Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom szeregowy Kodrąb

Kodrąb,zachodniopomorskie

1 490 000 zł527 m² 2 827,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Posiadłość inwestycyjna blisko morza | dom + apartamenty | 4000 m działka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Kodrąb, przy trasie turystycznej Wolin Międzyzdroje.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. ok. 20 a usytuowaną w spokojnej okolicy, wśród luźnej zabudowy mieszkaniowej. Opis dodatkowy: działka o pow. ok. 20 a Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 050 m² 142,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż Piękna działka budowlana z rozpoczętą budową Lokalizacja: głowaczowa, gmina Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie Działka o numerze 493/11, 491/6, i 491/4 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,60 m² 8 300,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 800 zł1 008 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolno-budowlana - Podole Małe, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski. Dla terenu części nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł81,25 m² 5 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 81,25 m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Skorupy przy ul. Wczasowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 822 zł43,10 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,1 m Murapol Mateczniq, kraków Podgórze / Rydlówka. Oferta przedstawia atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 43,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł71,31 m² 10 503,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

nr 04b Wyjątkowy segment z ogromnym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród aż 430 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł424 m² 11,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 838 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje budynek produkcyjno - magazynowo - biurowy na wynajem znajdujący się w miejscowości Biała w powiecie Kłobuckim gm. Kłobuck. Przedmiot najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²126,51 m² 5 693 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   najem ok 126,51 m . Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 5693 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł3 100 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom + hale + biuro | idealne pod działalność Unikalna nieruchomość łącząca komfort życia prywatnego z pełnym zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej. (Osoby zainteresowe większą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł215 m² 10 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 215 m2, usytuowany na 6-arowej działce z garażem w bryle budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 658 m² 33,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5658m2 położona w urokliwej miejscowości Mały Głęboczek - idealna dla osób szukających spokoju, zieleni i bliskości natury. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Grywałdzie, gmina Krościenko nad Dunajcem. W Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem R1 - tereny rolne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł12 272 m² 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 działki z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej nr 15 (olsztyn - Toruń) Zjazd z obu kierunków Wydane wz na budowę stacji paliw płynnych z infrastrukturą towarzyszącą Miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł150,61 m² 7 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera, bez pcc I prowizji * Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni 150m2 na dużej działce 500m2, ogród 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 965 zł45,33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,33 m położone na parterze nowoczesnego osiedla w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł143,40 m² 13 248,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda Mogilskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

118 690 zł913 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 913 m 2 położona kompleksie 7 działek budowlano-rekreacyjnych o powierzchni od 913 m 2 do 1730 m 2 w miejscowości Orzechowo,.

Szczegóły ogłoszenia

307 040 zł1 919 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości szymanowo powiat Śrem woj. wielkopolskie. Powierzchnia działki: 1.919 m2 Obok działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskie j osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. w II piętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z balkonem i widokiem na Bulwary Wiślane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł3 800 m² 2,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmiemy działkę przemysłowo usługową zlokalizowaną w kościelnikach w niedalekiej odległości ok 800m od ulicy Igołomskiej. Teren jest utwardzony oraz ogrodzony, a także posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł1 232 m² 2 191,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż dobrze prosperujący hotel położony w miejscowości Chocianów woj. dolnośląskie powiat polkowicki około 85 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł106,30 m² 4 694,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł104 m² 6 394,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

1/2 bliźniaka. Apartament z ogródkiem - dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w nowym domu, w zabudowie bliźniaczej. 0 dodatkowych opłat, 0 prowizji, 0 podatku pcc. Tylko 1 sąsiad. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł122,50 m² 10 195,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 122m2 na działce o powierzchni ok. 530m2 W cenie w pełni zagospodarowany i wykończony ogród. Nasadzenia różnych gatunków drzew.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy na sprzedaż Leszno, powiat warszawski zachodni. Leszno kojarzy się zawsze z Kampinoskim Parkiem Narodowym zwanym zazwyczaj Kampinosem, na skraju którego leży to niewielkie miasto. Wiele osób tu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł125,01 m² 5 399,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż ładny, zadbany lokal po usługach kosmetyczno- fryzjerskich, o powierzchni 121,01 m2. Położony jest bezpośrednio przy ulicy z ogólnodostępnym parkingiem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł146,80 m² 6 743,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowej strukturze, położoną w Grójcu przy ulicy Jana Pawła II dom o powierzchni 147 m na działce 504 m , łączący w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

To mieszkanie wyróżnia się na tle przeciętnej oferty z Winograd już od pierwszego zdjęcia. Ktoś tu mieszka z charakterem i wyraźną wizją estetyczną. Widać to w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Praga-Południe ul. Sulejkowska - 62m2 / 2 pokoje + balkon / Parking podziemny W cenie we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł3 163 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki, mieszczącej się w Karninie w niedalekiej odległości od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia działki: 31 arów Klasa ziemi: v Media.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,12 m² 17 936,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w historycznej kamienicy w Krakowie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na drugim piętrze eleganckiej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł40 876 m² 114,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Monika połatyńska Agent prowadzący   Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni ponad 4 ha z wydanym pozwoleniem na budowę dwóch budynków pensjonatowych,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 528 m² 87,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 85.28 arów. Działka podzielona na 4 działki budowlane (każda od 10ar do 13ar) oraz działkę rolną 38ar. Wszystkie media w okolicy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-