Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

908 337 zł71,50 m² 12 704,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 956 114 pln na 908 227 pln W ofercie nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 4 lokale położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór , tuż przy Rynku. Świetna lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych , doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 442 zł48,32 m² 24 967,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament premium nad wodą Brak pcc, 0% prowizji, możliwość odzyskania vat Dane podstawowe Typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: apartament Lokalizacja: gdańsk, wyspa Sobieszewska Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 490 000 zł146 m² 10 205,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

1 490 000 zł | Konstancin-Jeziorna | Nowoczesna połowa bliźniaka z dużym ogrodem Cena: 1 490 000 zł Cena za m : 10 205 zł/m Lokalizacja: habdzin, gm. Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński,.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł17 789 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nr 1538/13 położona jest w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Oświęcimskiej / Konarskiego. Jest to nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł172 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:674 m²

Opis nieruchomości Dom wczasowy w Szklarskiej Porębie Przedmiotem oferty jest przestronny dom wczasowy zlokalizowany w prestiżowej części Szklarskiej Poręby, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł744 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 003 zł44,02 m² 13 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²88,46 m² 6 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 80 m , położony przy prestiżowej ulicy Kiełbaśniczej, w samym sercu wrocławskiej dzielnicy biznesowej. Lokalizacja: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niewielkie M-3 z garażem Rybnik Niedobczycka (nowe budownictwo) - powierzchnia: 30 m2 - M-3 - piętro: 2/5 - winda - garaż (co daje możliwość parkowania dwóch pojazdów) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 110 m² 1 081,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 481 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży w pełni przygotowanej nieruchomości inwestycyjnej, położonej w Zielęcicach. Obiekt stanowi idealną propozycję dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 340 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Duża, kształtna działka budowlana w Wilczopolu Kolonii! Powierzchnia wynosi 1340m2, szerokość 23m. Bardzo ładna, zielona okolica niedaleko Majdanu Mętowskiego i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł93,60 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

22 050 €6 300 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna o metrażu 6 300 mkw., blisko głównych dróg i autostrad. Dostępność: od zaraz Magazyn jest w najwyższym standardzie A-klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł95,81 m² 104,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

: krótko: śródmieście Południowe | Emilii Plater | Lokal biurowy - 95 m2 | 4 gabinety, kuchnia, toaleta, balkon | Idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy | Świetna komunikacja : Dla kogo? Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,92 m² 6 853,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Jednopokojowe, wysokie mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,20 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż nr oferty : sldoc8972 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 80,20 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 2 balkon Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł155,59 m² 5 013,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w Wysokiej Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

74 990 zł5 100 m² 14,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 0,5137 Ha, zlokalizowaną w miejscowości Dobino, w odległości 7 km od Wałcza. Działka ma długość 190 m2, szerokość 38.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł159 m² 7 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 144m 2 zlokalizowany w wyjątkowej okolicy w Gminie Wielka Wieś w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego inwestycja deweloperska brak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł77 072 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 7,7072 ha w Pasiece,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

48 zł/m²37 m² 1 776 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego w Grudziądzu - osiedle Lotnisko, ul. Budowlanych. Powierzchnia i układ Lokal o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł24,10 m² 14 481,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Perełka - wyjątkowa Kawalerka o powierzchni 24 m z piwnicą 4 m , Znajdująca się w samym centrum Otwocka - 200 m od Urzędu Miasta, 700 m do pkp Otwock.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,3 ha położona przy węźle Sośnica w Gliwicach. Działka w planie zagospodarowania przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 122 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1122 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka, zaledwie 15 km od Olsztyna. Lokalizacja i otoczenie: teren.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 203 m² 98,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż malownicza działka W połęczynie niedaleko przywidza Działka usytuwana we wsi Połęczyno, niedaleko Przywidza i Egiertowa. Do Gdańska około 35 km. Działka budowlana, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł57,25 m² 12 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 57,25m zlokalizowane parterze z ogródkiem 130m2 w budynku 58. - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł64,30 m² 3 888,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowe mieszkanie o pow. użytkowej 64,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Suliszewo,zachodniopomorskie

129 000 zł3 001 m² 42,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3001 m?, położona w miejscowości Suliszewo, w odległości około 8 km od Złocieńca i 6 km od Drawska Pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł112,14 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł18 300 m² 9,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9212 Na sprzedaż działka rolna w Kwielicach 1,83 ha Oferujemy atrakcyjną działkę rolną klasy III i IV o powierzchni 1,83 ha, położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży trzy działki w miejscowości Izbiska Gmina Miedźno, o powierzchni 1000 m2. Działki są kolejno w drugiej, trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł240 m² 7 204,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom z prywatną strefą relaksu, starodrzewem i niezależnym studiem | Ślęza Są nieruchomości, które trudno porównać do czegokolwiek innego. Ten dom w Ślęzie to jedna z nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł125,72 m² 9 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż komfortowy 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 125,72 m2, posadowiony na malowniczo położonej dużej działce (556,50 m2). Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle funkcjonalnego apartamentu na Osiedlu Zielone Tarasy. Dokonała lokalizacja osiedla pozwala nie tylko na szybki i sprawny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł416,67 m² 4 295,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Wyjątkowa posiadłość z domem i budynkiem wczasowym -ostrowo, powiat pucki, woj. pomorskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Ostrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

599 000 zł280 m² 2 139,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż dom z z lokalem handlowo-usługowym! Niższa cena! Jeśli marzysz o własnym biznesie a jednocześnie nie chcesz tracić czasu na dojazdy to ta oferta jest kierowana do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²170 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 170 mkw, w cenie 25 zł/m2 + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią.