Lokal handlowy, ul. Krochmalna
Krochmalna, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 250 zł/m²
- 352 m²
- 88 000 zł
Grzegorz Antosz
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Krochmalna
Krochmalna, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Krochmalna
Zaktualizowane: 19 maja 2026
250 zł/m² 352 m² 88 000 zł
handlowo-usługowe
12
garaż
z ulicy
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
12Parking:
garażRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 88 000 zł (250 zł/m²)
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 352 m², 12 pomieszczeń
- winda, wejście z ulicy, witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 0/1
- Budynek: rok budowy: 1920
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 1113/19413/OLW
Lokalizacja
- Adres: Krochmalna, Wola, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m² | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmy
Nieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną prywatność, komfort prowadzenia działalności oraz możliwość stworzenia rozpoznawalnej siedziby firmy lub prestiżowej kliniki. (...)