Nieruchomości

240 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł210 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działka inwestycyjna / blok / biura / sklep / usługi. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż działkę numer 240/249 o powierzchni 210 m2. Według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 306 zł48,50 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się inwestycji Tarasy Wierzycy w Gniewie. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 438 zł48,09 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 837 zł48,29 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

279 000 zł230 m² 1 213,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługowo-mieszkaniową wraz z gotowym projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę! Działka przygotowana do budowy budynku usługowo- mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł69,42 m² 10 573,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 61 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł136,44 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowopowstałym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabówce przy ul. Daktylowej, inwestycji sekwoja Development. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jedna działka 2 domy w Biebrzańskim Parku Narodowym. Na działce o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, zbudowano dwa nowe, murowane, z elewacją drewniano-kamienną, ekologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 000 zł46,52 m² 9 544,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

3-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, garderoby i balkonu, zlokalizowane na Osiedlu Nowy Izabelin, na granicy Zalasewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 878 zł47,23 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu, zlokalizowane na Osiedlu Nowy Izabelin, na granicy Zalasewa i Kruszewni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 000 zł46,52 m² 9 544,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł147 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dobre nieruchomości polecają nowoczesny dom pięknie położony w wygodnych i przyjaznych Przyłękach. Nowoczesny dom wolno stojący o pow. około 150m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,41 m² 12 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. * odra 1 km blisko.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł71 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

U w A G A! Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Grójeckiej w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł113,26 m² 7 045,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 154 zł66,25 m² 47,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 39 w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 632 zł50,44 m² 52,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 39C w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40,23 m² 12 055,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak pcc 2 % i kosztów biura nieruchomości - łączna oszczędność ok. 30 tyś złotych 2 pokojowy Apartament o powierzchni 40,23 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 393 425 zł139,02 m² 17 216,41 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnym miejscu. Dookoła wiele bloków, także nowopowstających co przekłada się na dużą ilość mieszkańców. Lokal z witryną dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 400 m² 377,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela mieszkaniowo-usługowa położona w górskiej miejscowości Czerwienne. Wieś charakteryzuje się pięknymi widokami na Tatry oraz góralskim klimatem. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37 m² 10 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Piotra Skargi 9 w Milanówku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł59 m² 13 474,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie w otoczeniu zieleni na zamkniętym osiedlu z dala od zgiełku i hałasu z dużym tarasem, niedaleko metra, tylko 7 min. Do sprzedaży trzypokojowy apartament 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł336 m² 22,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na wynajem hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 324 m2: - hala - 311,4 m2 , - Biuro/ pomieszczanie socjalne - 12.6 m2 - Toaleta z prysznicem - 5 m2 Obiekt położony jest w Toruniu na.

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²150 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu przestronny i wyjątkowy lokal lokal użytkowy o łącznej powierzchni 150 m2 położony bezpośrednio przy płycie wrocławskiego Rynku. Idealne miejsce dla firm które.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł73 m² 7 465,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

78 m na parterze w stylu loftowym jasne, wschodnie, z otwartą przestrzenią przed oknami Wprowadzenie Na sprzedaż oferuję przestronne, klimatyczne mieszkanie w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł229 m² 3 842,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł34,93 m² 21 442,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny 35 m | Zakopane | Parking w cenie | Najem krótkoterminowy Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny o powierzchni 34,93 m , położony w Zakopanem,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,83 m² 13 746,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza. Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł388,87 m² 6 943,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowo-produkcyjny w Dziwnowie. Budynek o powierzchni całkowitej 388,87 m2. usytuowany na działce o powierzchni 719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł55,64 m² 11 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47 m² 21 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

47 m | parter | ogród ok.64 m | apartamentowiec 2020 | winda Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentowca, prywatny ogród i bliskość centrum? Ta oferta na osiedlu Vilda Park to.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowaną byłą szkołą podstawową w Parzycach gmina Nowogrodziec, powiat Bolesławiec na Dolnym Śląsku. Powierzchnia działki to 14500 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 370 zł30,61 m² 25 559,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w prestiżowej oddanej do użytkowania inwestycji nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta. Inwestycja zaprojektowana zgodnie z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł485,74 m² 10 272,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Cena sprzedaży nieruchomości: 4 990 000 zł Szacowane koszty modernizacji (capex): 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71 m² 9 422,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2, zlokalizowane w świetnym punkcie w Krynicy-Zdroju - u zbiegu ul. Kraszewskiego i ul. Halnej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł82,06 m² 8 700,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł36,40 m² 10 986,26 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta przy ul. Zamienieckiej 62 na warszawskiej Pradze-Południe to idealna propozycja dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowy apartament W super lokalizacji przy ul. Bułgarska 59 W poznaniu (budynek nowy) nie ma opłat za pośrednictwo! opis mieszkania: apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,16 m² 11 756,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza. Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy ale ta nieruchomość sprawia, że chce.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 084 m² 179,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana W burkatowie - blisko rzeki bystrzycy Idealne miejsce na dom marzeń z doskonałą komunikacją Prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1084.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł36,80 m² 13 722,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie, które może zarabiać od pierwszego dnia. Na sprzedaż 2-pokojowy lokal o powierzchni 36,8 m , położony na 3. piętrze w budynku z 2014 roku (osiedle Hewelia). Układ: >.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł240 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa. - trasa szybkiego ruchu S17 - przy jednym z węzłów zjazdowych. Godzina jazdy z Warszawy. Bardzo duży ruch pojazdów trasą S17. Do działki dogodny zjazd.