Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Do sprzedaży uroczy dom o powierzchni około 90m2 w bardzo dobrym stanie, po remoncie generalnym położony na pięknej działce o powierzchni ok 9300m2. Dom może spełniać funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 997 zł57,01 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch tarasów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 580 zł47,64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 574 zł31,74 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

526 000 zł42,10 m² 12 494,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Byków,dolnośląskie

689 000 zł269,20 m² 2 559,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o całkowitej pow. użytkowej 269,20 m . Położony jest w Bykowie (gm. Długołęka), zaledwie 6 km od wschodniej granicy Wrocławia, na 2 działkach (185/1.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł104,02 m² 9 132,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świebodzice | osiedle piastowskie | 104,02 m | balkon | garaż podziemny. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium, położony w Świebodzicach przy ul. Kazimierza Odnowiciela 3c, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł700 m² 2 041 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawomocnye pozwoleniem na budowę budynku o powierzchni 952m2. Możliwość wybudowania budynku 4 kondygnacyjnego w którym zaprojektowano 16 mieszkań. Budynek posiada parking i windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 145 zł59,91 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 980 zł54,90 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł54,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, miejscowość: garliczka, ul. Radosna: dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł67,15 m² 15 904,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. CO ciekawe: istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł3 007 m² 981,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 007 m²

*500.000 pln roczny dochód- 3 domki ze Spa w Karkonoszach* Nieruchomość: 3 x domy wakacyjne każdy o powierzchni 35m I powierzchnia użytkowa 42 m każdy dom jest identyczny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł75 m² 24 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Więcej informacji pod nr   Duze przestrzonne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Znany warszawski adres -.

Szczegóły ogłoszenia

892 500 zł47 m² 18 989,36 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m w Warszawie, dzielnica Wola, przy ul. Okopowej 14. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Uwaga! Zostały ostatnie dwie sztuki z ogrodem. Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł139,25 m² 5 594,25 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i jasne wnętrza tworzą komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 530 zł60,60 m² 8 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z balkonem (9 m2), w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,50 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 2 pokoje, 44,50 M2 W centrum kołobrzegu Z loggią I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu na ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł333 m² 11 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 945 m²

Dom premium | nowoczesna rezydencja rodzinna | tyniec mały | 333 m | działka 1945 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość klasy premium położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 315 m² 26 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa dostępna od zaraz zlokalizowana w Zabrzu Maciejowie w pobliżu dk 88 oraz autostrady A1. Wjazd z poziomu 0. Posadzka niepylna. Bez ogrzewania. Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 993 000 zł62 186 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania kompleks 19 działek rolnych wielkości od 3005 do 3077m, wraz z drogami wewnętrznymi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m w spokojnej części miasta Milanówka, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Milanówek sam w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 40 m do wynajęcia na Smulsku, łódź - ul. Gimnastyczna, nowy blok z 2020 r. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnia szansa na domy gotowe do odbioru! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! Pozostały 2 lokale w ułożeniu bliźniaczym w promocyjnej cenie 799 tys zł. Gotowe - po odbiorze!.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł28,95 m² 10 704,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, klucze na już do odbioru nowa kawalerka przy ul. Maczka | top deweloper | oddana 2025 Na sprzedaż nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł190,90 m² 10 738,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Środkowy segment o powierzchni 190,9 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Krzywa Iwiczna znanym z serialu " ". : dla kogo? Idealny dom dla rodziny 2+2 lub 2+3 ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48,20 m² 10 788,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie (powierzchnia 48,2 m 2) położone na osiedlu Piasta na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 50 m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na 2-piętrze, w nowym bloku z windą; - mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położona na 3 piętrze zabytkowej wyremontowanej kamienicy z windą i ze zmienionym przeznaczeniem na biurowo-usługowy. Znajduje się w tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

796 411 zł103,43 m² 7 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż lokal tuż przy granicy Brochowa! Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu, które ma na celu stworzenie samowystarczalnej przestrzeni mieszkalnej z pełną infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i wanną | Modern Mokotów Do wynajęcia komfortowa kawalerka ok. 25 m + 7 m części wspólnej, w nowej inwestycji Modern Mokotów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,70 m² 7 542,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Herbacianej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł38,30 m² 10 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,13 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,47 m² 102,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem - idealna dla singla lub pary! Akceptujemy również grzeczne zwierzęta. Wynajem bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47 m² 21 255,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Szczegóły pod nr   okazja! idealna inwestycja W centrum warszaway! Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,83 m² 16 180,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym. Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny. Ekspozycja południowa ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,60 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie: 2 pokoje z osobną kuchnią przy ul. Krośnieńskiej. - II piętro w niskim bloku z 2000 r. - oddzielna kuchnia z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61 m² 16 311,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 61 m w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie przy ul. Puławska 158/164 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł846 m² 1 830,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:35 033 m²

Na sprzedaż najokazalszy zabytek Skórzyna - murowany pałac w stylu klasycystycznym, wzniesiony w 1870 roku. Jest on położony w środkowej części wsi, w głębi prywatnego podwórza,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:126 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w m. Przyłogi o łącznej pow. użytkowej 280m2 czeka na swojego właściciela. Dom został wybudowany w 2015roku, w ostatnich latach założone.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51 600 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolna niezabudowaną o powierzchni 51600 m2 (działka nr 306 - 5,16 ha), położoną w obrębie Lutkowo, gmina Dobrzany, powiat stargardzki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Hubach przy ul. Jesionowej. W wieżowcu z niesamowitym widokiem. Mieszkanie o powierzchni 44m , składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

28,49 zł/m²386 m² 10 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 386 m2 Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. Idealne miejsce na działalność handlowo usługową w centrum.