Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

705 033 zł47,88 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 795 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w miejscowości Rzakta, gm. Wiązowna. Główne atuty nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł136 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Jastków Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

152 100 zł1 014 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie dwie działki z wydanymi Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1014 m2 oraz 1311 m2 w miejscowości Robakowo! Dokładna lokalizacja po.

Szczegóły ogłoszenia

646 200 zł3 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na własny dom, w którym spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Twoimi potrzebami? Oto nieruchomość zlokalizowana w Kamieńcu, gmina Kołbaskowo,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 424 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni ok. 80 m , położona w spokojnej wsi Berkowo w gminie Kiszkowo. Budynek mieszkalny jest murowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł400 m² 9 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

*Wyjątkowa nieruchomość!* Ponad 100 letni dworek, z końca XIX wieku po kapitalnym remoncie! W pełni rozpędzony biznes! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł104 m² 15 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m, który tworzy dwa niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 251 m² 126,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki budowlane w Szczecinie w otulinie lasu. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Pozwolenie na budynek jednorodzinny o powierzchni 130m2. Działka objęta jest planem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki od 20 arów Do sprzedaży posiadamy działki (4 szt.) o powierzchni od 2000 m2 do 2757 m2 w planie zagospodarowania oznaczone jako AG - aktywność gospodarcza. Działki umiejscowione przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,40 m² 11 431,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zakup wyłącznie gotówkowy Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m na trzecim piętrze z windą w inwestycji "pięć Wzgórz" dewelopera Hossa. Atuty - Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł112,48 m² 10 668,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 zł520 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję do wynajmu halę magazynowo produkcyjną w Gliwicach o powierzchni ok 422 m kw. Opis obiektu: wysokość hali ok 550 cm Posadzka betonowa. Poziom zero. 1 brama stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

125 000 zł1 450 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie rąbu, położona najbliżej drogi. Zdecydowanym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni około 65 m , zlokalizowane na 4 piętrze bloku przy ul. Zwycięzców w Żarach. Mieszkanie jest bardzo jasne, ciepłe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 618 m² 94,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych pod nowy piękny dom, położonych w miejscowości Raszków powiat Jędrzejowski.

Szczegóły ogłoszenia

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,6 ha zlokalizowana w Żółwinie, w powiecie pruszkowskim. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 250 zł915 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 915m , położona w Pobiedziskach przy ul. Kaczyńskiej. Nieruchomość posiada warunki zabudowy pozwalające na realizację domu jednorodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł38 641 m² 31,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czernichów - 3,86 ha gruntu z potencjałem i wyjątkowym klimatem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3,86 ha, położona w malowniczym Czernichowie. Teren zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł264,19 m² 7 532,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż- pakiet 5 lokali o łącznej powierzchni 264,19 m , stanowiących część budynku, wraz z udziałem w częściach wspólnych. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł740 m² 160,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 119.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bezczynszowe 2 pokoje mieszkanie w centrum Siedlec | Parter, parking, komórka Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale bez comiesięcznych opłat czynszowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł12,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni 12,5 mkw, w hali garażowej w nowym budynku, na terenie zamkniętym w Poznaniu, przy ul. Śliskiej. Miesięczny czynsz najmu - 400 zł wraz.

Szczegóły ogłoszenia

8 984 640 zł18 336 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży udziału w atrakcyjnie zlokalizowanym gruncie inwestycyjnym we Wrocławiu, przy ulicy Awicenny, w specjalnej strefie aktywności gospodarczej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł31,60 m² 11 645,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie Dwupokojowe Po Generalnym Remoncie w Kielcach Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie z piwnicą | ksm Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł2 900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej 2900 mkw. Lokalizacja: bukowiec, gm. Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie. Odległości: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł5 100 m² 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 266 m²

Budyneki produkcyjne o powierzchni użytkowej 5100m2 działka 29266m2 tylko u nas oferta na wyłączność Radymno ul. Złota Góra opis nieruchomości : Działki pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 230.000 ZŁ Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe Łąka, gm. Czaplinek 250 m od Jeziora Pławno mieszkanie z budynkami gospodarczymi i dużą działką wykorzystywaną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,62 m² 14 376,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz mieć możliwość przyjazdu i spędzania czasu nad naszym Polskim morzem, a jednocześnie mieć możliwość czerpania dochodu pasywnego w postaci najmu krótkoterminowego ? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Lokal usługowo-handlowy 500 m2 z windą i zapleczem Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 800 zł1 780 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110,40 m² 3 161,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni: 110,40 m2, położony na parterze budynku mieszkalno -usługowego w Białogardzie przy ul. Wojska Polskiego. Jest to świetna nieruchomość do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł88 m² 16 352,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property przedstawia piękny apartament o najwyższym standardzie wykończenia, usytuowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu. Składa się z:przestronnego salonu z kuchnią,trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł81,35 m² 14 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - serce gdańska! Szukasz idealnej nieruchomości pod inwestycję w samym centrum Gdańska? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! najważniejsze atuty: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł291,60 m² 4 797,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Szprotawa, dom parterowy dwulokalowy z budynkiem mieszkalno-usługowym, łączna powierzchnia 291,6 m2, działka 28 ar, cena 1 399 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość z 2012 roku, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Opola, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Dzierżona, znajduje się przestrzeń absolutnie wyjątkowa. Ulica po rewitalizacji zachwyca elegancją, świeżością i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 969 000 zł35 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 3,5ha, zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowoczesny bliźniak 148 m z ogrodem i garażem - zamknięte osiedle bez pcc | wysoki standard | świetna komunikacja Na sprzedaż przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.