Nieruchomości

239 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

245 000 zł2 030 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2030 m , położona w miejscowości Jabłonna Druga, w gminie Jabłonna, z wygodnym dojazdem i bardzo dobrym potencjałem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 265 zł58,23 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 543 zł50,18 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 365 zł49,90 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

3 569 zł58 m² 61,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem umeblowane dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świnoujścia przy samym porcie. Na powierzchnię 58,03 mkw. składa się: -przestronny salon z którego mamy wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nowoczesny bliźniak stargard os. Pyrzyckie Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m?, położony na działce 605 m? w spokojnej części Osiedla Pyrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł2 625 m² 1 409,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:47 250 m²

Słoneczny Stok - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Beskidu Sądeckiego Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Słoneczny Stok , położony w malowniczej miejscowości Sucha Struga (gm.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł76 m² 11 039,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ekskluzywny smart dom z ogrodem perfekcja w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Witkowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 417 zł45,09 m² 15 777,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 308 zł70,13 m² 14 705,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 234 zł30,93 m² 15 720,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł800 m² 433,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Białymstokiem / Księżyno Kolonia Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości / cena do negocjacji Manufaktura Nieruchomości poleca działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł129,20 m² 16 253,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny o pow. 129 m2 z działką 10 ar, w malowniczym rejonie Krakowa: kostrze dom i ogród - jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,30 m² 10 313,32 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 niezależne pokoje | 38,30 m | Winogrady - Pod Lipami | Winda | Zieleń i świetna komunikacja Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Takie, gdzie poranna kawa smakuje lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł180,82 m² 5 862,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowy dom z ogrodem i garażem | stan deweloperski | S8, blisko Warszawa Zamień miejski pośpiech na ciszę, zieleń i własną przestrzeń. Poranki na tarasie, spokojne wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł98 m² 6 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowiec inwestycyjny! Głęboka lokal handlowo - usługowy 98 m2 Sprzedam duży lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Cieszyna ulica Głęboka. Obecnie lokal ten pełni funkcję handlowo /.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł81 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowoczesna połówka bliźniaka W milwinie Z widokiem na las. Prezentujemy Państwu nową inwestycję - na sprzedaż pozostał już jeden lokal w domu dwulokalowy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 294 zł70,07 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 70,07 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 613 zł68,15 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 68,15 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój oraz łazienkę. Na poddaszu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 169 zł63,49 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 63,49 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój i łazienkę. Na poddaszu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł56 m² 12 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: umeblowane mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz salonem, usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od gdyńskiego bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 497 zł54,61 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzeci etap sprzedaży na os. Horyzont! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego 2 poziomowego z antresolą, balkonem i tarasem o powierzchni 54,61 m2 na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł218,55 m² 36,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Funkcjonalny, nowoczesny dom z kameralnym ogrodem w Suchym Dworze. Najważniejsze atuty - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Suchym Dworze - Położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 079 m² 434,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł55 400 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: nieruchomość gruntowa niezabudowana, podzielona geodezyjnie, z gotową koncepcją oraz prawomocną decyzją o warunkach zabudowy. Cała nieruchomość może stanowić docelowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł71,10 m² 25 302,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zacisznej części Sopotu. Najważniejsze atuty - Kameralna inwestycja renomowanego dewelopera pb Górski (2003 r.) - Dyskretna część Sopotu, tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²97 m² 5 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowe, przestronne lokale użytkowe zlokalizowane w Rabka-Zdrój. Do dyspozycji najemców są nowoczesne powierzchnie o łącznej wielkości 97 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta premium | I linia brzegowa | taras Z 80 m | kołobrzeg Są nieruchomości dobre. Są też takie, które budzą emocje od pierwszego kroku. Ta oferta należy do drugiej kategorii. Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | 4 piętro Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,40 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engilsh below Na wynajem od teraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10. Na powierzchnię 34,4.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł23,39 m² 19 196,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Gotowiec inwestycyjny - zysk od pierwszego dnia zakupu Sprzedam w pełni wyposażony lokal typu studio o powierzchni 23,39 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33,60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: jasne, dobra komunikacja (pkm) z aglomeracją trójmiejską, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja: wiszące Ogrody oraz wiele okolicznych osiedli to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł610 m² 34,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala logistyczno - magazynowa położona na obrzeżach Żywca blisko drogi szybkiego ruchu S1. Możliwość wynajęcia wszystkich gniazd paletowych lub ich części. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł170 m² 5 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam prawie nowy dom - projekt Magnolia Dobre Domy - wybudowany w 2022r. w miejscowości Krągola, gm.Stare Miasto. Zapraszamy na prezentację domu na żywo - dzwoń pod nr tel.   :) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł65,78 m² 16 707,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowo wykończony dom sąsiedztwo lasu okolica goszczy okolica Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz. For rent Apartament na Dębowych Tarasach, johna Baildona 20b ( III etap ) * powierzchnia 50 m2 * salon z aneksem kuchenny z wyjściem na balkon , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka pod wynajem Z osobną wnęką sypialnianą! ogrody łukasiewicza! miejsce postojowe! Atrakcyjna kawalerka na wynajem o powierzchni 30 m2 znajdująca się na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł119,40 m² 7 370,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Sprzedam! Bez pośredników. Budynek świeżo po termomodernizacji (2025r): - pow. 119,4 m2 - piętro 2/3 - salon - aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd - 2 sypialnie - 2 łazienki (.

Szczegóły ogłoszenia

64,04 zł/m²60,90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wykończony lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 60,90m2 za cenę 3900,00zł netto. Wejście od ulicy Mały Rynek na tyłach Pasażu Handlowego Stara Przędzalnia

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł116 m² 13 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, energooszczędny dom wolnostojący z przestronnym ogrodem o powierzchni 1230 m , położony w spokojnej i zielonej części Gdyni Wielki Kack. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł319,80 m² 7 348,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dla kogo:- Nowoczesny, funkcjonalny dom idealny dla dużej rodziny, również dwupokoleniowej. - część parterowa została przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej. - dobre rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,20 m² 6 780,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do remontu centrum miasta. To idealna oferta dla Ciebie, jeśli szukasz pierwszego mieszkania lub myślisz o mieszkaniu na wynajem. Mieszkanie wymaga remontu natomiast jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł450 m² 1 997,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom / Pensjonat w Mikołajkach inwestycja do wykończenia! Parametry nieruchomości: budynek: 3-kondygnacyjny, powierzchnia ok. 450 m . Na parterze miejsce i możliwość adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł85,30 m² 11 125,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie | Świetna lokalizacja | Gdańsk Suchanino Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 85,3 m2 położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł75,80 m² 15 699,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczecin Pogodno. Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym w zabudowie.