dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowiecka

Radość,Warszawa

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

**english version below** Z przyjemnością prezentujemy przestronny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania 3 kondygnacyjny skrajny segment w Radości (wawer) o całkowitej powierzchni 211,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Kępa Zawadowska,Warszawa

7 900 000 zł782 m² 10 108,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji na Kępie Zawadowskiej - idealny dom dla miłośników przestrzeni i motoryzacji. Parametry ogólne: powierzchnia całkowita: 781,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 999 900 zł240 m² 8 332,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy, przy ulicy Kąty Grodziskie 85, na warszawskiej Białołęce. Niniejsze ogłoszenie dotyczy jednego lokalu wraz z udziałem w działce. Do sprzedania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 650 000 zł260 m² 10 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom w zabudowie szeregowej | Bruzdowa, wilanów Zawady | 260 m | Garaż na 2 auta | Ogród 150 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

13 300 zł350 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

Wynajem | 350 m2 | dom bliźniak | 13 300 zł | wilanów Przedmiotem wynajmu jest połówka domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2 z zadbanym ogródkiem. Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł180 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny i przestronny dom z jasnym wnętrzem, który zachwyca nowoczesnym designem oraz doskonałym doświetleniem wnętrz. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment od dewelopera I 92m2 I Wawer bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! możliwy zakup przez cudzoziemców bez zgody mswia bez dodatkowych kosztów dla kupującego za obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł132 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 450 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka promocja noworoczna - nowa niższa cena do końca stycznia 2026! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Na sprzedaż piękny dom z ogrodem i basenem w willowej części Ursynowa w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie klasyczny wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

18 000 zł301 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom z ogrodem na prestiżowym osiedlu. Standard Prezentowana Nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu na Mokotowie, zamieszkanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

3 300 000 zł280 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:977 m²

Świetnie zaprojektowany dom wolnostojący na wawrze Przestronne i jasne wnętrza | 5 sypialni | Garaż na 2 samochody | Świetna lokalizacja | Kominek z płaszczem wodnym | System rekuperacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mango

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł280 m² 15 021,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

O nieruchomości Nowoczesny dom w Błoniach Wilanowskich - ul.Mango 18E 280 m w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz. Wyjątkowy segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 230 000 zł360 m² 6 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Dom z ogrodem - Warszawa, ul. Arkuszowa Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m , w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Białołęka,Warszawa

6 750 000 zł870 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja na Białołęce, w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Cicha, spokojna okolica. Oferta idealna pod inwestycję typu Domu Seniora, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Powsin,Warszawa

1 349 000 zł157 m² 8 609,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowa inwestycja w spokojnym, zielonym rejonie zabudowy jednorodzinnej. Dostępne są 3 komfortowe domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, każdy z własnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

5 950 000 zł212 m² 28 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, skrajny segment, położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic Starego Mokotowa ulicy Antoniego Malczewskiego. To elegancki dom, w którym miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Na sprzedaż DOM KLASY PREMIUM w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mango

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł280 m² 15 021,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prawdziwka

Ursynów,Warszawa

3 199 000 zł210 m² 15 233,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Avenue Estate przedstawia nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na pograniczu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

3 145 000 zł370 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Prezentowany dom znajduje się na działce o powierzchni 537 m2 w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Został wybudowany w okolicy 1996 r. Powierzchnia użytkowa wynosi 240 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Atlasowa

Włochy,Warszawa

16 000 zł367 m² 43,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Przestronny segment do wynajęcia Warszawa Włochy Przestronny segment do wynajęcia na zamkniętym osiedlu idealny dla rodziny lub firmy Do wynajęcia wyjątkowy segment o powierzchni całkowitej 367,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 200 000 zł217 m² 14 716,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bliźniak na granicy pomiędzy Mokotowem i Ursynowem , w sąsiedztwie dużego parku przy Dolinie Służewieckiej. Dojazd do centrum Warszawy 15min. (ul. Puławską i ul. Sobieskiego), do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Imielin,Warszawa

8 900 zł230 m² 38,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy dom z ogrodem | Ursynów-Wilanów | Wynajem Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

6 000 zł160 m² 37,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Dom wolnostojący (ok. 160m2) w willowej części Białołęki, dobrze skomunikowany - blisko do trasy S8 i ul. Ostródzkiej, do autobusu - 50m, do skm Toruńska - 2 km. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 566 zł74 m² 8 891,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Opacz Wielka,Warszawa

2 100 000 zł290 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej, zielonej okolicy na obrzeżach Warszawa. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Anin,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

: w skrócie: na sprzedaż | dom wolnostojący | powierzchnia użytkowa ok. 160 m2 | powierzchnia całkowita ok. 260 m2 | działka 678 m2 | Wawer | Anin | ul. Bronisława Czecha. : przeznaczenie: - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Atlasowa

Nowe Włochy,Warszawa

2 450 000 zł367 m² 6 673,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Przestronny segment 294m2 Warszawa Nowe Włochy Przestronny segment dla dużej rodziny na zielonym, kameralnym osiedlu ul. Atlasowa, nowe Włochy, warszawa Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

1 595 000 zł159 m² 10 018,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Jeśli marzysz o codziennym kontakcie z naturą, a jednocześnie zależy Ci na wygodnej komunikacji z miastem lokal przy ul. Mańkowskiej na warszawskiej Białołęce jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Goraszewska

Sadyba,Warszawa

1 800 000 zł82 m² 21 863,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate prezentuje urokliwy oraz artystyczny apartament w najlepszej części Sadyby. Nieruchomość z ogrodem 400m2, miejscem parkingowym, piwnicą oraz strychem! atuty - Duży prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 750 000 zł225 m² 12 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż skrajny segment / wilanów zawady / po remoncie Marzysz o komfortowym domu w zielonej części Wilanowa, blisko terenów rekreacyjnych i z szybkim dojazdem do miasta? Ten świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 566 zł74 m² 8 891,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Groty,Warszawa

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy, 3-kondygnacyjny dom 140m2 w zabudowie szeregowej, na działce 371m2, bemowo, groty. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy. Cena: 11 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Las, wawer, warszawa, na granicy z Gocławiem. 87,65m2 pow. użytkowej/ 96,51m2 pow. wewnętrznej działka 124,66m2 / cena 1.498.815 PLN. Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Macedońska

Stegny,Warszawa

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom na wynajem - mokotów stegny |dostępny od sierpnia 2025 r. | na wynajem przestronny, słoneczny i funkcjonalny dom z ogródkiem, zlokalizowany przy cichej, urokliwej ulicy na Stegnach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 629 801 zł95 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 95,31m2 pow. użytkowej/ 104,21m2 pow. wewnętrznej działka 141,70m2 / cena 1.629.801 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orszady

Wilanów,Warszawa

6 500 000 zł302 m² 21 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 7 pokoi, 302 m , Wilanów smart home, ogród Na sprzedaż nowoczesny, inteligentny dom o powierzchni 302 m zlokalizowany w otulinie Miasteczka Wilanów, tuż przy wale.