Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

129 000 zł939 m² 137,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Prezentuję na sprzedaż działkę o pow. 939m2 przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną (wydane warunki zabudowy). Działka położona w kozielcu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł71,38 m² 8 966,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł86,30 m² 8 227,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł86,30 m² 8 574,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

175 000 zł1 697 m² 103,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Na sprzedaż działka o powierzchni 1697m2, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, na działce znajduje się staw. Działka położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 252 m² 127,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Na sprzedaż działka o powierzchni 1252m2, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo cichej ,kameralnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,82 m² 13 787,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na iip nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł56 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym znajdzie się dodatkowy pokój do pracy zdalnej? A może fajnie było by mieć osobny przytulny pokoik dla każdego dziecka? Możesz też w zaciszu realizować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe

Śródmieście Południe Rzeszów

1 226 080 zł77,60 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i wc. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południe Rzeszów

954 560 zł62,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki, mieszczące się w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południe Rzeszów

1 071 994 zł69,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

87 225 zł1 163 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane ze ścianą lasu od północy (tworzy klimat a jednocześnie nie zabiera słońca). Działki położone są pomiędzy Bydgoszczą a Inowrocławiem, przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 076 m² 325,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 1076m2. Działka znajduje się w zielonej części Opłaca, w okolicy niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł85,74 m² 3 137,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjatkowa oferta w nietuzinkowym, zabytkowym budynku z historia. - polecam i zapraszam na prezentacje! Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Bydgoszczy. Duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł150 m² 2 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta dostępna tylko w biurze horyzont! Bardzo ciekawa, godna uwagi oferta! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w centrum Solca Kujawskiego. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł135 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Bydgoszczy - os. Piaski. Nieruchomość o powierzchni 135m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł54 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze. Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł126,30 m² 10 688,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż nowoczesne segmenty mieszkalne o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Chodkiewicza w Zielonce. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł126,30 m² 11 868,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż segment w inwestycji Chodkiwicza w Zielonce, wykończony "pod klucz" otoczenie nowoczesna, elegancka architektura starannie zaprojektowane, funkcjonalne układy pomieszczeń duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł126,30 m² 10 213,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41 m² 18 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji. Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162 Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł156,86 m² 4 902,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Prezentuję na sprzedaż komfortowy Dom w zabudowie Bliźniaczej znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Osielska. Dom dwulokalowy , Oferta sprzedaży dotyczy połowy domu tzn. lokalu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 960 000 zł6 166 m² 480,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sękocin Stary - wygodne miejsce pod Warszawą idealne pod inwestycję i super miejsce do życia - działka tuż pod Lasem Sobocińskim! Na sprzedaż działka o powierzchni 6 166 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,34 m² 39,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem tylko okazjonalny ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej) Prezentuję do wynajęcia umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. Szwederowo/górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł135 m² 8 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

***bez prowizji *** Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 135 m, zlokalizowany w spokojnej okolicy Adamowizny, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł94 m² 9 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim Grodzisk Mazowieckim. Idealne dla rodzin z dziećmi komfort, lokalizacja i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł150 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność! tylko W biurze horyzont Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się na os. Szwederowo. Dom wolnostojący typu "klocek" o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 094 m² 230,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W pęclinie bezterminowe wz Działka 1094 m2 położona w gminie Wiązowna. Okolica nowej zabudowy wolnostojącej i lasu, ścieżki rowerowe, gminne przedszkole, komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

362 183 zł43,48 m² 8 329,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł132 m² 14 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

To wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości położonej 600m od jeziora Maltańskiego (od strony ul. Baraniaka) w skład której wchodzą: -/ działka o powierzchni 805m2 -/ dom - solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł895 m² 119,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiona działka to świetna propozycja dla osób, które szukają miejsca na dom z bliskim dostępem do wielu miast, a jednocześnie w spokojnej, cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

377 760 zł46,65 m² 8 097,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł440,07 m² 7 044,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Parterowy, wolnostojący dom który łączy w sobie nowoczesny design inteligentne technologie i luksusowy komfort życia. To nieruchomość w której każdy detal ma znaczenie - od 125.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 71m , Puławy, ul. Sikorskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4 piętrze zadbanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł37,24 m² 12 996,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe mieszkanie w Cieplicach. Blisko centrum Cieplic i Parku Norweskiego. W cenie mały ogródek przy mieszkaniu ,miejsce parkingowe , piwnica Powierzchnia ogólna 42,38 metra Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34,20 m² 17 690,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kraków Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej na sprzedaż kawalerka W wysokim stanardzie nowoczesne wykończenie, gotowa do zamieszkania! dostępna od zaraz! Nieruchomość o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,10 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zielonej i cichej części Ursynowa : Wygodne i rozkładowe mieszkanie, dla singla lub pary. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

264 947 zł53 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na drugim piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł111,50 m² 6 986,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m zieleni i spokoju. Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m , położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,75 m² 5 526,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²260 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Wyjątkowa powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji - Gliwickie Lofty (ul. Zygmunta Starego) Oferujemy do wynajęcia przestronną powierzchnię biurową 260.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł156,26 m² 3 807,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w okolicach Bochni, o powierzchni użytkowej 105,56 m , wybudowany według cenionego projektu Dom w Zielistkach 23. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 084 m² 179,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Burkatów nad bystrzycą Z pozwoleniem na budowę - możesz zacząć już dziś! Oferujemy gotową do zabudowy działkę o powierzchni 1076 m w malowniczej miejscowości Burkatów,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na poznańskich Podolanach przy ul. Raczyńskiego w spokojnej, zielonej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku cena 300 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.