Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

304 000 zł1 042 m² 291,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 216 m² 102,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1216 m2 Działka położona w miejscowości Limanowa, gmina Limanowa, okolice ulicy Polnej. Do centrum Limanowej około 2,5 km, do Krakowa około 70.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł778 m² 430,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, dopiewo ul. Cienista *powierzchnia działki : 778 m2 *kształt : prostokąt *front działki : ok.22,50m Wydane Warunki Zabudowy na budynek dwulokalowy! Media :.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 100 zł71 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71m , położone na 2. piętrze na prestiżowym osiedlu Winnica w Toruniu. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3 pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,90 m² 1 695 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N10 o powierzchni 33,9 m2, w tym 13,3 m2 zaplecza znajduje się na Dworcu Centralnym w Warszawie w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Neo Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż lub wynajem! Cena sprzedaży: 265 000 zł (do negocjacji) Cena wynajmu: 1 700 zł/miesiąc Opis lokalu: duże pomieszczenie frontowe idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Tyn

Tyn,zachodniopomorskie

239 000 zł84 m² 2 845,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 84m2 na 1 piętrze w miejscowości Tyn, pow. sławieński. rozkładowe duży taras około 20 m2 1 piętro plastikowe okna bezczynszowe (tylko koszty zużycia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 700 zł50,27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

.Mam w ofercie inwestycję wobec, której nie potrafię być obiektywny. To doskonałe miejsce łączące funkcję "mieszkania i odpoczynku", dodam więcej te zalety sprawdzam na "własnej skórze".

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł13 400 m² 5,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia ziemia rolna położona w gminie Milejczyce wieś Miedwieżyki. Jedna działka o powierzchni 1,34 ha druga prawie po sąsiedzku o powierzchni 1,69 ha. Cena mniejszej to 76000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64 m² 14 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz gotowego mieszkania z nowoczesnym wykończeniem, ale z możliwością aranżacji dodatków we własnym stylu? To oferta dla Ciebie. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają realistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,11 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do o wynajęcia lokal mieszkalny położony w Gnieźnie w dzielnicy Skiereszewo przy ul. W. Gombrowicza. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2025 r. na II piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł460 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

! na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej części Zalesia Dolnego. Willa o klasycznej bryle w stylu rezydencjonalnym o powierzchni całkowitej 460 m2 (powierzchnia użytkowa 337.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Zielone Tarasy o powierzchni 42m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł360 m² 16,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na wynajem segment hali magazynowej z dwoma obszernymi placami manewrowymi - Piła ul. Kossaka. Oferta dotyczy części hali o pow. 360 m2, możliwość dowolnego łączenia segmentów - 120 m2, 240.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł170,16 m² 1 351,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy Państwu dom o powierzchni 170,16 m2, położony na wsi Blotno, niedaleko Dobrzan. Budynek wymaga generalnego remontu, składa się z dwóch kondygnacji, na które składają się 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche,przestronne,w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu położonym w parku o podwyższonym standardzie z recepcją .Składa się z dużego salonu ( wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 003 m² 139,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Konstantowie koło Błonia. Działka częściowo przy prywatnej drodze utwardzonej a częściowo przy drodze gruntowej z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 256 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 4256 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, które obejmują: 1. Budynek mieszkalno - usługowy z garażem 2. Halę magazynową wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pruszków

Pruszków,wielkopolskie

1 180 000 zł158 m² 7 468,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z własnym lasem Pruszków k. Kalisza | 1 180 000 zł Szukasz przestronnego, komfortowego domu w cichej okolicy blisko natury? Ta nieruchomość w Pruszkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,48 m² 8 907,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Konstytucji 3 Maja w Koszalinie. Lokal znajduje się w nowym budynku z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł5 267 m² 101,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 150 m² 291,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka położona na lekkim wzniesieniu. Lokalizacja działki sprawia, że można tutaj mieszkać i wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł370 m² 15,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac 370 m Warszawa Tarchomin, ul. Czeremchowa Oferuję do wynajęcia ogrodzony plac o powierzchni ok. 370 m (20x19 m) w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa Białołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Giżycko, ul. Nowogródzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i funkcjonalnej nieruchomości zlokalizowanej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 832 zł33,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem o łącznej pow. 33 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 49,40 m2 przy ul. Sikorskiego w Białymstoku, dodatkowo można kupić garaż murowany w podziemiu bloku. Mieszkanie w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 190 m² 378,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej. Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament klasy premium z tarasem o powierzchni 40 m , zlokalizowany na Mokotowie Sielcach. Lokalizacja Mokotów Sielce to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 600 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: budynek komercyjny w centrum Tczewa - 1600 m Cena: 1 800 000 zł Powierzchnia użytkowa: 1600 m Rok budowy: 1960 Rodzaj nieruchomości: handlowo-usługowa Stan: do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,35 m² 5 676,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 057 m² 179,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Konradów, przy ul. Borówkowej (gmina Blachownia). Nr działki: 136, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł520 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 520 m2 usytuowana w okolicy Osiedla Morelowego ul. Andrzeja Struga. Działka w kształcie prostokąta, na działce liczne nasadzenia- róże, lilie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 268 m²

Nowa oferta! 2 Budynki mieszkalne + Stajnia! Prezentujemy kompleks 2 domów jednorodzinnych w zabudowie zwartej wraz z stajnią dla koni i zwierząt, 2 garażami , chlew w całości na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojacy W dzielnicy żary - kunice Dom poniemiecki o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 w urokliwej i spokojnej okolicy na obrzeżach Żar. Budynek położony na działce około.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne 72m2 z wyjątkowym potencjałem. Na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Komfortowe 3 pokoje. 3 pokoje | wysokie 11 piętro | pralnia | balkon | garaż Oferujemy 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone na wysokim 11 - piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

351 750 zł1 407 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1407m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł6 744 m² 137,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż: duża działka budowlana 67 ar - 34mn2, proszowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 67 arów (6 700 m ), położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5e wraz z udziałem wynoszącym 393/10.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł12 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 22 ary w miejscowości Zaczernie. Działka o kształcie prostokąta, 4 klasa gruntu, w okolicy domy mieszkalne. Możliwość zakupu połowy. Na nieruchomość są wydane.