Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 działek z wz położonych na wzniesieniu, w miejscowości Srogów Dolny, gmina Sanok. Z działek rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł62,40 m² 13 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

62 metrowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²600 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Idealny lokal pod market spożywczy, przemysłowy, agd rtv. Ostatni taki duży lokal w centrum miasta. Lokal posiada duży parking. Można podzielić na mniejsze. W sąsiedztwie wiele lokali.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,10 m² 12 591,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie, które harmonijnie łączy wysoki standard wykończenia, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal o powierzchni 57,1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

819 000 zł1 180 m² 694,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjrememność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej mpzp. 31mw.U1/G. z możliwością zabudowy mieszkaniowej z działalnością handlowa w centrum Chorzowa II,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,11 m² 21 903,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament studio Z tarasem | dune resort | mielno Apartament hotelowy o powierzchni 25,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz elegancko zaaranżowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

46,59 zł/m²44 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana jest do osób, które chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek lub potrzebują nowej lokalizacji dla swojej działalności. Oferujemy do wynajęcia lokal w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 562 m² 101,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyświeć, ul. Jeżynowa - działka 1562 m pod dom jednorodzinny Propozycja dla osób szukających ciszy i zieleni w zasięgu szybkiego dojazdu do Skoczowa i trasy S52. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 360 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł418,40 m² 17 566,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł6 180 m² 4 045,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna 6.180 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na Mierzei Wiślanej - przy głównej trasie Krynica Morska-Piaski. Nieruchomość to teren inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 107 m² 85,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Grabiku przy ul. Słonecznej o powierzchni 1107m2. Na działkę wydane warunki zabudowy. Dziaka płaska, niezadrzewiona, sucha. Woda oraz sieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł182,40 m² 13 706,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł779 m² 128,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki mieszczącej się w Lutomi - 15 km od Świdnicy. Działka o powierzchni 7,79 a, kształtem zbliżona do foremnego prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł40 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nad Motławą, w centrum miasta, z pięknym widokiem, do odnowienia, bardzo słoneczne, w super lokalizacji, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe, o pow. 40m2., na VIII piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ursynowa -.

Szczegóły ogłoszenia

17 835 zł810,70 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 810,7m 2 położoną na parterze obiektu produkcyjno-magazynowego. Obiekt składa się z hali.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł57,50 m² 8 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne M-4 z loggią w doskonałej lokalizacji na os. Leśnym. Mieszanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze bloku; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł15,79 m² 20 836 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki | Gwarantowany zysk Apartament obecnie wynajmowany roi ok. 6% Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wolica,wielkopolskie

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam dom na Wolicy Dom został zbudowany z najwyższej klasy materiałów. Materiał budowy: pustak ceramiczny 24cm, ocieplony styropianem 12cm. strop gęstożebrowy typu Teriva. Dom przykryty dachem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł14 712 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wielopole Skrzyńskie - działka 1,47 ha z warunkami zabudowy Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Wielopolu Skrzyńskim. Działka budowlano - rolna.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 516 m² 57,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu trzy atrakcyjne sąsiadujące ze sobą działki budowlane z mpzp, położone w miejscowości Rymanów, woj. podkarpackie. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórka. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł5 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż działka rolna 0,5 ha w Mazurowicach** Oferuję atrakcyjną działkę rolną o powierzchni **0,5 ha**, oznaczoną w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 217 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niemstowie Powierzchnia działki 22,17 ara. Uzbrojenie: prąd, woda oraz kanalizacja w drodze tuż obok działki. Oferta skierowana do osób szukających dużej działki pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł8 264 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż podział działek o powierzchni całkowitej 8264 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Mszczonów powiat żyrardowski Podział na 4 działki: - 1900 m , - 1600 m , -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł25,80 m² 15 426,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Kościuszki | 25 m | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu plac utwardzony o pow. 1000 mkw przeznaczony na dowolna nieuciążliwą działalność. Teren utwardzony do dowolnej aranżacji znajdujący się przy trasie 94 Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum parter, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 , znajdujący się na parterze w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 332 m² 150,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z wjazdem od północy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1332 m2zlokalizowana w Sopieszynie przy ul. Jodłowej. Działka położona na niewielkim wzgórzu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 zł119,89 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku schronisko manewrowych Żurawicy przy ulicy Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

dom wolnostojący parterowy 3 pokoje, salon,kuchnia, 2łazienki , umeblowany c.o. gaz. przeznaczony na biuro, usługi , gabinety lub dla pracowników firmy -8 osób. Umowa tylko na firmę Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Łubianka,kujawsko-pomorskie

500 000 zł164,96 m² 3 031,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, położony w Łubiance. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym (z zaplanowanym pokryciem dachu i ociepleniem w cenie). Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

200 785 zł3 089 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Kategoria: działka inwestycyjna z wz Przeznaczenie: przemysłowo-usługowe Lokalizacja: legnica, ul. Szczytnicka Powierzchnia działek: 30a największe zalety! Dobra logistycznie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Aktualnie ziemia rolna położona w strefie podmiejskiej Bydgoszczy w sąsiedztwie trasy S-5 , lecz poza zasięgiem hałasu. - w studium zagospodarowania teren przewidziany na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł230 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 230m2 m i znajduje się na.