Mieszkanie, ul. Dorotowska

Dorotowska, Ochota, Warszawa, mazowieckie

  • 999 900 zł
  • 60,60 m²
  • 16 500 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Lichoński

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dorotowska

Dorotowska, Ochota, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

999 900 zł

60,60 m²

16 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dorotowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

999 900 zł 60,60 m² 16 500 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1954
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1954

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 999 900 zł (16 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: drewniane, stare
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1954 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 844,42 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3215/19413/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokoje | Stara Ochota | ogromny potencjał aranżacyjny | Dorotowska 2
Są mieszkania, które kupuje się za gotowy wystrój. Są też takie, które kupuje się za możliwości. To jest właśnie jeden z tych adresów.
Przy ul. Dorotowskiej 2, w jednej z najbardziej cenionych części Starej Ochoty, znajduje się 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym idealne dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie odpowiadające własnemu stylowi i potrzebom. (...)

Agent

Jakub Lichoński

576 988...

576 988 155

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości