Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

357 700 zł7 300 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Czarże Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7300 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

133 510 zł1 027 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44 500 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 4,4500 ha. Możliwy zakup całości lub pojedynczych działek. Powierzchnie działek (m /ha): 30 400 m (3,0400 ha) 8 100 m (0,8100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł118 m² 5 635,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Najważniejsze informacje: - nowa inwestycja domów - IV etap - stan deweloperski, - możliwy stan pod klucz, - 118 m2 (parter i piętro) + do wykorzystania użytkowe poddasze + 40 m2, - przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

110 000 zł620 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdująca się w Mikołajkach Pomorskich, pow. sztumski, przy ul. Słonecznej. Działka o powierzchni 620m2, o kształcie prostokąta i wymiarach 20x31m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

208 307 zł653 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 653 m2, położony w miejscowości Koronowo przy ul. Mała Droga przepiękny widok. (Oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,40 m² 5 163,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Lipinki Łużyckie -3 pokoje na pierwszym piętrze -73,4 m2 -salon + dwa pokoje, kuchnia, wc i łazienka -garaż 16,22m2 -przy budynku plac zabaw i miejsca parkingowe -klimatyzacja -okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji: michał   lub biuro:   , od poniedziałku do piątku; e-mail:   . Wszystkie oferty na stronie: Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł43,18 m² 23 156,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy Warszawa, śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego Powierzchnia: 43,1 m Liczba pokoi: 2 oddzielne pokoje Kuchnia: oddzielna, widna Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 199 m² 229,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Skowarczu, ul. Szafirowa - idealna pod Twój dom! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i rozwijającej się części Skowarcza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł217 m² 7 649,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Dziekanowie Polskim komfort, przestrzeń i natura blisko Warszawy Na sprzedaż elegancki bliźniak o powierzchni 217 m , położony na 700 m działce w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,28 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, na osiedlu Tysiąclecia, posiadające 2 balkony! Możliwość dokupienia garażu! Ponadto mieszkańcy posiadają własny parking.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł28 m² 29 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atuty: prestiżowa lokalizacja w sercu Juraty - jednej z najbardziej ekskluzywnych nadmorskich destynacji w Polsce; kameralna inwestycja Willa na Wydmach - nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł50 m² 23 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z prywatnym ogrodem i garażem z wejściem bezpośrednio z mieszkania Wola Justowska Kraków, ul. Królowej Jadwigi 327f Cena mieszkania: 1 159 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

3 działki budowlane W wojcieszowie po 105.000 ZŁ. ZA każdą. Przy zakupie całości cena wynosi 280.000 ZŁ. Różne wielkości działek. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kołłątaja w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100,89 m² 11 894,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni użytkowej 100,89 m , położony w Wałczu przy Alei Zdobywców Wału Pomorskiego, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Raduń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł180 m² 827,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży piętrowy budynek położony w centrum Pietrowic Wielkich. Budynek posiada dwa poziomy: - poziom zerowy, gdzie znajdziemy kotłownię oraz kilka pomieszczeń gospodarczych -.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

588 000 zł88,40 m² 6 651,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88m położone w spokojnej i zielonej części Prawobrzeża Osiedle Bukowe-Klęskowo. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużym potencjałem Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 50m2 m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 1700 m2. Rozkład pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53,07 m² 10 740,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45b nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł98,78 m² 7 784,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,78m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Pocztowej 18. Atuty nieruchomości: nieruchomość o wyjątkowym stylu oraz charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł99 111 m² 55,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 100 000 m2 (10 ha), z możliwością podziału na mniejsze działki - minimalna powierzchnia wydzielenia: 3 ha. Działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł142,96 m² 5 945,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego domu w Lublewie Gdańskim. Dom o powierzchni całkowitej 142,96 m2 został oparty o projekt pracowni Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,50 m² 6 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze położone przy ul. Kopernika 25 w odrestaurowanej kamienicy. Idealne pod wynajem długoterminowy - bliskość do korporacji, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem od ul. Wspólnej oraz dużą witryną zapewniającą doskonałą ekspozycję. Informacje o lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,63 m² 9 363,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem w atrakcyjnej i zielonej okolicy (tuż w sąsiedztwie z lasem). Wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Rzeszów, ul. Nefrytowa.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43 m , zlokalizowanego na drugim piętrze bloku na osiedlu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł46,50 m² 10 731,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż piękne, stylowo zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, położone na wysokim parterze na granicy bydgoskich dzielnic Szwederowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Brwinowie w atrakcyjnej lokalizacji w blisko centrum na osiedlu Sochaczewska. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

2 146 100 zł1 951 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Komorowie, ogrodzona, zadbana, słoneczna. Jedna z nielicznych już działek w Komorowie. W sąsiedztwie park, dużo zieleni, bezpośrednie sąsiedztwo lasu jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł46,90 m² 78,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: wysoki standard - dwa pokoje - duży balkon - dębniki - zakrzówek - ul. Pietrusińskiego lokalizacja: ulica Pietrusińskiego znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu! Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia