Biuro, ul. Wąwozowa

Wąwozowa, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 790 000 zł
  • 291 m²
  • 13 024,05 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Kloch

Skontaktuj się

Biuro, ul. Wąwozowa

Wąwozowa, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

3 790 000 zł

291 m²

13 024,05 zł/m²

Biuro, ul. Wąwozowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

3 790 000 zł 291 m² 13 024,05 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
11

Pomieszczenia:

11

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 790 000 zł (13 024,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 291 m², 11 pomieszczeń
  •   winda
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 5/8
  • Budynek: rok budowy: 2000
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

: Krótko:
Funkcjonalne biuro w nowoczesnym budynku biurowym na Ursynowie przy ul. Wąwozowej. Lokal oferuje 11 niezależnych pokoi, 5 miejsc postojowych w garażu podziemnym, przytulną kuchnię, 2 łazienki oraz estetyczne, jasne wnętrza, które sprzyjają codziennemu funkcjonowaniu firmy.

: Dla kogo?
Idealna przestrzeń dla firm poszukujących biura z wyraźnym podziałem na gabinety - firm IT, biur rachunkowych, agencji marketingowych czy działalności szkoleniowej. (...)

Agent

Marcin Kloch

600 957...

600 957 600

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 957...

600 957 600

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt