Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łazy,mazowieckie

998 000 zł134 m² 7 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle składa się z 2 etapów po 20 domów co w sumie daje 40 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle będzie ogrodzone, z dostępem wyłącznie dla mieszkańców. Domy ogrzewane będą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł75,76 m² 6 586,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75,76 m w inwestycji Wille przy Lesie w Jarocinie. Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł75,76 m² 6 454,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł75,76 m² 6 454,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

238 196 zł658 m² 362,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Łupstych | koło Olsztyna mała działka z dużym potencjałem Dawne warmińskie wsie budowano tam, gdzie krajobraz miał sens między wodą, lasem i naturalnymi wzniesieniami terenu. Łupstych do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spokój w mieście Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz sobie bliskość natury oraz spokój podwarszawskich miejscowości? Szukasz nowoczesnego domu typu Smart Home, który łączy komfort i energooszczędnością? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł84,50 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 3 pokoje z widną, oddzielną kuchnią | 84,5 m | Garaż | Bielany, ul. Literacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

789 990 zł92,94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

808 578 zł92,94 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

520 956 zł59,88 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł129,98 m² 6 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70,30 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ciche, zadbane mieszkanie 3-pokojowe | 70 m | Saska Kępa Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,50 m² 10 532,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

84,5 m | 3 balkony | 95 m po podłodze | 2 piętro | Marki granica z Warszawą Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,52 m² 18 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z niewielką antresolą w zabytkowej kamienicy z 1897 roku, jednej z tych praskich kamienic, które mają w sobie historię, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł36,60 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Powiśle, ul. Kruczkowskiego Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł247 m² 8 056,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komfort, przestrzeń i spokój w wyjątkowym otoczeniuw samym sercu Łomianek, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum miasta, znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 826 zł75,74 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

To funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie oferuje komfortową przestrzeń do życia dla pary, rodziny lub osób pracujących z domu. Salon z aneksem kuchennym (25,71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 602 zł35,22 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Kompaktowe i wygodne mieszkanie o powierzchni 35,22 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Przestrzeń dzienna obejmuje jasny pokój z aneksem kuchennym (16,91 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 602 zł63,41 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni 63,41 m , położone na 4. piętrze, oferuje funkcjonalny układ idealny dla osób ceniących wygodę i dobrze zorganizowaną przestrzeń. Centralną część stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł103,65 m² 12 349,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Nowoczesny dom w cenie mieszkania z 31-metrowym strychem w bonusie Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny lub wymagającej pary? Marzysz o własnym ogrodzie i sielskim spokoju bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł24 469 m² 85,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

2,45 ha w sercu Borów Tucholskich - potencjał na osiedle 20 domów Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub gotowego projektu deweloperskiego w jednej z najpiękniejszych części Pomorza?.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł72,50 m² 18 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1873

Mieszkanie 450m od Rynku Głównego - 72m2 w kamienicy - ul. Starowiślna oferta na wyłączność - kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Kamienica przy ul. Starowiślnej 14 to adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł85,65 m² 11 325,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowy dom z 2 łazienkami w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na działce pod połową bliźniaka o powierzchni 332 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł59 m² 13 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,90 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75,80 m² 11 015,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie (z garażem w cenie) położone tuż przy granicy Warszawy przy ul. Julianowskiej w Piasecznie. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Widokowy dom położony w spokojnej okolicy 16,4 ara duża działka Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Książniczki przy ul. Strumiłły, w spokojnej dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 500 m²

Gospodarstwo rolne w skład którego wchodzi 30 działek na których znajdują się między innymi drewniany dom (z bala) z budynkiem gospodarczym, stodołą oraz domek letniskowy. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 771 m² 371,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować działkę usługową o powierzchni 10'771 m2 położoną w warszawskiej Białołęce, w pobliżu trasy Toruńskiej S8, idealną pod nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 081 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną o powierzchni 1081 m2 położoną we wsi Sianno graniczącą bezpośrednio z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Działka Działka ma wymiary 18m.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 354 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-rekreacyjna położona w malowniczej górskiej miejscowości z widokiem na otaczające szczyty. Oferuje idealne warunki do odpoczynku i relaksu wśród pięknej przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni odcinek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 356 m² 360,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka we wsi Liplas, w spokojnej okolicy w odległości kilku minut spacerem od lasu parametry: powierzchnia: 2356 m2 obwód: 266 m dlugość: 112 m szerokość: 22 m lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum miasta, usytuowany na działce o powierzchni 362 m . Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, oferując wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam. Oferuję duże mieszkanie o powierzani 92m2 w bardzo spokojnej okolicy. W miejscowości Garbów która jest bardzo dobre skomunikowana z Lublinem m.in drogą S17. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

108 192 zł1 568 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowa ostoja piękne działki budowlane w Urzutach! dębowa ostoja w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

616 200 zł51,35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowy dwupokojowy apartament 51,35m2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą, przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Niedawno wykończony, ukoi niejedno oko i sprosta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Segment 110,48 m2 z ogródkiem i garażem ul. Szkolna Bez Prowizji Bezpośrednio od Dewelopera Bez podatku pcc 2% Parter 37,70 m2 -przedsionek 4,76 m2 -w-C - 1, 05 m2 -salon - 31,89 m2 Garaż 17,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł115,28 m² 6 766,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Mieszkanie Dwupoziomowe 113,10 m2 z ogródkiem 80 m2 i z dwoma miejscami postojowymi ul. Szkolna 110 Bezpośrednio Bez Prowizji Mieszkanie znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł73,80 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 73,8 m znajduje się na drugim piętrze bloku z 2007 roku. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 044 zł56,41 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja wiosenna! - 2 pierwsze mieszkania W cenie 9999 zł/m + jedno miejsce postojowe w cenie mieszkania Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim blisko morza - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku z cegły w Chorzowie Batorym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 480 zł1 918 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam (bezpośrednio) udział w wysokości 1/4 części prawa własności działki budowlanej w Legionowie przy ulicy Zygmuntowskiej. Działka ma powierzchnię 1918 m2, orientacyjne wymiary -.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73,10 m² 14 911,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe luksusowe mieszkanie. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na poddaszu kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł388,16 m² 9 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Wyjątkowa oferta: dwa nowoczesne budynki dom + część usługowa | Radomierzyce, przy samej granicy Wrocławia Cena: 3 495 000 zł Powierzchnia działki: 1366 m Lokalizacja: radomierzyce, przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Atuty : - 1 piętro w bloku czteropiętrowym - 37m powierzchni - duży balkon - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

50,59 zł/m²59,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wgn Nieruchomości Elbląg, prezentuje nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 59,30 m2 w sercu Starego Miasta w Elblągu. Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu?.