Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 200 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115,24 m² 3 904,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Obniżka ceny! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 108 m² 631,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa. Lokalizacja: oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

615 000 zł57,02 m² 10 785,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania? Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,40 m² 11 645,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu. Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w Milanówku o powierzchni 64.4 m2. Czynsz do wspólnoty 260zl + opłaty za media według zużycia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

789 000 zł165,42 m² 4 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom po termomodernizacji z ogromną działką! Lipno, ul. Sportowa | 2 x Niezależne wejścia | Podlicznik | Działka 4700 m Cena: 790 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy na sprzedaż solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 312 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki). Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 013 m² 216,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aby obejrzeć nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną w Wierzycach gm. Łubowo o pow. 1013m2( nr działki 19/9). Osiedle Kolonia. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul. Nefrytowej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

12,64 zł/m²91 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży obiekt położony na Osowej Górze, w dobrej lokalizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł197 m² 10 147,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego to prestiżowa i doskonale skomunikowana część miasta. Oferowany lokal użytkowy znajduje się na parterze reprezentacyjnego budynku Villa Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł262,20 m² 6 102,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom, położony w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł10 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji! Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowane w Gdyni przy ul. Modrzewiowej. Miejsce znajduje się w bezpiecznej hali garażowej na piętrze -2,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 080 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| super miejsce. W pobliżu nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, przystanek autobusowy. Nie trzeba jechać na Mazury. Można wypocząć korzystając z terenów nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł136,40 m² 6 414,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

0 % prowizji od kupującego! 166D! Brzezna gmina Podegrodzie, stylowy dom w zabudowie bliźniaczej, pow. 136,40 m2, balkon, garaż w bryle budynku, ogródek o pow. 3,01 ar. Cena: 875 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł5 820 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pogórska wola mpzp | część budowlana + teren zieleni 3_1zr.18 | 58 ar Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka ewidencyjna nr 1723, położona w miejscowości Pogórska Wola, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

3 118 500 zł4 158 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Sienna w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka Czarna Góra. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,66 m² 10 893,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem oraz świetnym widokiem bez sąsiadów. Wykończone mieszkanie z zabudową meblową robioną na wymiar oraz granitowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł56,56 m² 8 221,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 666 zł33,29 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja dla osób poszukujących nieruchomości idealnej pod wynajem w jednym z najpopularniejszych górskich kurortów w Polsce! Mieszkanie o powierzchni 33,29 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł1 176 m² 289,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 796 m² 28,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w woj. łódzkim miejscowości Kolonia Zawady, gm. Widawa, pow. łaski, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł7 132 m² 5,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży 4 działki w miejscowości Adamów o łącznej powierzchni 7132 m2. Działki : o łącznej powierzchni -7132 m2 / 4 działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 675 000 zł138 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nova Klukowska wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, który spełni Twoje oczekiwania dotyczące życia w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł783 m² 536,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam działkę budowlaną o pow. 783 m2 położoną przy ul. Kasprowicza w Swarzędzu. Bardzo dobra lokalizacja, szybki dojazd do Poznania. Wokół tereny zielone i rekreacyjne: jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

219 194 zł85,05 m² 2 577,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: nie szukaj dalej! Sobieszów - 3 pokoje, 85,05 m Szukasz mieszkania, które nie udaje luksusów z katalogu ikea? Tu masz 100% prawdy, zero pudru i cekinów. Co.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Idealna działka rolna pod inwestycje na przyszłość. Działka zachwyca imponującą panoramą na Beskidy, gdzie cisza i natura stają.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w Zalesiu koło Buku Nowoczesny dom na wynajem w Zalesiu koło Buku, blisko natury z doskonałym dojazdem do Poznania. Jeśli szukasz przestronnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł133,45 m² 6 369,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki w Starym Kraszewie to doskonała alternatywa dla zatłoczonej Warszawy. To miejsce, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się przestrzenią, świeżym powietrzem i spokojem bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

61,86 zł/m²160,04 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa nieruchomość budynek wielofunkcyjny | miejsca parkingowe | klimatyzacja N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu wielofunkcyjną nieruchomość zaspokajającą jednocześnie potrzeby biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł47 m² 18 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Kompanii ak "goplana" budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł96 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Oferuję na sprzedaż elegancki dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Wrocławia. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł80 m² 212,50 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy adres, który zna każdy - ale standard i doświadczenie życia tutaj pozostają dostępne tylko dla nielicznych. Apartament na wynajem w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł111,32 m² 15 271,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na Osiedlu Jamno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Jamno w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 304 m² 107,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Ofertą sprzedaży jest działka rolna objęta planem zagospodarowania przestrzennego VII/103/03 z dnia 2003.06.26, położona w miejscowości Sławoszewo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukają Państwo idealnej nieruchomości, zapewniającej poczucie przestrzeni i możliwości własnej aranżacji to ta oferta posiada ogromny potencjał i sprawdzi się idealnie. Oferuję na.