Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

555 000 zł51 m² 10 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,49 m² 8 954,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

53-metrowe mieszkanie z ogródkiem to funkcjonalna przestrzeń na parterze, idealna dla mniejszej rodziny. W hallu zaplanowano wnękę na szafę, a centralnym punktem jest jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł82,75 m² 7 359,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 82-metrowy dom z ogródkiem to idealna propozycja dla osób ceniących dobrą organizację przestrzeni. Na parterze mamy hall z miejscem na dużą szafę, łazienkę oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł64,03 m² 6 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni 64 m z balkonem od strony zachodniej to praktyczna i dobrze doświetlona przestrzeń dla rodziny. Salon z aneksem kuchennym, otwarty na hall, jest naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł155 000 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   oferta skierowana do inwestorów! Do sprzedania malownicza, duża działka rolna o powierzchni 15 ha z punktem widokowym na górę.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania duża działka o powierzchni 3000 m2 na cichym osiedlu Wińska. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 505 zł37,71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 496 zł37,66 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 588 zł33,74 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 565 zł64,05 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Bez podatku pcc i prowizji! Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,25 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł102,33 m² 11 335,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Zapraszam do zakupu pięknej 4 pokojowej nieruchomości w zabudowie bliźniaczej w Nadolicach Wielkich, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł198,10 m² 4 391,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania ładny, zadbany parterowy dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wołów

Wołów,dolnośląskie

549 000 zł87,20 m² 6 295,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nieruchomości apartament Julitta Stec tel.   bez podatku pcc! bez prowizji! Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. 87,20 m2 zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,23 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 700 zł37,98 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 450 zł34,83 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 683 763 zł93,96 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania dom wolnostojący we wsi Mojęcice, ok. 6 km od Wołowa o pow. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż - klimatyczny dom z potencjałem inwestycyjnym | Mniszek k. Radomia Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój natury z realnym potencjałem inwestycyjnym - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

98,73 zł/m²62,80 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo- usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego 6. Lokal znajduje się na parterze, oddzielne wejście od ul. Wyszyńskiego, do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł135 m² 11 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 812 m²

Luboń / ul. Poznańska na sprzedaż : dom wolno stojący oddany do użytkowania w 2014r. Powierzchnia całkowita budynku:135 m2, działka : 1812m2, garaż ; murowany o powierzchni ok. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników -jestem właścicielem. Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem Kraków, wola Duchacka ( wolne od 01.07.26) LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Sas-Zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

87,20 zł/m²134 m² 11 685 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

211,11 zł/m²45 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Al.Jana Pawła II 22 Wieżowiec Q 22 Biuro do wynajęcia Powierzchnia 45m2 Cena 9500pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

kontakt   Gotowy dom zamiast mieszkania Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł36,16 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam (bez pośredników) nowoczesny i w pełni wyposażony apartament typu studio, położony w sercu Pogorzelicy, na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla Baltic Park. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 8 ładnych działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Powązki w gminie Mszczonów. Działki znajdują się na terenie oznaczonym symbolem U3 z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

kontakt   Gotowe do odbioru 8min do metra dom Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW z OPCJĄ Domy na raty po 8 000 miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,70 m² 16 321,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Doskonałe jako pierwsze mieszkanie i pod inwestycję Dwa pokoje z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu optymalnie wykorzystujemy przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą sprzedaży mieszkania znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal znajduje się przy Rondzie Śródka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Młodzieżowej w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł345 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:945 m²

Uwaga cena promocyjna 1 290 000 pln do końca maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z potencjałem zlokalizowanego w pięknej i spokojnej okolicy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Sulino,zachodniopomorskie

1 499 000 zł176 m² 8 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Odkryj to miejsce i poczuj wyjątkowy styl życia w otoczeniu nieskażonej przyrody. W otoczeniu lasów i krystalicznych jezior pełnych ryb, na imponującej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł43,23 m² 9 831,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m to absolutna perełka inwestycyjna prawdziwa okazja dla osób z wyobraźnią i chęcią stworzenia wnętrza skrojonego na miarę własnych.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł53,70 m² 13 798,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Drohobyckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł5 915 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny z zabudową | Wałbrzych, stary Zdrój, ul. Ludowa Biuro nieruchomości Złote Klucze oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł96 m² 10 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 481 m²

Dom z widokiem na Tatry w Zubrzycy Górnej Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Zubrzycy Górnej, u podnóża Babiej Góry, w malowniczym regionie Orawy,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł815 m² 251,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kościuki, gmina Choroszcz. To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrej lokalizacji pod budowę domu lub usługi blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł84 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzechpokojowe mieszkanie przy ul. Grodzieńskiej 19, dzielnica Praga-Pólnoc. Wykończone w wysokim standardzie, klimatyzaja, dostępne do zamieszkania od zaraz. Nowy blok 2022, 84 m2 + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,30 m² 9 870,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne Mieszkanie Kancelaria Biuro 97,5m Wysokie Wyjątkowe Łazarz Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z duszą 97,5 m , sufity 3,4 m, sztukateria i niepowtarzalny klimat Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 000 zł13 699 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w miejscowości Miedniewice gmina Wiskitki powiat Żyrardów Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 13699m2 jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł247 m² 4 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Szukasz domu w spokojnej zielonej okolicy z dala od zgiełku dużego miasta a jednocześnie z doskonałym połączeniem w dużym miastem Zapraszam do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

153,15 zł/m²17,63 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Black pearl budynek zlokalizowany jest w samym centrum Szczecina. Inwestycja została oddana do użytku w 2018 roku. Oferta wynajmu obejmuje lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku od.