Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 300 000 zł470 m² 7 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:716 m²

Oferujemy na sprzedaż dochodowy dom z pokojami do wynajęcia w Międzywodziu w odległości 400 m od pięknej plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł62,18 m² 13 541,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu | 62,18 m | Blisko Placu Grunwaldzkiego Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Ten wyjątkowy lokal w sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł29,72 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w dwunastopiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Powierzchnia około 30m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

49 zł/m²180 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro o powierzchni 180m2 w kamienicy w Warszawie. Biuro usytuowane jest w samym sercu miasta, przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,50 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czeladź Piaski ul. Zwycięstwa 37,5 m2 / 2 pokoje + Balkon 15min do Katowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w Czeladzi. Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł51,90 m² 8 959,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. ŚW. Floriana Prezentuję Państwu ofertę mieszkania typu M-4.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 69m2 usytuowane na drugim piętrze kilkurodzinnej odrestaurowanej willi położonej w Cieplicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł18,57 m² 26 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne i praktycznie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2018 r. Lokal o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 034 m² 198,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5034 m budowlano-komercyjna Mierżączka, gm. Górzno, powiat garwoliński, woj mazowieckie Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 981 zł36,72 m² 14 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł92 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkania na zamkniętym osiedlu w kamienicy przy ul. Madalińskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przestawić wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szanowni Państwo, posiadamy w ofercie na sprzedaż nieruchomość w Miechowie. Działka 25 ar, położona w spokojniej i bardzo kameralnej okolicy. Obszerny plac z lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł7 906 m² 96,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowa przy trasie S7 W elblągu lokalizacja Działka położona jest w Elblągu przy trasie S7 w kierunku Gdańsk - Warszawa. Wjazd na nieruchomość odbywa się z ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,10 m² 10 249,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta mieszkania, które sprawia wrażenie dużo bardziej przestronnego niż jego nominalna powierzchnia. Do tego piękny widok na panoramę miasta. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł48,03 m² 7 786,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz sprytnego mieszkania, które pomieści wszystkie Twoje plany i marzenia? A może potrzebujesz solidnej inwestycji w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 248 m² 479,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów. - zlokalizowana na południe od drogi wojewódzkiej nr 102 łączącej Dziwnów z Międzywodziem w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,70 m² 10 043,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł275 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 275m 2 bez filarów w Piasecznie, z wjazdem z poziomu 0. Hala murowana, ogrzewana, ocieplona wełną mineralną, o wysokości 9m, widna, ze świetlikami w dachu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 658 m² 49,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną działkę w drugiej linii zabudowy w spokojnej okolicy. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, z przeznaczeniem na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni ok. 66m2 wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - 3.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 428 m² 115,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej części Przecieszyna przy ul. Orzechowej, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

11 777 777 zł53 859 m² 218,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 468 zł68,21 m² 15 371,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,84 m² 9 951,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. Wyszyńskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł58,90 m² 23 769,10 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego penthouse o pow. 58,9 m w inwestycji Młyny Mogilska od prestiżowego dewelopera Noho. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 654,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,80 m² 14 323,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   Słoneczne mieszkanie po remoncie z komórką lokatorską w nowym budownictwie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł6 858 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 858 m²

Wyjątkowa oferta łączna dom w stanie surowym otwartym ze stawem + 2 działki budowlane | Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno | 755 000 zł Szukasz miejsca, które połączy spokój natury, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o powierzchni 28,5 m na trzecim piętrze w bloku z 1954 roku. Stan mieszkania: do remontu, jednak stan techniczny swobodnie pozwala zamieszkać. Układ: - pokój dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m , wykończony w podwyższonym standardzie w nowoczesnym stylu loftowym. Idealny pod biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,05 m² 12 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania atrakcyjne, wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Modlnica. Mieszkanie o pow. użytkowej 71,05m2 + strych około 10-15m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 210 m² 59,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Rudnik Wielki, przy ul. Modrzewiowej. Nr działki: 523/3, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł220 m² 18 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działek o powierzchni od 3000 do 3090 m.kw. usytuowanych w Głupiance gm. Kołbiel. Działki usytuowane są zarówno przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 150 m² 286,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana (nr 2/77) o powierzchni 1.150 m położona w spokojnej miejscowości Runów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł47 m² 17 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Olimpia Port | 2 Pokoje | Klimatyzacja | Widok w stronę rzeki Numer oferty: 414/4186/oms Lokalizacja: wrocław, ul. Ameriga Vespucciego 44 Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.