Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

932 000 zł86 m² 10 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie czteropokojowe na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z 2008 roku. Budynek położony jest na osiedlu Urocze, zamkniętym, w cichej dzielnicy Bąki na granicy Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 520 zł53,04 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 848 zł59,18 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 668 zł59,18 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

263 718 zł33,81 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Powiśle , eleganckie studio znajdujące się na parterze 4- piętrowej przedwojennej kamienicy przy ul. Wilanowskiej. Na powierzchni 30 m2 znajduje się przestronny pokój z aneksem kuchennym, piękna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane przy ul. Urbanistów na obrzeżach Parku Szczęśliwickiego; idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Placu Wojska Polskiego, warszawa Wesoła 2 pokoje, balkon, garaż 3 min do skm - 20 min do centrum Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do zakupu. Stan prawny uregulowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 654 zł40,89 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 832 zł55,08 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 780 zł56,36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł24,22 m² 101,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m , położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze.

Szczegóły ogłoszenia

204 282 zł26,19 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo jasna, cicha i umeblowana kawalerka zlokalizowana na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 usytuowane jest na 9 piętrze i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka ul. Encyklopedyczna, bielany Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , dostępne od zaraz. Minimalny okres najmu: od 6 miesięcy. Lokalizacja i budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,70 m² 12 844,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie szeregowej Wrocław, ul. Ernesta Maya stan deweloperski Idealny dla rodziny, nowoczesne osiedle, ogród i garaż Lokalizacja: wrocław, ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,70 m² 6 943,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Posiadam w pełni wyremontowane mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: legnica, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 45 m Piętro: parter Rozkład pomieszczeń: salon sypialnia osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 810 zł42,18 m² 12 252,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowe do odbioru mieszkania w nowoczesnej inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 220 zł41,81 m² 12 179,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2 pokoje | 41,81 m | 3 piętro | kompaktowy układ Gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu. Funkcjonalny układ sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 960 zł42,40 m² 12 216,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2 pokoje | 42,40 m | 3 piętro | większy balkon Gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji solano przy ul. Św. Macieja w Kołobrzegu. Praktyczny układ oraz większa powierzchnia balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44,93 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Budynek zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona i zagospodarowana zamknięta przestrzeń wspólna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliźniak, działka, garaż w obrysie oraz kolejny wolnostojący a nawet własny staw i to wszystko w cenie mieszkania? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja : Około 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m , położona w miejscowości Iwiny (gmina Siechnice), przy ul. Tadeusza Kościuszki. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania | Różne metraże | Okolice centrum Torunia To propozycja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, które realnie sprawdzi się w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 003 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie działki z mpzp Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m Bez prowizji oraz dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 003 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza, które łączy komfort i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalnego układy i doskonałego potencjału. Gotowe do zamieszkania, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

549 920 zł982 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jędrzychów / osiedle uczonych | zielona góra Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się części miasta? Ta działka to idealne połączenie ciszy, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49m2, zlokalizowane przy ul. Zacisznej na Drabiniance. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2019r. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

73,80 zł/m²49,42 m² 3 647 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49,42 m (lokal ua2), usytuowany na parterze w nowoczesnej, nowo powstającej inwestycji przy ulicy Perseusza w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,50 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3 piętrze w niskim, 10 piętrowym bloku z 1980 roku w pożądanej części Rzeszowa ul. Świadka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

98,40 zł/m²142,70 m² 14 042 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal handlowo-usługowy na wynajem Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal w nowo powstającym budynku handlowym w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej działki. Na sprzedaż dwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł38 m² 21 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł67,73 m² 7 057,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie na parterze Brodnica, ul. Świętokrzyska Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Metraż: 67,73 m Układ: 2 sypialnie (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł112,75 m² 16 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Mint Property prezentuje na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 112,75 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-25

580 695 zł71,11 m² 8 166,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł41,50 m² 12 265,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Promocja limitowana oraz tanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 243 m² 277,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pełną uroku działkę budowlaną o pow.1243 m2 w Osowcu gm. Żabia Wola (kształt prostokątny o wym. 52 x 24 m.). Działka jest subtelnie zadrzewiona sosnami i pięknymi,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł41,20 m² 23 665,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 414 m² 240,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt