Nieruchomości

239 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 000 zł65,45 m² 6 569,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży oferuję bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,45 m2 w Bytomiu Stroszku, w cichej, zielonej, dobrze skomunikowanej dzielnicy, położone w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł128,65 m² 5 277,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

| oferujemy sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym z wykończoną elewacją. Nieruchomość o powierzchni 12 8 , 65 m 2 z garażem. Dom w Tychach przy ul. Jaskrów 84.

Szczegóły ogłoszenia

225 360 zł59 m² 3 819,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 500 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilsons nieruchomości komercyjne Do sprzedania dochodowy obiekt- handlowo usługowo - biurowy w super lokalizacji o pow .całkowitej- 1 500, 0m2. Budynek dwu kondygnacyjny, podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

384 800 zł481 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 481 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

150 280 zł1 156 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w miejscowości Pogorzałki, gmina Dobrzyniewo Duże. Na sprzedaż działka o powierzchni około 1156m2. Działka posiada uzyskane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł53 m² 12 264 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Okolica inwestycji jest zielona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 913 m² 212,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka inwestycyjna z pozwoleniem na 3 domy - widok na Tatry i Pieniny Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2913 m , położoną przy ul. Niwki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł257 m² 8 361,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:704 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w Niechorzu, 500m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny /.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Orzech,śląskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu(bezczynszowy) - 72 m | parter Na sprzedaż apartament o powierzchni 72 m , położony na parterze, w wyjątkowo atrakcyjnej i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,80 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 480 m² 202,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka (1480 m2) - przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się dom w stanie surowym otwartym o powierzchni projektowej 256 m2. Lokalizacja: działka położona w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł998 m² 851,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem o powierzchni 78 m2 oraz 3 miejscami postojowymi położone w Zaczerniu obok Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł7 064 m² 700,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.162778, 20.941778 Warszawa, Włochy, Załuski Numer Ewidencyjny 6, obręb   Media Kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł893 m² 208,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka z 8 z dojazdem utwardzonym. Do sprzedania działka budowlana w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Kobiórskiej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł85,70 m² 8 459,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwinowie. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 249 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję piękną działkę budowlaną, położoną w cichej i spokojnej okolicy Komarna! Zlokalizowana na nowym osiedlu mieszkaniowym w otoczeniu zielonych terenów, lasów i łąk.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł338,33 m² 11 793,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Umowa przedwstępna. Luksusowa rezydencja jak z katalogu - gotowa do zamieszkania. Tego jeszcze nie widziałeś! kompleks budynków W zabudowie : budynek mieszkalny jednorodzinny i Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł44 m² 6 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 44 m Jelenia Góra, zabobrze do remontu Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone na III piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 900 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

39 arowa działka na wzgórzu 39 arów o szerokości ok 25m przy dr gminnej asfaltowej. Lekki stok południowo-zachodni. Sąsiednia działka zabudowana. Klasy gruntu riva, lzr/rva, lzr/rivb. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący | 100 m | duża działka 25 arów | gniewomirowice - oś. Południowe opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

561 348 zł59,83 m² 9 382,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz", położone w Toruniu przy ul. Włocławskiej, w inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,20 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia dolne Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 55,2 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł198 m² 9 085,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom W ustronnym miejscu dla ludzi szukających spokoju od zgiełku miejskiego. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w cichej i spokojnej okolicy. Dom poza miastem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku w zabudowie szeregowej w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

154 250 zł617 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki Budowlane od Kaczmarek Nieruchomości Kaczmarek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działek budowlanych w Słonawach, idealnych do budowy wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 024 330 zł124,66 m² 16 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu nową, wyjątkową inwestycję, którą jest kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa. To projekt dla osób, które poszukują prywatności, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia handlowa W galerii przy dużym natężeniu ruchu. Hala o powierzchni ok.200 m2. Miejsce charakteryzuje m.in. się dobrą widocznością, dużym parkingiem, możliwością umiejscowienia.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł952 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 228 m² 324,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam działkę budowlaną położoną w Grabówce gmina Grabówka powiat białostocki województwo podlaskie. Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 000 zł51 m² 15 784,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

M2u Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz prowizji Lokal / 3 pokojowe mieszkanie 51 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 Biuro, nieuciążliwa działalność. Cena 799 tys dla zakupu przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 600 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondygnacji - max 2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż prężnie działający obiekt Bieszczadzkie Anioły - kompleks domków całorocznych położonych w spokojnej, malowniczej miejscowości Paszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 188 zł43,22 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł110 m² 5 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Niższa cena! nowoczesny dom wolnostojący W żorach - rój przy ulicy za miastem / rajska Stan surowy zamknięty Dom energooszczędny 2 km do autostrady A1 110 m2 powierzchni użytkowej parteru Duży.