dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

606 240 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe idealne jako pierwsze mieszkanie w okolicy Galerii Północnej. Piętro 5 Powierzchnia 37,89 m2 Mieszkanie na pierwszym drugim z ośmiu. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

623 100 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe idealne jako pierwsze mieszkanie w okolicy Galerii Północnej. Piętro 1 Powierzchnia 40,2 m2 Mieszkanie na pierwszym piętrze z ośmiu. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

451 560 zł28 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka przy Galerii Północnej. Piętro 4 Powierzchnia 28,40 m2 Mieszkanie na czwartym piętrze z ośmiu. Budynek z windą. W pobliżu tramwaj, autobusy. Mieszkanie do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

545 000 zł41 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę - świetną, rozkładową, przestronną, (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białołęka,Warszawa

46 zł/m²749 m² 34 437 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia 748,6m2 składającą się z powierzchni magazynowo-biurowej na dwóch poziomach. Obiekt zlokalizowany na terenie biurowo-magazynowym na Białołęce, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałwiowa

Białołęka,Warszawa

960 000 zł123 m² 7 780,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Oferta sprzedaży pięknego bliźniaka z ogrodem w rejonie, który daje przestrzeń i szybki dojazd do Centrum Warszawy. Sprzedam doskonale zlokalizowany segment w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

752 131 zł50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe idealne dla rodziny, mieszkanie w okolicy Galerii Północnej. Piętro 3 Powierzchnia 49,81 m2 Mieszkanie na pierwszym trzecim z ośmiu. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

498 828 zł34 m² 14 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Polecam bezpośrednio i bez prowizji na sprzedaż ustawną i przestronną kawalerkę o powierzchni 34,5 m Białołęka, tarchomin, nowodwory ul. Odkryta 7e Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

970 000 zł115 m² 8 416,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 4-5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 170 000 zł123 m² 9 482,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

627 120 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie z loggią od dewelopera przy Galerii Północnej! Na prezentowane mieszkanie zapytaj o rabat. Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie: - powierzchnia: 41 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

61,28 zł/m²171 m² 10 503 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o pow. 171,4 m2.na Białołęce, przy ulicy Białołęckiej. Ogólne informacje: - biuro na dwóch poziomach - parter i antresola, - prześwit na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Nowy Tarchomin,Warszawa

839 000 zł62 m² 13 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie wstanie deweloperskim, o powierzchni 62,23 m , usytuowane na trzecim piętrze 7-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie z loggią od dewelopera przy Galerii Północnej! Na prezentowane mieszkanie rabat aż 93 345 zł Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie: - powierzchnia: 62,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

810 000 zł80 m² 10 062,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ta oferta jest skierowana do ludzi ceniących sobie przyrodę i bliskość lasu. Nieruchomość znajduje się w bloku składającego się z czterech pięter i mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

839 000 zł79 m² 10 580,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+1 Lokalizacja: warszawa, białołęka blisko Parku Ireny Jareckiej i Parku Leśnego Powierzchnia: 79,3 m + dodatkowy strych na przechowywanie Budynek: 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

495 040 zł31 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na dzielnicy Białołęka Tarchomin w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu idealną nieruchomość dla rodziny lub ludzi ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie jest widne, przestronne i dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > 45 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon typu loggia 2 m2 > mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 r. (drewniane podłogi, meble na wymiar, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

622 000 zł40 m² 15 515,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakupu mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - rejon dzielnicy Białołęka. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

599 999 zł44 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

- opis - Przestronne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania jedno pokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie mieści się na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Pokój dzienny połączony jest z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

592 000 zł41 m² 14 439 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 2 pokojowe 40,10 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 592 000,00 pln. Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

449 000 zł32 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję ciche i komfortowe mieszkanie znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

498 282 zł35 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł88 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową nieruchomość z klimatem. Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie, wygodny salon z jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

735 000 zł56 m² 13 195,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,7m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku z windą zloklizowane w cichej i spokojnej okolicy na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

860 000 zł63 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,62 m przy ul. Strumykowej, na zadbanym, bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Tarchomin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

695 000 zł59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukacie jasnego, przestronnego mieszkania to ta Alternatywa jest dla Was Kto pierwszy ten lepszy :) Czeka na Was gotowe do zamieszkania od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

556 000 zł35 m² 15 922,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

487 000 zł29 m² 17 033,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 050 zł54 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie w spokojnej i zielonej okolicy na Białołęce ta oferta powinna Cię zainteresować. Nie szukaj dalej, oferta tylko U mnie na wyłączność! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eng - We do speak English, please do not hesitate to contact us! Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu na zielonej Białołęce. Mieszkanie Na powierzchni ponad 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 275 000 zł115 m² 11 062,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 183,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

ul, belliniego 22 - oferta aktualna! Nowoczesne komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego budynku z windą. Mieszkanie zadbane, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grenlandzka

Białołęka,Warszawa

1 389 000 zł157 m² 8 796,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Domy przy ulicy Grenlandzkiej, to zespół ośmiu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy posiada garaż oraz ogródek. Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

788 380 zł56 m² 13 968,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,44 m . Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, - garderoba, - taras, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia.