Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 000 zł4 900 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni 4900 m , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Łęki Dolne w gminie Pilzno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

665 360 zł230,13 m² 2 891,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m , położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²34 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 60 pln + 28,5 pln za opłaty eksploatacyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł2 546 m² 120,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na Sprzedaż Szczerbice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2546 m2, kształt prostokąt wymiary przybliżone 47x58. Przeznaczenie terenu mn2- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł1 115 m² 1 336,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1115 m w Józefowie zabudowa mieszkaniowa lub usługowa Lokalizacja: józefów, rejon ulic: sikorskiego, dobra, kasprowicza, wilsona, bukowa, matejki Powierzchnia działki: 1115.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wnętrza, które łączy naturalne materiały, nowoczesne technologie i spokój zamkniętego osiedla? Zapraszam na ul. Tunelową - do doskonale doświetlonego apartamentu na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł238 m² 4 159,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo magazynowo biurowy Z potencjałem rozbudowy Łańcut - działka 6 arów - piwnica - brama garażowa - miejsca parkingowe Powierzchnia użytkowa handlowo usługowa: 238 m2 Strefa biurowa (I.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł73 m² 19 589,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie z układem dwupoziomowym z antresolą o podwyższonym standardzie, zaprojektowany z myślą o komforcie, estetyce i bezpośrednim dojściu do morza. Już od.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł104 m² 14 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu - nowoczesny dwupoziomowy loft Z strefą spa Kraków - Nowe Osiedle Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł83 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie loftowe położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,79 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podole w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów. Działka o powierzchni 13,4 ara. Kształt trójkąta o boku około 60 metrów. Dostęp do drogi z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 133 m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: 7 625 zł netto, lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże witryny wystawowe, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł84,40 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca blisko natury, dającego poczucie wyciszenia i prawdziwego spokoju? Pragniesz przestrzeni, która w naturalny sposób łączy codzienny relaks.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W murowanym bloku przy ul Grzymskiego w Kłodawie do kupna 56m mieszkanie na IV piętrze. Składa się z 4 pokoi, w tym 1 przechodni, kuchni z meblami i zmywarką, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł227 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, wybudowany w 1983 roku, położony na działce o powierzchni 663 m2. Dom znajduje się we Wschowie na ulicy Czereśniowej. Powierzchnia użytkowa to 227 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²27,70 m² 1 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Litewskiej w Gdańsku - idealna dla małych firm, jednoosobowej działalności lub zespołów poszukujących wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 12 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach (czarna Struga), w kameralnej zabudowie z 2017 roku. Nasza rekomendacja: nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł3 900 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najemca nie płaci prowizji. Zachęcamy do wynajęcia naszego placu utwardzonego o powierzchni 3800 m2, - znajduje się na ogrodzonej działce z osobnym wjazdem. - istnieje możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 141 m² 148,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana Lewickie-Kolonia, media w drodze, wz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Lewickie-Kolonia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł63 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Rumi Janowo. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek częściowo ogrodzony. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 555 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój, ul. Mostowa (kamieńsk). Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł22,63 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy w Toruniu** Kamienica znajduje się w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 33 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł158 725 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: gl1s/00001461/4,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80,23 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m, położone na 2. piętrze stylowej, zadbanej kamienicy z początku XX wieku, w samym sercu Gliwic. Lokal wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

25,59 zł/m²1 700 m² 43 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:59

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem cała Kamienica przy podwalu z widokiem na Bastion Sakwowy. Budynek jest 5 kondygnacyjny, parter 3 piętra i poddasze użytkowe, obecne przeznaczenie na powierzchnie biurowe. Do kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

151 130 zł1 778 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1778 mkw W trzemiętowie gmina sicienko Działka położona przy drodze asfaltowej, płaska, w kształcie prostokąta. Powierzchnia działki wynosi 1788 mkw. Klasa ziemi: iva bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 4 pokoje mieszkanie o powierzchni 117, 72 m2 położone na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Piaszczystej. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 250 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Sosnowicach, nieopodal malowniczej okolicy Jeziora Przybiernowskiego, w bliskim sąsiedztwie Przybiernowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja Prezentujemy Państwu piękny, nowoczesny oraz słoneczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w cichej i spokojnej miejscowości Szczepanów - okolice Marcinowic! Na.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł450 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 586 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki zabudowanej położonej w miejscowości Stara Chmielówka, w gminie Bakałarzewo, około 10 km od Suwałk. Nieruchomość o powierzchni 3586.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 255 m² 222,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana - Udorpie | 1 255 m2 | Atrakcyjna lokalizacja ? Lokalizacja: udorpie, gm. Bytów ? Powierzchnia: 1 255 m2 ? Cena: 279 000 zł ? Typ działki: budowlana ? Media: prąd i woda na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł180,40 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,60 m² 13 349,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jasne oraz przestronne 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 63,60 M2 W cichej I spokojnej okolicy znajdujące się W miejscowości modlnica przy ul. Wierzbowej oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

= = = wolnostojący dom na sprzedaż = = = = = = cisza = spokój = komfort = = = = stan idealny = gotowy do zamieszkania = Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28,80 m² 11 423,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kup wymarzone M i zamieszkaj na zielonym Dębcu ciesząc się mieszkaniem i wymarzoną, spokojną lokalizacją! Mieszkanie znajduje się na bardzo spokojnym osiedlu wybudowanym na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 617 zł58,99 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3