Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1020

Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, wysokie i klimatyczne mieszkanie usytuowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,01 m² 10 614,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł53,38 m² 9 910,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tu i odkryj komfort własnej przestrzeni. To jasne, przytulne i świetnie zorganizowane mieszkanie na Olszy to idealne miejsce dla jednej osoby lub pary, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł242,45 m² 4 120,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta sprzedaży domu - bielsko-biała, górne przedmieście Na sprzedaż dom jednorodzinny, dwulokalowy położony w jednej z najbardziej cenionych części Bielska-Białej - Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł58 m² 14 913,79 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegankie mieszkanie W pełni wyposażone - V dzielnica N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 324 zł43,85 m² 11 478,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy jednopoziomowego 2- pokojowego mieszkania w inwestycji Leśna Polana na osiedlu Dąbrówka. Termin realizacji: 31.12.2025 VILLA EKO to nowa odsłona dobrze znanego naszym klientom budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 789 zł38,33 m² 10 038,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Oferta dotyczy jednopoziomowego 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Do mieszkania przynależy również miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 412 zł40,18 m² 10 065,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 303 800 zł82 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| zachód | 2 poziomy | Metro 200 m | czynsz 950 zł | Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Św. Wincentego 110, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

820 000 zł65,44 m² 12 530,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Park Ostrowska. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalną przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m oraz powierzchni użytkowej 76,95 m (bez skosów) , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie | Kamienica | Bez pośredników Mieszkanie w zadbanej kamienicy z odnowioną elewacją i wymienioną stolarką na drewniane okna trwałe, estetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł104,58 m² 8 510,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 104,58 m , zlokalizowane w Wieliczce przy ul. Strzelców Wielickich, na kameralnym osiedlu liczącym jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

752 673 zł84,57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

607 239 zł55,71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

397 440 zł34,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł220 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Właściciel nieruchomości prosi potencjalnych zainteresowanych zobaczeniem domu o kontakt z agentem nieruchomości pod nr tel.   . Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł82,34 m² 17 476,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

82,34 m | 4 pokoje | 1 łazienka + wc | balkon 10,66 m | wysoki standard | płaszów | 15 min do centrum Komfortowe mieszkanie rodzinne w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,24 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m , położone w świetnej lokalizacji - blisko centrum Gliwic, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z: > przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł48,70 m² 8 586,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku. Budynek po termomodernizacji. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł72,50 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Otoczenie Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Jaroty w Olsztynie, przy ul. Herdera 1. To jedna z najbardziej rozwiniętych dzielnic miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

485 105 zł34,69 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m z dużym tarasem 11,5 m , położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

850 263 zł59,45 m² 14 302,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł108 m² 12 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom Parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w Urokliwej Okolicy Poznania- daszewice w cenie 1.375 tys Oaza Spokoju i Komfortu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.