dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1952 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

38,30 zł/m²352,46 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu pomieszczeń w budynku przy ul. Ordona 2a w Warszawie. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 30 m , położony na warszawskiej Woli (osiedle tor). Idealny dla 1-2 osób ceniących klimat kamienicy, wysoki standard oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

103,75 zł/m²144 m² 14 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Eleganckie biuro z dużym tarasem | najwyższe piętro | tuż przy metrze Do wynajęcia reprezentacyjne biuro o powierzchni ok. 137 m netto (ok. 144 m brutto), zlokalizowane na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy Żelaznej po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 39 m, dwupokojowe salon z aneksem kuchennym ,sypialnia, łazienka kompletnie wyposażone (naczynia, talerze, sztućce, garnki, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

69,67 zł/m²15 m² 1 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy unikalną możliwość wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 15,83 m w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Woli. Lokal idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł201 m² 12 935,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

[bez prowizji od kupującego!] Sprzedaż lokal handlowo-usługowy, 201 m , Warszawa, wola, ul. Waliców. Opis lokalu Przestronny lokal o powierzchni 201 m (141,7 m parter + 59,3.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł92 m² 13 913,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Urządzony lokal pod gabinet kosmetologiczny, kosmetyczny, rehabilitacyjny. Z przyjemnością oferujemy świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 92 m , idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for English chceck below - Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami. W pieszym dystansie: - sklepy - restauracje - kawiarnie - przystanki komunikacji miejskiej - szkoły - i więcej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł24,10 m² 23 651,45 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka 24,10 m znajduje się na 7 piętrze w bloku 9 piętrowym z 2016 roku. Kawalerka funkcjonalna , do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych. Układ: - pokój dzienny - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł47,68 m² 22 671,98 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł39 m² 15 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 39 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - przestrzennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł52 m² 30 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wola/grzybowska 85a. Mieszkanie o powierzchni 52 mkw, 2 pokoje, garderoba, 1 łazienka, balkon, klimatyzacja. 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie polożone jest na 6 piętrze budynku przy Łuckiej 18. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 zł44 m² 113,52 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament w Platinum Towers centrum Warszawy, balkon, wysoki standard Do wynajęcia nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - to jest pomieszczenie biurowe/usługowe o powierzchni ok. 16 m2, położone na parterze budynku bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z chodnika. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112 m² 43 080,36 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 4 pokoje, 112 m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 112,24 m , położony na 13. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł115 m² 143,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 115 m z panoramicznym tarasem 52 m | Wola | projekt premium | dostępny od 01.08.2026 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł84,50 m² 17 159,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 84,50 m2 w budynku z 1991 roku na Al. Prymasa Tysiąclecia (blisko Obozowej). Mieszkanie ulokowane na 5. piętrze (6-cio piętrowy budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: jasnego salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

21 368 151 zł1 130,59 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż prestiżowy biurowiec Żelazna, wola Na sprzedaż powierzchnie biurowe w prestiżowym kompleksie Żelazna Warszawa, wola Lokalizacja: ul. Żelazna, warszawa dzielnica Wola Typ obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57 m² 21 736,84 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł105,23 m² 22 712,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej, centralnej lokalizacji Warszawy przy Al. Solidarności 129/131 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na narożniku budynku, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 656 zł37,49 m² 34 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Grzybowska | ścisłe centrum | idealne pod najem | bez pcc Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji Warszawy, która będzie pracować na siebie? Ta oferta to połączenie prestiżu, świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 289 zł29 m² 37 561,69 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament blisko Centrum warszawy w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego - prestiżowy adres! Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! W sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

39,80 zł/m²50 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 50 mkw. znajdujący się na poziomie -2 w stanie deweloperskim, do dowolnej aranżacji według potrzeb najemcy (możliwość stworzenia otwartej sali, boksów,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł69 m² 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1994r., przy ul. Emila Zegadłowicza, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 7 000 zł + 1 500zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł56,50 m² 16 991,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

128,33 zł/m²30 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: 3850 pln miesięcznie za biuro dla 3 osób Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu Wszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł96,48 m² 22 802,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł116,80 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Bellottiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij