dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

1 064 000 zł55,13 m² 19 299,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym w Miasteczku Wilanów Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 55,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł639,14 m² 7 353,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy. Szukasz miejsca na siedzibę firmy- sprawdź! Atuty oferty - spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych - dom przystosowany pod przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł218 m² 9 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Został dom lewa strona budynku. Ilość pokoi: 6, garaż: w bryle budynku na dwa samochody Proponowany tutaj dom to budynek w zabudowie bliźniaczej. Wybudowany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł600,20 m² 12 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż ulokowany w najlepszym miejscu wilanowskich Zawad, z własny dojściem do rzeczki Wilanówka. Dom jest bardzo duży, jasny i przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 400 zł101,30 m² 63,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament na wynajem o powierzchni 101,30 mkw znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Zaściankowej. Rozkład: jasny salon z jadalnia i częściowo otwarta na salon kuchnią2.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Ta unikatowa nieruchomość łączy w sobie klasyczny styl, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł13 480 m² 474,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren o szer. frontu 171 m, objety mpzp, przeznaczenie pod zabudowę usługowo-techniczną, w tym produkcyjną, handlu hurtowego, magazynów, administracji i biznesu, wystawiennictwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 724 424 zł1 783 m² 1 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na bliskich Zawadach, w strefie mu3 - mieszkaniowo-usługowej. Działka przy głównej ulicy. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przewidziana pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: miasteczko Wilanów. Wygodny apartament, 53 m2, loggia , podwójne miejsce na platformie w garażu podziemnym. Wysoki standard. : dla kogo? Dla pary, dla ceniących wygodę na równi.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż gotowego biznesu - Klinika Medycyny Estetycznej w Wilanowie Na sprzedaż w pełni funkcjonująca, gotowa do dalszego prowadzenia klinika medycyny estetycznej - zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Winogronowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 226 462 zł138,07 m² 23 368,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu apartament w dwurodzinnym domu na pierwszym piętrze z dużym tarasem (41,85 mkw), w którym poczujemy się tak jak byśmy mieszkali w jednorodzinnym domu. Jest to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł1 075 m² 6 037,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę na Niskim Wilanowie po stronie Pałacu, o powierzchni 1075 m2, zlokalizowaną na Starym Wilanowie. Działka jest zabudowana domem wolnostojącym do remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Tu wszystko jest gotowe. Wybierasz dziś. Jutro zaczynasz wykańczać. Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł201 m² 54,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia elegancki, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wilanowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł750 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa rezydencja | Prestiżowa nieruchomość | Ponadczasowa klasyka | 700 m2 powierzchni mieszkalnej | Klimatyzacja | Przestronny salon | 7 sypialni | 7 łazienek | Marmur i drewno Ta znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł240 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Chcesz zamieszkać w kameralnym, spokojnym i zielonym miejscu ? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny na zamkniętym osiedlu w Wilanowie - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 100 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Oferta skierowana do ambasad z możliwością wynajmu na inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 705 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania działka mieszkaniowo-usługowa na sadybie Działka o powierzchni 1705 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok. 44 x 45 m. Działka położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 640 000 zł170,50 m² 15 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

6 190 000 zł300 m² 20 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wilanów | Dom z duszą designu i jakością premium Dom o powierzchni 300 m , w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany według projektu renomowanego architekta. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka przy kameralnej uliczce Starego Wilanowa, w pobliżu Parku i Pałacu w Wilanowie. Elegancki, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²139 m² 6 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 zł37,10 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 mkw. do wynajęcia w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym miejscu Miasteczka,.

Szczegóły ogłoszenia

824 356 zł43,16 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 43,12 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,12 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,60 m² 21 795,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł15 m² 4 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate oferuje nowoczesne miejsce postojowe w prestiżowej hali garażowej na Wilanowie - idealna lokalizacja i maksymalna wygoda. Dlaczego warto wybrać to miejsce parkingowe? Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom z ogrodem i sauną | 5 sypialni + gabinet | klimatyzowane poddasze | zamknięte osiedle | Zawady Przestronny, gustownie wykończony dom o powierzchni 360 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

16 245 600 zł13 538 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej. Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 070 m² 18 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Atuty prestiżowa lokalizacja klatka schodowa i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł273,24 m² 11 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Kameralna inwestycja W zielonym sercu wilanowa Wysoki standard | Otoczenie zieleni | Spokojna okolica | Rynek pierwotny ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon z wysokim sufitem (6 m).

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64,40 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w zielonej i spokojnej części Anina. Lokal pierwotnie miał.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł250 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Piękny dom w stylu nowoczesnym położony w Starym Wilanowie. Okolica jest cicha i kameralna, a w sąsiedztwie znajduje się wiele ambasad i rezydencji. W kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł320 m² 53,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Komfortowy dom Z ogrodem W zabudowie bliźniaczej, w powsinie Idealny dla rodzin z dziećmi | 6 sypialni | Willowa, kameralna zabudowa | Szkoły i przedszkola międzynarodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Błonia Wilanowskie,Warszawa

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesna rezydencja z duszą - luksus, technologia i natura w sercu prestiżowego Wilanowa Szukasz domu, który będzie prawdziwą oazą komfortu, prywatności i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

93,06 zł/m²72 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na Wilanowie na parterze - dostępne o powierzchni 72m2 i 31m2 (cena 2900). klimatyzacja toaleta z prysznicem w lokalu wysokie i widne pomieszczenie 2 wejścia (od recepcji.

Szczegóły ogłoszenia

79,86 zł/m²126 m² 10 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilanów, biura do wynajęcia. Na 3 piętrze posiadamy do wynajmu 6 pomieszczeń o powierzchni od 28 do 50 m2 w nowoczesnym biurowcu z recepcją i ochroną. klimatyzacja sieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 313 m² 1 180,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1313 m2 w Wilanowie, usytuowana w pięknym miejscu, na Kepie Zawadowskiej, w okolicy ul.Prętowej. Las, blisko nad Wisłe. Niska zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zamieszkaj tam, gdzie dzieci bawią się w ogrodzie, a poranki zaczynają się od śpiewu ptaków spokojne życie tuż przy naturze, bez rezygnacji z miejskiej wygody. Dom idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł62 m² 23 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się na 1 piętrze, w 4-piętrowym, czystym, bardzo zadbanym budynku z windą, z 2012 r. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł209 m² 20 095,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji ten lokal na Wilanowie jest idealnym wyborem. Doskonała lokalizacja, długoterminowy, i stabilny dochód to gwarancja udanej inwestycji. Lokal Przedmiotem sprzedaży.