Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

334 900 zł45,22 m² 7 406,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta W naszym biurze! nowa, atrakcyjna cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 na bydgoskim osiedlu Flisy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000 m2 położona jest przy ul. Leśnej w miejscowości Stefanowo w gminie Lesznowola w powiecie piaseczyńskim - 28 km od centrum Warszawy. Dojazd asfaltem + 400m.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 osobne pokoje, po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego vis a vie Teatru Capitol. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, w budynku z lat 60 tych, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Trzcianka,wielkopolskie

790 000 zł178,91 m² 4 415,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom z budynkiem pod warsztat lub firmę - świetna lokalizacja w Trzciance Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Trzciance, która łączy w sobie komfort wygodnego życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł41,43 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł136 m² 7 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi, o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m), położony na działce 320 m.Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 060 zł34,79 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 819 zł26,71 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł73,70 m² 9 905,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m , położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł1 180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję do wynajmu hala w Zawierciu o powierzchni 500 mkw całkowita powierzchnia hali 1180mkw. Można wynająć większą powierzchnię niż 500 mkw w uzgodnieniu z Wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł7 820 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 7820m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ul. Wrocławskiej. Dojazd bezpośrednio z ul. Wrocławska, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 900 zł134,12 m² 6 642,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w Polance, przy granicy z Myślenicami. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym domu jednorodzinnym, ale nie chcą rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,92 m² 15 614,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Starym Mieście -dla rodziny : wygodna przestrzeń z prywatną strefą dla dorastającego dziecka lub osoby starszej. -Dla inwestora: możliwość wynajmu dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł713,21 m² 4 066,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 032 m²

Pawilon handlowy, sprzedaż, biedronka, świętoszów. Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - pawilon handlowy zlokalizowany w sercu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dla dwóch rodzin na Złotnie niezależny parter i tylko 1 przystanek do szkoły Łódź | Złotno. Jeden dom. Kilka scenariuszy. Duża rodzina. Dwa pokolenia pod jednym adresem. Mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł33,20 m² 3 283,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 33 m | ul. Sienkiewicza | Białystok | 7 dni w tygodniu Na sprzedaż / wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 699 zł59,72 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje|2 łazienki| 2 ogródki| Warszawa Ursus| blisko pkp| dla rodziny| inwestycyjnie Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie 59,72m, w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł12 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój lokal w Promenadzie! Zrealizuj swój pomysł na biznes w Centrum Handlowym Promenada w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie. To idealna lokalizacja na działalność handlową lub.

Szczegóły ogłoszenia

134 400 zł1 200 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma re/max City nie pobiera prowizji od Kupujacego. Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z wygodnym dojazdem do Warszawy? Na sprzedaż 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Nowy dom na sprzedaż wójtowa (gmina lipinki, małopolska) Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wójtowa (gmina Lipinki, powiat gorlicki, woj. małopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł73,85 m² 6 486,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam przestronny apartament usytuowany na parterze piętrze w kameralnym, nowym budynku zlokalizowanym na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

357 700 zł7 300 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Czarże Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7300 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

133 510 zł1 027 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44 500 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 4,4500 ha. Możliwy zakup całości lub pojedynczych działek. Powierzchnie działek (m /ha): 30 400 m (3,0400 ha) 8 100 m (0,8100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł118 m² 5 635,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Najważniejsze informacje: - nowa inwestycja domów - IV etap - stan deweloperski, - możliwy stan pod klucz, - 118 m2 (parter i piętro) + do wykorzystania użytkowe poddasze + 40 m2, - przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł620 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdująca się w Mikołajkach Pomorskich, pow. sztumski, przy ul. Słonecznej. Działka o powierzchni 620m2, o kształcie prostokąta i wymiarach 20x31m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

208 307 zł653 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 653 m2, położony w miejscowości Koronowo przy ul. Mała Droga przepiękny widok. (Oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,40 m² 5 163,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Lipinki Łużyckie -3 pokoje na pierwszym piętrze -73,4 m2 -salon + dwa pokoje, kuchnia, wc i łazienka -garaż 16,22m2 -przy budynku plac zabaw i miejsca parkingowe -klimatyzacja -okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji: michał   lub biuro:   , od poniedziałku do piątku; e-mail:   . Wszystkie oferty na stronie: Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł43,18 m² 23 156,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy Warszawa, śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego Powierzchnia: 43,1 m Liczba pokoi: 2 oddzielne pokoje Kuchnia: oddzielna, widna Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 199 m² 229,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Skowarczu, ul. Szafirowa - idealna pod Twój dom! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i rozwijającej się części Skowarcza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł217 m² 7 649,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w Dziekanowie Polskim komfort, przestrzeń i natura blisko Warszawy Na sprzedaż elegancki bliźniak o powierzchni 217 m , położony na 700 m działce w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,28 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, na osiedlu Tysiąclecia, posiadające 2 balkony! Możliwość dokupienia garażu! Ponadto mieszkańcy posiadają własny parking.