Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

789 000 zł84,91 m² 9 292,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

2 575 000 zł51,50 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z frontowym widokiem na morze - Dune Resort Mielno Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu w prestiżowym kompleksie Dune Resort Mielno, położonym w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł243,78 m² 18 459,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 715 m²

Unikatowy drewniany dom nad Wkrą. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - drewniany dom nad rzeką , wykonany tradycyjną metodą podhalańskiego ciesielstwa, zaprojektowany przez wybitnego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,50 m² 14 934,58 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 12. (ostatnim) piętrze budynku z 1984 roku, położonego w zielonej, dobrze skomunikowanej części Gocławia. Stan prawny Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł344 m² 7 529,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny segment skrajny położony w prestiżowej części Wilanowa - Stary Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 1995 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty Olsztyn

513 920 zł46,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii, mieszczącego się na Osiedlu Tempo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty Olsztyn

539 616 zł46,72 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty Olsztyn

500 499 zł45,09 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się na Osiedlu Tempo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł95,40 m² 16 247,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najważniejsze informacje: yield / rentowność: 7,06% Lokal generuje stabilny dochód od pierwszego dnia inwestycji. Cena: 1 550 000 pln netto Powierzchnia: 95,4 m Optymalny metraż dla konceptu.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł344 m² 7 529,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł235 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розкішний пентхаус із вражаючою терасою навколо квартири | Охота | вул. Przy Parku Унікальні апартаменти преміум-класу.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł114 m² 5 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferta sprzedaży segmentu zewnętrznego "D14" na kameralnym osiedlu 23 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej "słoneczne Ogrody" w Tychach, ul. Wąska. To już jedna z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

355 410 zł1 077 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1077 m Bogdaszowice | spokój natury blisko Wrocławia Szukasz miejsca na dom z dala od miejskiego hałasu, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Kębłowice | narożna, 7 km od Wrocławia oferta na wyłączność Jeśli zależy Ci na działce w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 925 zł58,85 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 444 zł45,88 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Luxury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 506 zł49,01 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m , położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej miejscowości Stoszyce. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł350 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | Kanie (brwinów) | 350 m | działka 694 m Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 350 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90,85 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do dnia 31.05.2026r.-rabat 30 tyś.złotych. Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

328 500 zł41,06 m² 8 000,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Alei Wolności (vis a vis Centrum Medycznego "stary Browar").

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł148 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 4-pokojowy z balkonem, antresolą i dwoma miejscami parkingowymi, położony w Dziekanowie Polskim przy ul. Odysei 11. Idealne połączenie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł135 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowoczesny dom dla Twojej rodziny Szukasz nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie komfort i wygodę? Cenisz sobie wysoką jakość wykończenia i wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łazy,mazowieckie

998 000 zł134 m² 7 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle składa się z 2 etapów po 20 domów co w sumie daje 40 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle będzie ogrodzone, z dostępem wyłącznie dla mieszkańców. Domy ogrzewane będą.

Szczegóły ogłoszenia

238 196 zł658 m² 362,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Łupstych | koło Olsztyna mała działka z dużym potencjałem Dawne warmińskie wsie budowano tam, gdzie krajobraz miał sens między wodą, lasem i naturalnymi wzniesieniami terenu. Łupstych do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spokój w mieście Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz sobie bliskość natury oraz spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz nowoczesnego domu typu Smart Home, który łączy komfort i energooszczędnością? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł84,50 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 3 pokoje z widną, oddzielną kuchnią | 84,5 m | Garaż | Bielany, ul. Literacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł129,98 m² 6 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70,30 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ciche, zadbane mieszkanie 3-pokojowe | 70 m | Saska Kępa Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,50 m² 10 532,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

84,5 m | 3 balkony | 95 m po podłodze | 2 piętro | Marki granica z Warszawą Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,52 m² 18 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z niewielką antresolą w zabytkowej kamienicy z 1897 roku, jednej z tych praskich kamienic, które mają w sobie historię, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł36,60 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Powiśle, ul. Kruczkowskiego Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł247 m² 8 056,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komfort, przestrzeń i spokój w wyjątkowym otoczeniuw samym sercu Łomianek, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum miasta, znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł24 469 m² 85,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

2,45 ha w sercu Borów Tucholskich - potencjał na osiedle 20 domów Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub gotowego projektu deweloperskiego w jednej z najpiękniejszych części Pomorza?.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł72,50 m² 18 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1873

Mieszkanie 450m od Rynku Głównego - 72m2 w kamienicy - ul. Starowiślna oferta na wyłączność - kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Kamienica przy ul. Starowiślnej 14 to adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł85,65 m² 11 325,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowy dom z 2 łazienkami w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na działce pod połową bliźniaka o powierzchni 332 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł59 m² 13 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,90 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75,80 m² 11 015,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie (z garażem w cenie) położone tuż przy granicy Warszawy przy ul. Julianowskiej w Piasecznie. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Widokowy dom położony w spokojnej okolicy 16,4 ara duża działka Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Książniczki przy ul. Strumiłły, w spokojnej dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 500 m²

Gospodarstwo rolne w skład którego wchodzi 30 działek na których znajdują się między innymi drewniany dom (z bala) z budynkiem gospodarczym, stodołą oraz domek letniskowy. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 771 m² 371,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować działkę usługową o powierzchni 10'771 m2 położoną w warszawskiej Białołęce, w pobliżu trasy Toruńskiej S8, idealną pod nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 081 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną o powierzchni 1081 m2 położoną we wsi Sianno graniczącą bezpośrednio z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Działka Działka ma wymiary 18m.