Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

806 000 zł42 m² 19 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł136 m² 5 654,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Domy Z ogrodem | siemianowice śląskie | osiedle spacerowe Cena od: 769 000 zł ani podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym bloku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Było 270 000zł , jest 198 000 zł. Expert nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1800 m2 położną w Iławie - Kamień Duży w kierunku Szałkowa woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

567 742 zł26,78 m² 21 200,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

38 745 zł1 845 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1845 m2 w Piasecznie. Pomieszczenia biurowo socjalne 145m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 8m manewr tir 2 doki brama z poziomu 0 24 godzinna ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł702 m² 1 424,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Szanowni Klienci, do zaoferowania posiadamy obiekt dostosowany do prowadzenia działalności produkcyjno-handlowo-usługowej. Nieruchomość znajduje się w Kędzierzynie- koźlu. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł122 m² 7 352,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania! Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,90 m² 9 942,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zalety Dobry standard. Do odmalowania i drobnego remontu Duża piwnica 12 mkw Loggia z dostępem z 2 pokoi. Położenie Turka.Os.Borek DODATKOWE INFORMACJE Mieszkanie o pow. 69,90 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł53,08 m² 8 024,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,50 m² 14 471,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m położone na parterze w bloku z 1993 r. z podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł7 149 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 149 m - Krosno, ul. Wisze. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 149 m , położona w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł190 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni 190 m biura/magazynu. Możliwosć wyanjęcia placy składowego do powierzchni 2000m2. pomieszczenia:biuro, wc, kotłownia, pomieszczenia suche,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Starzyńskiego 19 prezntuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ulStarzyńskiego 19 Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

340 900 zł2 435 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2435 m2, w miejscowości Koszęcin, pow. lubliniecki. Atuty lokalizacji: spokojna okolica: koszęcin to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy na sprzedaż Leszno/ Zaborówek, powiat warszawski zachodni. Leszno kojarzy się zawsze z Kampinoskim Parkiem Narodowym zwanym zazwyczaj Kampinosem, na skraju którego leży to niewielkie miasto.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100,43 m² 3 475,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkową okazję - przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,43 m w Krośnie Odrzańskim! To atrakcyjna nieruchomość, która zachwyca zarówno przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł240 m² 18 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja. Do odświeżenia Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł2 746 m² 205,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

27 ar ul. Sikorskiego (mpzp mn/u) Tylko u nas - piękna, zielona działka, mieszcząca się w bardzo dobrej lokalizacji w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - czwarta w pasie zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 880 000 zł143,53 m² 27 032,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 143,53 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38 600 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,86 ha, położona w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,17 m² 20 264,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Tylko w Best Nest Nieruchomości Do sprzedania apartament o powierzchni 21,17 m2 zlokalizowany między Szczyrkiem, a Bielsko-Białą, w sąsiedztwie szlaków pieszych, rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,06 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie - ul. Czeska, lublin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. 60 m2 usytuowany na parterze budynku usytuowany w Żorach Rogoźnej w gęsto zabudowanej i ciągle rozwijającej się strefie mieszkalnej. Lokal oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł820 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

super inwestycja Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki(w trakcie uzbrajania) w Lusówku gmina Tarnowo Podgórne. Lokalizacja Do jeziora około 600-700metrów, w około.

Szczegóły ogłoszenia

930 zł112,56 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe zlokalizowane na 1 piętrze w budynku hali przy ul, kochanowskiego 19 a w Rzeszowie. Przedmiotem oferty są pomieszczenia o powierzchniach 36,42 m2; 20,52.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²5 000 m² 145 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjno-usługowa | 5 000 m | gdańsk kokoszki | blisko lotniska I obwodnicy Do wynajęcia/sprzedaży nowoczesna, nowo wybudowana hala magazynowo-produkcyjno-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140,50 m² 6 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,70 m² 21 758,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 615 m² 427,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego), zlokalizowana w Jędrzejowie. Na działce stoi samoobsługowa myjnia samochodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina ul. Połtawska, o powierzchni 26 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym "feniks" Lokal wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

8 280 zł276 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna do wynajęcia Warszawa powierzchnia magazynowa przygotowana pod działalność operacyjną firmy (pracownicy, dostawy, kurierzy, załadunki). Możliwe przeznaczenie: magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 000 zł2 075 m² 4 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,40 m² 6 163,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania dostępnego od zaraz, w dobrej lokalizacji Andrychowa? A może świetnego miejsca pod inwestycję? To oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł29,19 m² 22 953,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 29,19 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 200 zł44 m² 26 754,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A.partament 1 pokojowy z możliwością przerobienia na 2 pokoje Inwestycja składa się z 2 nowoczesnych budynków, w których powstaną 243 apartamenty. Na dachu jednego z budynków.