Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 000 zł36 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super kawalerka w Centrum! Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 36 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym, przedwojennym budynku w Centrum Opola. Lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1650 m2 położoną w miejscowości Suszki. Szczegóły oferty: - działka budowlana powierzchni 1650.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 800 zł66 m² 10 981,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

116 100 zł9 000 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Park logistyczny zlokalizowany około 2 km od skrzyżowania drogi ekspresowej S11 (węzeł "poznań Tarnowo Podgórne") z krajową drogą 92 to nowoczesny kompleks hal magazynowych z biurami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł63,94 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,60 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,66 m , położona w cichej i spokojnej części warszawskiego Bródna. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Warzymice,zachodniopomorskie

550 000 zł286 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Nieruchomość położona przy głównej drodze w Warzymicach. Składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 178 m2 i trzech budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł113 m² 132,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ centrum Mieszkanie 4-pokojowe na wynajem w ścisłym centrum, tuż przy Uniwersytecie Muzycznym im F. Chopina. Zaledwie 450m do stacji Metro Nowy Świat-Uniwersytet W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 351 m² 443,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje ogólne Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1351m2 położonej przy ul. Dożynkowej. Nieruchomości jest na planie zbliżonym do kwadratu z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł925 m² 64,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł499 m² 310,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,86 m² 17 432,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 37,86m z dużą działką 870m. Znajduje się w cichej i zielonej części Celestynowa - przy ul. Laskowskiej i składa się z: pokoju:.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 000 zł1 234 m² 7 090,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 083 m²

Piła - Zamoście, ul. Strefowa. Hala produkcyjna do sprzedania zlokalizowana w tzw. Pilskiej Strefie Przemysłowej. Idealna lokalizacja w najlepszym miejscu dla przemysłu i logistyki.

Szczegóły ogłoszenia

450 500 zł1 060 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną lub zabudowę usługową w centrum Smolca! Na sprzedaż działka budowlana nr 206/15 o powierzchni 5372 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł62,85 m² 11 917,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty w centrum Niepołomic | ul. Młyńska | Kameralna inwestycja lokalizacja: z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł283 m² 4 770,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wełmin, w gminie Strzelce Krajeńskie. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako mały hotel, pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stary Borek,zachodniopomorskie

199 500 zł2 141 m² 93,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działki objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł180 m² 3 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Dom 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł694 m² 83,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis oferty sprzedaży działek budowlanych - Mieleszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-5, w układzie 3x1 o metrażu 64m2. W skład wchodzą cztery pokoje, w tym dwa przejściowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł470 m² 2 553,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:255 000 m²

Na sprzedaż dostępna jest hala / magazyn / warsztat o powierzchni 470 m2, zlokalizowana w Rakowie, gmina Długołęka, na przepięknej działce o powierzchni 2 555 m2. Położenie hali jest.

Szczegóły ogłoszenia

293 400 zł3 260 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane w Ożarowicach. Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę w Studium o powierzchni 3260 m2. Działka w kształcie prostokąta. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom na 5-arowej działce położony niemal w centrum Skawiny. Nieruchomość za sprawą dużej ilości pokoi oraz kilku kondygnacji posiada ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²203 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 203 m , zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²200 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowoczesne pawilony handlowo-usługowe Jabłonna przy ul. Modlińskiej Powierzchnia ok. 200 mkw. na wynajem Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie usługowo-biurowe zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

124 670 zł959 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy nową ofertę działek budowlanych w miejscowości Świebodzice. Teren objęty mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd drogą utwardzoną. Media dostępne w drodze :.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł39,20 m² 5 102,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

! nowa niższa cena! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 mkw, położone na 4. piętrze niskiego bloku w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł58 m² 19 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z windą Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 500 zł171 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom w Cybulicach Dużych o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,10 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone zadbane mieszkanie z tarasem, położone w Białymstoku na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z cegły z przestronną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 868 m² 99,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana zlokalizowana na obrzeżach wsi Pobiedna, tuż przy granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł118 m² 4 703,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedaży dom w Ustroniu w pobliżu wyciągu na Czantorię. Dom o powierzchni ok. 118m2 posadowiony na działce o powierzchni 1380m2 Parter: salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58 m² 12 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie na piętrze, łazienka z wanną, dodatkowa toaleta, garderoba, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²248,80 m² 16 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Stary rynek 20 | biuro premium 250 m W biznesie adres to nie tylko lokalizacja to komunikat o statusie Twojej firmy. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę najmu prestiżowej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu pod zabudowę. Położona w Budy-Grzybek przy ul. Sasanki (2 km od stacji pkp - Chylice Kolonia, 3 min samochodem) Zalesiona. Wymiary około: front - 23 m, głębokość- 36 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę rolną o powierzchni 30 arów położoną w gminie Jodłownik. Teren do wydzielenia geodezyjnego z większej działki - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,73 m , położone na jednym z najbardziej.