Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m , położona w miejscowości Iwiny (gmina Siechnice), przy ul. Tadeusza Kościuszki. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

763 825 zł50,25 m² 15 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

600 456 zł38,32 m² 15 669,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

737 664 zł50,18 m² 14 700,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania | Różne metraże | Okolice centrum Torunia To propozycja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, które realnie sprawdzi się w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 003 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie działki z mpzp Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m Bez prowizji oraz dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 003 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza, które łączy komfort i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalnego układy i doskonałego potencjału. Gotowe do zamieszkania, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,62 m² 8 460,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Oto 82-metrowy dom dla tych, którzy marzą o popołudniowym relaksie w ogrodzie. Parter mieści przestronny hall z miejscem na dużą szafę, wygodne wc oraz jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,62 m² 8 460,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 82-metrowy dom to komfort i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Na parterze jest przestronny hall z miejscem na pojemną szafę, duże wc oraz salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,62 m² 8 460,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

549 920 zł982 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jędrzychów / osiedle uczonych | zielona góra Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się części miasta? Ta działka to idealne połączenie ciszy, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49m2, zlokalizowane przy ul. Zacisznej na Drabiniance. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2019r. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

73,80 zł/m²49,42 m² 3 647 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49,42 m (lokal ua2), usytuowany na parterze w nowoczesnej, nowo powstającej inwestycji przy ulicy Perseusza w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,50 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3 piętrze w niskim, 10 piętrowym bloku z 1980 roku w pożądanej części Rzeszowa ul. Świadka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

98,40 zł/m²142,70 m² 14 042 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal handlowo-usługowy na wynajem Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal w nowo powstającym budynku handlowym w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 750 zł32,14 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 140 zł34,85 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 728 zł86,96 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc i ogrodu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej działki. Na sprzedaż dwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł38 m² 21 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł67,73 m² 7 057,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie na parterze Brodnica, ul. Świętokrzyska Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Metraż: 67,73 m Układ: 2 sypialnie (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł112,75 m² 16 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Mint Property prezentuje na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 112,75 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-25

580 695 zł71,11 m² 8 166,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! Promocyjne Ceny -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł41,50 m² 12 265,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Promocja limitowana oraz tanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 243 m² 277,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pełną uroku działkę budowlaną o pow.1243 m2 w Osowcu gm. Żabia Wola (kształt prostokątny o wym. 52 x 24 m.). Działka jest subtelnie zadrzewiona sosnami i pięknymi,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł41,20 m² 23 665,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 414 m² 240,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Grodziec Śląski przy ulicy Stolarskiej udział w drodze

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł940 m² 5 744,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:606 m²

3 budynki po kapitalnym remoncie w super lokalizacji- w najbliższym sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze! Zespół budynków po kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł120 m² 5 833,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (ok.100 m2 powierzchni użytkowej) położony w Pawłówku, zaledwie kilka minut drogi od Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na działce 460m2 położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł960 m² 1 322,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca na rozwijającą się inwestycję lub dom? Ta działka o powierzchni 960 m , usytuowana w pierwszej linii zabudowy, to doskonała okazja! Według nowego projektu mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,30 m² 8 078,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny przeznaczony do remontu, stanowiący idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł137 m² 10 583,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) położony na bydgoskiej Osowej Górze. Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w sąsiedztwie niskiej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

428 308 zł50,87 m² 8 419,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,47 m² 12 779,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Nowoczesny apartamentowiec | 3 pokoje | 59,5 m | balkon | Bartodzieje Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Przylesie w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z salonu, dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68,10 m² 16 152,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Мы говорим на русском языке и с радостью поможем Вам в покупке этой недвижимости! Piaszczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 987 zł52,56 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54,01 m² 7 128,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko U nas! Mieszkanie trzy pokojowe (55 ,10 m 2 ) na pierwszy m piętrze w bloku na bydgoskim Szwederowie - ul.Herberta. Lokal składa się z trzech dużych , ustawnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Мы также говорим на русском! ul. Zakopiańska, borek Fałęcki-Łagiewniki, kraków. Obok ulica: zbrojarzy, niemcewicza, kościuszkowców, marcika atuty nieruchomości: piętro III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 049 zł50,90 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł80 m² 9 873,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,06 m² 7 117,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach, ul. Baczyńskiego 18. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł129,30 m² 4 292,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Nowoczesny dom o pow. 113m2 na działce 10a. w otulinie ciszy na pograniczu Hermanowej i Budziwoja, zrealizowany według funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,80 m² 9 895,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe | Kameralne osiedle | Bydgoszcz - Jary Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort domu z wygodą mieszkania w mieście, ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,50 m² 11 239,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwu pokojowe (35,5m2) na trzecim piętrze w niskim bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie przechodzi obecnie remont, dzięki czemu przyszły właściciel otrzyma odświeżoną.