Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Wrocławczyka, 500 m od Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego, przy pl. Grunwaldzkim. Koszty to : czynsz najmu 2100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1100 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Łukowica, obręb młyńczyska. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ulicy Krakowskiej. Projekt obejmuje kameralne osiedle budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł51,71 m² 15 451,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

33 zł/m²99,74 m² 3 291 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Mickiewicza 6, zaklików Powierzchnia najmu: 99,74 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 2278 o pow. 0,0488 ha Cena: 3 294,42 zł netto/msc do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł703 m² 220,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Powierzchnia działki to 703m2 (nr. 2) + udział 1/2 w prawie do działki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł894 m² 178,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Kruszyn Krajeński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 894 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Kruszyna Krajeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł406 m² 3 938,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Jeleniej Górze, składająca się z dwóch budynków posadowionych na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 2560 m . Budynek I W.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 200 m² 415,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** działka z pięknym widokiem ** blisko lasu ** za działką - tereny rolne! ** wszystkie media w drodze (gaz, prąd, kanalizacja i woda).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 292 zł41,61 m² 8 130,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł127 m² 8 188,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko Zalewu Siedleckiego? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Przerastają Cię formalności związane z budową - pozwolenia, plany.?.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 994 m² 5,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno - leśną w Myślinie. 3080 m2 lsv, 7438 m2 - rvi, 476 m2 - N. Większa część działki jest zalesiona. Młody las sosnowy. Nota prawna: informacje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 207 m , położony przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze, wysokość pomieszczeń 280-290 cm. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł594 m² 12 626,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 017 m²

Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy nad morzem atrakcyjna inwestycja w Sarbinowie Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący, nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż budynek komercyjny z 2017 roku położony w Dębowej, gmina Jodłowa na 24 arowej działce.Przedstawiana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł130,89 m² 5 722,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

0% prowizji! Dom bliźniaczy w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Kochłowice. Do sprzedaży dom bliźniaczy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63,60 m² 7 389,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł28 500 m² 4,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży jest działka rolna , klasa gruntu Ł IV , R V , Łs VI o powierzchni całkowitej 2,85 ha. Działka obecnie porośnięta trawą oraz na obrzeżach krzakami , blisko działki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,41 m² 6 487,31 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne naturalnego światła mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wigury 15 w sercu Łodzi. Nieruchomość o powierzchni 52,41 m znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 2 oddzielne pokoje | 35 m | Powiśle Solec | 6 piętro | balkon Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł151,51 m² 6 270,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kobylnikach, gmina Rokietnica, powiat poznański. Dom w zabudowie bliźniaczej w podpoznańskich Kobylnikach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł260 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokoleniowy dom w Siedlęcinie 6 km od Jeleniej Góry! Biuro Nieruchomości mały domek poleca do zakupu przestronny i nowoczesny dom idealny dla dwóch rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

57 408 zł1 104 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana w miejscowości Łazy Dąbrowa w super cenie Jeśli szukasz działki budowlanej w pięknej okolicy to ta działka będzie idealnym wyborem. Działka o pow. 1104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł59 m² 150,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 927 m² 155,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ostatnia z działek budowlanych zlokalizowanych na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Niedźwiedziu. Powierzchnia działki wynosi od 1927 m2. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,71 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa opis: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze budynku 4 piętrowym oddanym do użytku w roku 2024. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 721 m² 155,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren z planem zagospodarowania przemysłowo- usługowym. Dojazd drogą asfaltową, zjazd z drogi serwisowej S8. Wysokość zabudowy nawet do 40 metrów, powierzchnia zabudowy max 50%,.

Szczegóły ogłoszenia

183 200 zł800 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknie położonej działki inwestycyjnej nad morzem? Kup uzbrojoną działkę budowlaną położoną w pierwszej linii brzegowej Jeziora Sarbsko, niedaleko Morza Bałtyckiego Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 140 m , usytuowany na działce o powierzchni 10 arów. Lokal znajduje się w Tarnowcu 130, w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł102 m² 14 656,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przepiękny (świeżo wyremontowany) lokal użytkowy w ciągu lokali handlowych, znajdujący się w Warszawie przy ul. Lechickiej 15 (włochy). Lokal wyróżnia się świetną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 040 m² 54,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja: działka usytułowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarna

Czarna,świętokrzyskie

798 000 zł216 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 087 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancką posiadłość, zlokalizowaną w miejscowości Czarna, gmina Stąporków w woj. Świętokrzyskim. Dom z podpiwniczeniem o pow. 216 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 385 zł6 921 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o powierzchni prawie 0,7 ha położona w Gdańsku Rudniki u zbiegu ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,89 m² 11 196,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w centrum Wrocławia przy ul. Haukego - Bosaka. Wyremontowana, ocieplona kamienica z 1930r. Doskonała lokalizacja i bliska.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,34 m² 429 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą na poddaszu w Świebodzicach ul. Prusa 7 78,34 m | 429 000 zł | Bez czynszu | Ogrzewanie gazowe To nie jest zwykłe mieszkanie, tylko poddasze z duszą. Drewno, belki.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł71,60 m² 7 598 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Ty i Twoja rodzina potrzebujecie nieruchomości o dużym funkcjonalnym metrażu oraz atrakcyjnym rozkładzie dla Twoich najbliższych - właśnie taką nieruchomość mamy na sprzedaż. Sprzedam 4.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 300 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na pograniczu Gdańska i Pruszcza Gdańskiego - Radunica nieruchomość: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Radunica, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne z potencjałem - 5 km od centrum Ełku! Idealne miejsce w otoczeniu natury. Lokalizacja: chruściele k. Ełku, przy drodze Chruściele - Szarek. Na sprzedaż jest k ilka działek.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,53 m² 10 563,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Dwustronne (wystawa północ-południe) i w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 61.53m2, na 1 piętrze bloku z 1984 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże mieszkanie trzypokojowe (trzy osobne pokoje) znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kujawska 12 (kilka minut pieszo od Placu inwalidów/nowego.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.