowej inwestycji Hampton Residence Wilanów - propozycję dla wymagających, którzy poszukują przestrzeni, prywatności i architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł247 m² 22 285,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Avenue Estate przedstawia rezydencję klasy Premium w prestiżowej inwestycji Hampton Residence Wilanów - adres dla tych, którzy wybierają prywatność, architekturę z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okienko

Białołęka,Warszawa

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Digital Broker prezentuje wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 690 m w spokojnej części warszawskiej Białołęki przy ul. Okienko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zawady,Warszawa

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem wilanów zawady dla rodziny Osiedle zamknięte | Garaż na dwa auta | Ogród | Świeżo wykończone ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 758,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Projekt obejmuje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej o metrażu 94 m2, w dzielnicy Wawer, w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dąbrówka,Warszawa

1 790 000 zł179 m² 10 025,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Projekt obejmuje kameralne, nowoczesne osiedle 29 willi zlokalizowanych w Warszawie ursynów/mysiadło- mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 929 000 zł204 m² 9 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Piękny, słoneczny, przestronny dom zbudowany przez solidnego dewelopera przykładającego wagę do najlepszych materiałów i jakości wykonania. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zasobna

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - Radości. W sercu willowej, kameralnej Radości oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dąbrówka,Warszawa

1 970 000 zł195 m² 10 119,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochota,Warszawa

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochota,Warszawa

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Agencja arthome Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 176 504 zł79 m² 14 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

4-pokojowy nowoczesny dom | zielona część Wawra Na sprzedaż wyjątkowy dom w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawer. To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Falenica,Warszawa

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2, zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w zielonej części Warszawy - Falenicy, prawie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 200 000 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy państwu elegancki dom typu bliźniak na sprzedaż. Dom jest nowy, w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Usytuowany w ładnym miejscu w Wilanowie na Zawadach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

10 700 zł227 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Do wynajęcia nowoczesny, dopracowany architektonicznie dom o powierzchni 227 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Cylichowskiej na warszawskim Wawrze. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzylesie,Warszawa

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.