dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 117 938 zł81 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja na białołęce nieopodalgalerii północnej 10 min bez korków do węzła komunikacyjnego młociny Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu. Lokal składa się z jednego pokoju , kuchni , łazienki. Mieszkanie jest umeblowane. Na wyposażeniu jest kuchnia z agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

680 000 zł59 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1m2, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2007roku zlokalizowane na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marcelińska

Białołęka,Warszawa

920 000 zł156 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub działalność gospodarczą. Całość jest podzielona w sposób tworzący dwa obiekty. Można przerobić bez problemu też w jeden dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skrót: przyjemna kawalerka dla singla/singielki, pary z ogródkiem 50 mkw. Opis: urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie typu open space. Pokój o pow. 19m, na podłodze panele, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

649 000 zł57 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul.Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Henryków,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 znajdujące się na Białołęce na nowoczesnym Osiedlu Wille Miejskie Klasyków. Mieszkanie mieści się na parterze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

895 000 zł50 m² 17 814,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

612 000 zł44 m² 13 752,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 950 000 zł136 m² 14 338,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Białołęka Rok budowy 2020r Na sprzedaż zabudowa szeregowa (dom narożny ) Powierzchnia użytkowa 136 m2 plus poddasze 70 m2. Parter : salon z aneksem kuchennym , łazienka z prysznicem. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż świetne 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią, zlokalizowaną na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 471,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem o powierzchni 62,23m2 z przynależnym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

| oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na jednym z najlepszych osiedli w Białołęce. Inwestycja zrealizowana przez Dom Development, u zbiegu ulic Krokwi i Dziatwy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od już piękne, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Trakt Nadwiślański 4a na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

900 000 zł65 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, narożne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 znajdujące się w budynku przy ulicy Skarbka z Gór 17d na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Rzadko spotykane 3 pokoje - 47m2 Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne studio - powierzchnia 32 metrów kwadratowych - mieszkanie na 2 piętrze z balkonem - wysokość 2.80 m - zlokalizowane na Białołęce (Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Winnica,Warszawa

515 000 zł44 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie, na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia 41,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

625 000 zł48 m² 12 974,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Witam, mieszkanie znajduje się w dzielnicy Warszawa - Białołęka. Na osiedlu Nowodwory. W zielonej części dzielnicy. Pow. 48,17 m2. Mieszkanie ma zrobione podłogi ( w tym cały hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Białołęka,Warszawa

949 000 zł1 422 m² 667,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1422 m , położoną w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Prowansalskiej. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

869 000 zł67 m² 12 931,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku wyposażonym w windę, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

696 428 zł48 m² 14 597,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły mieszkania (oddane do użytku) Liczba pokoi: 3 Salon z aneksem kuchennym - przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Dwie komfortowe sypialnie - idealne dla dzieci lub jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł88 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową nieruchomość z klimatem. Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie, wygodny salon z jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone na ostatnim, 6. piętrze budynku przy ulicy Dionizosa 12 na Białołęce. Lokalizacja: dionizosa 12 Białołęka Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł43 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak pl, ua, ru, eng Opis nieruchomości Sprzedam wyjątkowe mieszkanie Z przyjemnością przedstawiam klimatyczne mieszkanie, które może stać się idealnym miejscem do życia. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

596 548 zł41 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły mieszkania (oddane do użytku) Liczba pokoi: 2 Salon z aneksem kuchennym - przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Sypialnia z wyjściem na loggie Loggia - która zapewnia dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! biuro nieruchomoci nie pobiera opłat od klienta kupującego! żadnej prowizji. Cena z ogłoszenia jest ceną całkowitą informacje O mieszkaniu: * metraż 48,16m * piętro 1 * czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

929 000 zł70 m² 13 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka os. Klasyków ul. Krokwi Mieszkanie 70 m2, 3 pokojowe z aneksem kuchennym, dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Wykończone i w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duninów

Białołęka,Warszawa

949 900 zł74 m² 12 866 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 73,83 m w prestiżowej inwestycji Duninów Residence w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 913,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle przytulne, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Klasyków, warszawa Białołęka. Mieszkanie Przytulne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

589 000 zł42 m² 14 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 41,6 m2, usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z windą z 2014 r. Mieszkanie narożne, dwustronne z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 290,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę - świetną, rozkładową, przestronną, (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 219,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Miasto Moje (białołęka) - ulica Marywilska 68C Budynek oddany do użytku we wrześniu 2022. Mieszkanie jest w pełni wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

488 228 zł35 m² 13 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białołęka,Warszawa

11 900 zł160 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy, niepowtarzalny architektonicznie dom o oryginalnym charakterze i zakopiańskim stylu, łączący nowoczesny wystrój z naturalnymi elementami ciepłego drewna. Położony.