Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 095 000 zł86,50 m² 12 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 86,50m2 zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Mierosławskiego. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 202 zł44,02 m² 9 795,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 074 zł38,36 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 058 zł39,80 m² 10 227,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

948 000 zł110,32 m² 8 593,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany to przestrzeń, która daje oddech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowiny,kujawsko-pomorskie

55 000 zł700 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Nowiny (gmina Chodecz).Nieruchomość o powierzchni 700 m składa się z gruntów rolnych: klasa RV -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

124 300 €31,37 m² 3 962,38 €/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

OD 124 300,00 eur, hiszpania Inwestycja obejmuje kameralny budynek z 9 ekskluzywnymi apartamentami (1, 2 i 3 sypialnie), wyróżniający się elewacją z naturalnego kamienia Bateig oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 500 zł50,81 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Do podanej ceny należy doliczyć zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 500 zł50,81 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 200 zł46,85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł51,27 m² 10 727,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 51,27m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

216 zł/m²209,50 m² 45 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na parterze, o pow. 209,5 m przeznaczony na działalność usługową, rozrywkową lub gastronomiczną i posiada pełną wentylację na potrzeby horeca. Lokal będzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt. Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 200 zł64 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 50 M kw Z tarasem ok. 17 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 626 zł40,82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 190 zł38,91 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 104 zł51,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 457 500 zł55 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej z lokalem handlowo-usługowym położony w Lęborku przy ul. Targowej (opodal rynku.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł53,10 m² 8 284,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,15 m² 9 191,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie! Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł37,11 m² 7 272,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,11 m 2 położone na spokojnym osiedlu, blisko centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Okazja! najtańszy dom W regionie! dom Z dużą działką - 1455 M 2 - 470.000 - 1m2 tylko 3.615 zł.! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł285 m² 14 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Trójmiasta - Jelitkowo, przy ul. Nadmorska. To oferta dla klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Drodzy Państwo, do wynajęcia bez udziału pośredników, oferuję nowoczesny, luksusowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Browary Wrocławskie. Przestronne mieszkania doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,30 m² 34 986,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 36,27 m , położonego na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,34 m² 12 816,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący położony w Broku przy ulicy Jana Pawła II. Na posesji znajduje się również murowany budynek gospodarczy z garażem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł195 m² 7 467,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Najważniejsze atuty - 195 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej - 7 pokoi, 3 łazienki oraz dodatkowa przestrzeń gospodarcza w piwnicy ; idealne rozwiązanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom całoroczny w malowniczej górskiej miejscowości Istebna! Przedmiotem sprzedaży jest dom całoroczny, murowany , 1-piętrowy z użytkowym poddaszem położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,50 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul Legnicka, pixel House. Do wynajęcia zupełnie nowy apartament w prestiżowej lokalizacji składający się z 2 pokoi, łazienki i osobnej kuchni. Powierzchnia 45,5 m z loggią na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję wraz z dwoma tarasami, z których rozchodzi się widok na spokojną okolicę, położoną na wrocławskich złotnikach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,98 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z Balkonem na Muchoborze Wielkim Wynajem lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Marka Hłaski 40 na Muchoborze Wielkim. Okolica oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²21 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal na wynajem. Lokal w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy głównej drodze 3 Maja w Czerwionce -leszczynach. Prezentowany lokal o pow. 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 500 m² 199,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa znajdująca się w Istebnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw943! Powierzchnia działki wynosi około 4500 m2 ( w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł126,52 m² 158,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł76,48 m² 18 174,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie / mokotów / sprzedaż / 4 pokoje / 76 M2 / 2 miejsca postojowe / Na sprzedaż wygodne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,48 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł43,50 m² 17 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

NA sprzedaż / 2 pokoje Z balkonem / mokotów-sielce/ cegła / jasne / obok łazienek królewskich / Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w solidnym, ceglanym budynku z 1964r.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł96 m² 2 290,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki i pięknym widokiem na naturalny krajobraz. Lokalizacja: nieruchomość w miejscowości Łańcuchów,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,69 m² 14 036,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy - Czerwone Maki, kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,64 m² 11 771,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,10 m² 14 967,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Blok powstał w 2008 roku, posiada windę. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, jasnego aneksu.