Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy 25,40 m2 - parter, świerczewo Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m2, położony na parterze budynku z 2001 roku, na osiedlu Świerczewo. W tym samym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł102,64 m² 16 075,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 102,64 m | Centrum Poznania W rytmie miasta. W dopracowanym, ponadczasowym standardzie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 102,64 m , położony na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 000 zł110 000 m² 157,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z bocznicą kolejową złotoryja (obręb wilków) Działka inwestycyjna o powierzchni 11 ha, położona w atrakcyjnej lokalizacji Złotoryja obręb Wilków. Grunt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Okrzei. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

275 000 zł44,70 m² 6 152,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 2 piętrze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Reden w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

77,74 zł/m²283 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest 283 mkw. powierzchni w nowoczesnym budynku, wyróżniającym się swoją architekturą posiadającym wszelkie udogodnienia dla użytkowników. Lokal, znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 100 zł65,61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł97 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe, idealne dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni w świetnej lokalizacji blisko centrum i komunikacji. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²59 m² 5 074 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu lokal użytkowy na parterze o powierzchni 56 m2 netto (59 m2 brutto) znajdujące się w nowoczesnym i przeszklonym biurowcu przy ul. Konstruktorskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 900 zł110 m² 5 908,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duże mieszkanie z balkonami i poddaszem - 110 m ! 4 pokoje, krzyszkowice k. Myślenic - idealne dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania z klimatem domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Cieplicach. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne mieszkania. 1.Kawalerka z aneksem kuchennym oraz toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal 20 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze wejście od strony ulicy w kamienicy w centrum miasta przy Alei nmp/ Plac Biegańskiego. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł144 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni użytkowej 1400 m2, zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi, budynkiem gospodarczym oraz magazynem z garażami. Nieruchomość znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74,37 m² 10 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Poznaniu przy ul. Krauthofera, zaprojektowane z myślą o wynajmie i generowaniu stabilnego dochodu od pierwszego dnia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł118,20 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 035,77 m² 982,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 035 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się ciszą pól, zapachem świeżego powietrza i przestrzenią, która naprawdę należy do Ciebie. Właśnie tak wygląda codzienność na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 625 m² 567,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2625 m , położona w prestiżowej części Konstancina-Jeziorny. Objęta mpzp teren mn-8 (zabudowa jednorodzinna wolnostojąca + usługi). Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,20 m² 13 819,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej ok. 54,2 m , wzbogacony o dwie funkcjonalne antresole.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piszewo

Piszewo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł20 000 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

97,56 zł/m²41 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41m2. Składa się on z: ok 26m2 główna sala, ok. 9m2 magazyn, ok. 4m2 mały magazyn i wc. Wysokość ok. 3m. Lokal posiada dostęp światła dziennego przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po remoncie, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: dzielnica Podgórz w Toruniu. Podgórz ma.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, widok, os. Północne Na sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł32,57 m² 15 659 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków- stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

142 742 zł958 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł14 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,48 ha znajdująca się w miejscowości Otomino gm. Żukowo. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł157,78 m² 2 218,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki. Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera ska1023 z portalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł27 900 m² 136,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Uniszki Cegielnia k. Mławy Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 27 900 m , zlokalizowana na obrzeżach Mławy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,37 m² 7 899,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.59,37 m2 w trakcie ukończenia generalnego remontu, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

12 271 488 zł95 871 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o łącznej powierzchni 9,5871 ha o zwartym kształcie znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Świetny teren pod fotowoltaikę, biogazownię,.

Szczegóły ogłoszenia

747 834 zł68,76 m² 10 876 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-2, balkon: 9,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 247 zł63,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

295 160 zł4 229 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę, w Częstochowie, w dzielnicy Gnaszyn, o powierzchni 4229m2. Działka : o pow. 4229m2 wymiary : szer. 29.

Szczegóły ogłoszenia

376 980 zł36,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł130 m² 1 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu w malowniczej części Bluszczów w otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się na działce 2145 m2. Budynek na parterze mieści 3 pokoje, kuchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,94 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni 30,94 m2 z balkonem na osiedlu Enklawa Zalesie przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł86 m² 8 138,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53,01 m² 13 770,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ok./Jagodno/3pok./taras/komórka/garaż/parter/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł96,20 m² 2 068,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedane. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w bliskim sąsiedztwie centrum Nakła.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Gdyni w dzielnicy Witomino, przy ul. Narcyzowej. Lokal znajduje się w bloku.