Nieruchomości

239 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 000 zł101 m² 20 495,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

3 sypialnie | Wysoki standard | Ogrzewanie podłogowe | Klimatyzacja | Wysokie sufity ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 101 m składa się z: * salonu wraz z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł725 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący Tel.:   Szukasz małej działki budowlanej ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Działka znajduje się w miejscowości Witkowice gminie Kęty. Perfekcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł19 835 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujacy nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * bez sąsiadów * przepiękne otoczenie pól i lasu (bez możliwości zabudowy w sasiedztwie) * media prąd, woda i gaz * dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja - osiedle widokowe Zabudowa szeregowa | Jastrzębie-Zdrój | ul. Zachodnia Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Osiedle Widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 550 zł2 358 m² 188,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Niegowonicach. Działkę w zasadzie można podzielić na dwie części - jest opcja dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł316 m² 2 813,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Do sprzedania słoneczny i niezwykle przestronny dom wolnostojący, o powierzchni ok. 316 m2, usytuowany na ogrodzonej działce budowlanej o powierzchni ok. 12 ar (1239 m2), zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67,80 m² 6 622,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie - parter w domu wolnostojącym/ ogród w Wilczycach pod Wrocławiem Wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie ( samodzielny lokal).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom stworzony do wygodnego życia wśród natury Narama | 115 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Jeśli marzysz o miejscu, które łączy kameralny klimat z nowoczesnym stylem, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Topiło - wieś położona w głębi Puszczy Białowieskiej nad sztucznym zbiornikiem wodnym , na rzece Perebel. Bogactwo flory i fauny tego akwenu sprawiają wrażenie naturalnego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł134,15 m² 16 548,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, mam na imię Monika i z przyjemnością zaprezentuję Państwu unikalną nieruchomość, usytuowaną w prestiżowej inwestycji Wille Bukowska. To wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

533 900 zł34 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa nowoczesna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 3. piętrze w nowoczesnym budynku Capital Towers w samym sercu Rzeszowa, tuż nad Wisłokiem i Bulwarami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł811 m² 1 230,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną w Puławach przy ul. Piłsudskiego. Przedmiotem oferty jest działka nr 134/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²168 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal przy głównej ulicy, blisko drogi S5 Pow użytkowa 168 m2 Sala sprzedaży z witryną ok 50 m2 Pięć pomieszczeń biurowych z możliwością połączenia. Trzy łazienki. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł202,49 m² 19 507,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 203 m2 z przeznaczeniem na usługi || 7 pomieszczeń || 2 toalety || Aneks kuchenny || teren ogrodzony z ochroną 24h || wejście do lokalu od dziedzińca Zabytkowa Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł253 m² 3 537,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:988 m²

Przestronny dom z dobrą energią, niezależnym dodatkowym mieszkaniem, niskie koszty utrzymania. Zaledwie kilka kilometrów od Piły we wsi Śmiłowo, z dala od drogi, pod lasem znajduje się dom,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,50 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, tuż przy Starostwie Powiatowym. Lokal dwupokojowy, po remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą cichobieżną przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł453 m² 46,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 453m2. Nieruchomość składa się z hali 272m2 oraz części biurowej z zapleczem socjalnym 181m2. Magazyn: -.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł1 500 m² 363,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna, kształtna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 z udziałem w drodze dojazdowej, położona w Malcanowie w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

85,11 zł/m²47 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, niewielki lokal w super lokalizacji ul Puławska Piaseczno, z witrynami i wlasnym miejscem postojowym naziemnym tuz przed lokalem, w ciagu innych lokali. powierzchnia 46.58m,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143,30 m² 7 676,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł9 467 m² 123,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 9467 m , zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miejscowości Kamyk , przy ul. Tuwima - zaledwie 8 km od serca Częstochowy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł67 m² 12 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , zlokalizowane w budynku z 2020 roku w Grodzisku Mazowieckim. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 900 m² 173,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, równa i sucha działka budowlana, położona w cichym miejscu z sąsiedztwem lasu. Działka ma zapewniony bardzo wygodny i szybki dojazd bezpośrednio pod działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł47,55 m² 12 302,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie widok na Park Żeromskiego | 47,55 m | ul. Matejki Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł324,56 m² 3 697,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł27 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł2 199 m² 509,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka nad Zalewem Koronowskim - 2130 m w drugiej linii brzegowej Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku i zanurzysz się w naturze? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

58,56 zł/m²111 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II 110,5 m | Doskonała lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł63,10 m² 8 098,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m2 położone w Lublinie na Kalinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł954 m² 911,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - Gdynia Oksywie! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w centrum dzielnicy historycznej - Gdynia Oksywie. Jest to teren, który gwarantuje cisze i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w szeregowcu na Osowie w Gdańsku nieruchomość: elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł3 926 m² 188,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 26/5 o powierzchni 3926m2. Parcela jest objęta mpzp pod budownictwo mieszkaniowe. Położona w Bielkówku, w najbliższej okolicy lasy i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł44,50 m² 12 696,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem rok budowy 2024, osiedle Błękitna Laguna Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

34,19 zł/m²70,60 m² 2 414 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polkowice, biuro 70,6 m2, wynajem, 34 zł netto/m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa, usytuowana na I piętrze w budynku biurowo-usługowym na ul. Krzywej. Buro składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł44 m² 16 477,27 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie, mieszkanie posiada powierzchnie 44 m i usytuowane jest na 6 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

60,20 zł/m²294 m² 17 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy o powierzchni 294 m , zlokalizowany przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Kraków-Grzegórzki (śródmieście). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 390 zł65,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Nowinach, w drodze jest: internet prąd Działka +ładna +z warunkami zabudowy +ciekawe sąsiedztwo w okolicy

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł19 730 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod inwestycję deweloperską o powierzchni 19730 m położona w Raduniu, gminie Wielowieś w powiecie gliwickim. Działka płaska w kształcie.