Nieruchomości

239 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 000 zł96,20 m² 2 068,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedane. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w bliskim sąsiedztwie centrum Nakła.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Gdyni w dzielnicy Witomino, przy ul. Narcyzowej. Lokal znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków /rezerwacja/ Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

113 940 zł1 266 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Gorzuchowskim w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka. Przepiękne jezioro rynnowe z głębokością maksymalną 5 m. Z 16.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł1 500 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna o powierzchni 15 arów w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną! Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację oraz prąd! -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w samym centrum miasta! Kluczowe informacje: powierzchnia: 80 m Lokalizacja: ul. Kopisto (ścisłe centrum).

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł5 160 m² 366,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5160metrów, kształtem zbliżona do trapezu wymiary wzdłuż drogi ok 90metrów x 55, położona w Starych Babcach bezpośrednio przy drodze gminnej (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, chełm Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe w pieszkowie (pod lubinem) - o powierzchni od 11 arów zlokalizowana w pięknej lokalizacji z doskonałym dojazdem do Lubina. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł120 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament o pow. 120m , zlokalizowany przy ul. Ludwiki w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w prestiżowej dzielnicy Wola, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł136 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Dzień dobry Polecam na sprzedaż lokal znajdujący się przy ul. Długosza. Atuty lokalizacji: - doskonałą komunikacja - tramwaj, autobus - główna arteria miasta - Aleja Kromera - wokół ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 605 m² 84,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2605 m2, położona osiedlu na obrzeżach miasta, zlokalizowana w Koninie na osiedlu Wilków, przy ul. Brzozowej. Przeznaczenie działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

770 449 zł63,52 m² 12 129,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

11,99 €/m²185,33 m² 2 223 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej o łącznym metrażu 185 m2, usytuowanej w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku biurowym przy al. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 48 m | os. Zwycięstwa | blisko Pestki | wolne od zarazdo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł176 m² 5 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:760 m²

Lokalizacja: goczałkowice-Zdrój, ul. Prusa Powierzchnia użytkowa domu: 176 m Powierzchnia garażu: ok. 70 m (budynek wolnostojący) Powierzchnia działki: 760 m Budynek w całości.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł4 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 4100 m z możliwością podziału Krupia Wólka / Zalesie Górne Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 4100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60,64 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł914 m² 973,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 414 o powierzchni 2100 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł1 300 m² 375,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mogilany- do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o pow. 1300m2 z widokiem na zieloną okolicę. Opis: przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok.1300m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,83 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Rumi - ul. Owsiana Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej w Rumi. Bliskość Trójmiasto, a jednocześnie kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,54 m² 4 490,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,54 m położone na 2. piętrze. Układ mieszkania: - 2 pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka, - funkcjonalny przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł279 m² 5 372,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obiekt po rozbudowie i generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy dom w Inwestycji Zacisze Koncept Dewelopera ims Budownictwo. Ogrodzony ogród na dużej działce 171m2 Ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł180 m² 4 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Dla naszych klientów z portali ogłoszeniowych, zapraszam po więcej szczegółowych zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 1 pokój, winda, 29,74 m2, sprzedam, 220076 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

693 500 zł7 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża widokowa działka położona w Mroczkowicach. Powierzchnia 7300 m (0,73h). Kształt regularny prostokątny. Dojazd droga utwardzoną/szutrową. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

59 640 zł994 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki z potencjałem idealne dla tych, którzy lubią mieć życie pod ręką, a nie tylko ciszę jak na odludziu. Lokalizacja: zielin, gmina Mieszkowice jest ruch, coś się.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł1 937,92 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Ośrodek wczasowy W ustroniu morskim, z działką inwestycyjną, zaledwie 100 m od morza! Przedstawiamy Państwu nieruchomość, składającą się z obiektu turystycznego oraz działki,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 031 zł55,89 m² 7 068,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną na rod znajdującą się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kołowej. Wymiary 9x60m o powierzchni 500m2,na której znajduje się drewniany, ocieplony domek.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł58 m² 15 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1. piętrze w bloku z 2025 roku przy ul. Bieńkowskiego. Idealna propozycja dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 260 zł11 246 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jest teren podzielony na działki budowlane o łącznej powierzchni 11246 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Działki mają powierzchnię od 744m2 do 1624m2 Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²108,10 m² 10 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108,10 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko dworca Gdańsk-Wrzeszcz skm/pkp, galerii metropolia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł606 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie pod zabudowę letniskową; - bliskość jeziora oraz terenów rekreacyjnych, idealnych do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

335 844 zł29,46 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

188 200 zł941 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w doskonałej lokalizacji - tylko 1 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 9,41 a (dostępne też większe) - wymiary: podane.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 500 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1500 m2 (15 ar) w m. Kębło z wydanym pozwoleniem na budowę domu o pow. 100 m2. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1500.