Nieruchomości

240 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 000 zł18 m² 1 852 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe 18 m - gotowy biznes / inwestycja Na sprzedaż lokale usługowe (pawilony) o powierzchni ok. 18 m . Świetna opcja zarówno pod własny biznes, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł545 m² 1 559,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej przed Rezerwatem przyrody Kadzielnia przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Cena: 850 000zł Powierzchnia działki to 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²100 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Eagles Estate oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany przy ul. Raginisa w Rzeszowie. Lokal posiada bezpośredni wjazd od frontu z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

579 215 zł43,59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc >Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem< 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,59 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

172 160 zł1 076 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna dziakła w miejscowości Budy Zosine! Możliwy wybory spośród 4 działek. Zieleń i cisza działki ogrodzona siatką. Dostęp za pośrednictwem prywatnej drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,66 m² 12 574,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznaj naszą najnowszą ofertę mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w Przecławiu, gm. Kołbaskowo, pow. policki. Dane mieszkania: rok budowy: 2025ilość pięter: 4 (5.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,60 m² 11 017,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | wysoki standard | ul. Wyszyńskiego To mieszkanie nie ma jeszcze swojej historii i właśnie dlatego czeka na Ciebie. Zakupione bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 733 m² 12,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowych Kulicach, gmina Nowogard. Informacje podstawowe: powierzchnia: 7733m2 Kształt działki: prostokąt wymiary: 20mx520m Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł65 200 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolna zabudowana 6,5173 ha,Nowe Kiejkuty, gm. Dźwierzuty Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6,5173 ha, położona w miejscowości Nowe Kiejkuty, gmina Dźwierzuty,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64,35 m² 13 364,41 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 64,35 m , położone przy ul. Mokrej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą, w odległości kilku minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 000 zł506,40 m² 24 486,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Stary Mokotów | działka 755 m | dom wolnostojący 506 m | klimatyzacja | budynek bez konserwatora i łatwość re-aranżacji | mpzp dopuszcza usługi | elegancka, willowa okolica | dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,61 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym z 1989 roku, w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż piękne zadbane gospodarstwo rolne z zabudowaniami w Modlimowie. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2500 m2, na której właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 58.39 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł1 100 m² 3 263,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Agroturystyka z duszą - 7,5 ha sielskiego krajobrazu, 6 stawów i 5 pomostów Jest takie miejsce, gdzie czas zwalnia. Gdzie poranki pachną rosą i kawą na tarasie, a wieczory kończą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 600 zł85,61 m² 7 914,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 85,61 m / 1 piętro / balkon 6,75m + balkon 12,52m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 125 zł41,25 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort i Spokój w Zielonym Otoczeniu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Sosnowej w Blachowni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

204 900 zł26 m² 7 880,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,13 m2. Lokalizacja: łochowo, 15 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

873 000 zł88,10 m² 9 909,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł59,70 m² 8 710,20 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję, i są takie, które dają coś więcej. To jedno z tych miejsc, gdzie przestrzeń, widok i lokalizacja tworzą spójną całość ,.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł6 877 m² 25,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w pięknej miejscowości turystycznej Szumlin, gmina Joniec, powiat Płońsk. Kształtna działka narożna z brzozowym zagajnikiem i niewielkimi sosnami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 540 zł57,06 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,06m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 200 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115,24 m² 3 904,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Obniżka ceny! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 108 m² 631,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa. Lokalizacja: oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,02 m² 10 785,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania? Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,40 m² 11 645,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu. Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w Milanówku o powierzchni 64.4 m2. Czynsz do wspólnoty 260zl + opłaty za media według zużycia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

789 000 zł165,42 m² 4 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom po termomodernizacji z ogromną działką! Lipno, ul. Sportowa | 2 x Niezależne wejścia | Podlicznik | Działka 4700 m Cena: 790 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy na sprzedaż solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 312 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki). Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 013 m² 216,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aby obejrzeć nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną w Wierzycach gm. Łubowo o pow. 1013m2( nr działki 19/9). Osiedle Kolonia. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul. Nefrytowej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

12,64 zł/m²91 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży obiekt położony na Osowej Górze, w dobrej lokalizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł197 m² 10 147,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego to prestiżowa i doskonale skomunikowana część miasta. Oferowany lokal użytkowy znajduje się na parterze reprezentacyjnego budynku Villa Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł262,20 m² 6 102,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom, położony w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł10 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowane w Gdyni przy ul. Modrzewiowej. Miejsce znajduje się w bezpiecznej hali garażowej na piętrze -2,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy.