Nieruchomości

239 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 000 zł1 036 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Gmina Czernichów, wołowice, malownicza okolica- działka budowlana 10,4 a, media, dojazd z 2 stron do sprzedania działka w całości budowlana- mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł20,40 m² 8 774,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Komfortowa kawalerka w sercu miasta - świetna lokalizacja i niskie koszty! 1 pokój, pow. 20,4 m2, v piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 51/25b Położenie i okolica: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

532 500 zł689 m² 772,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 000 zł2 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:140 000 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość komercyjna pod wszelkiego rodzaju inwestycje. Idealna lokalizacja pod działalność gospodarczą, przemysłową, usługowo handlową itp. np. super markety czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, 47m z dużym balkonem i miejscem parkingowym w Niepołomicach! lokalizacja: mieszkanie mieści się na północy Niepołomic, tuż obok wałów Wiślanych,.

Szczegóły ogłoszenia

36,99 zł/m²68,80 m² 2 545 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnia usługowo-biurowa w samym centrum Katowic. Lokal znajduje się w centrum biznesowym opolska 22 - znanym biurowcu na mapie miasta. Przestrzeń idealna pod biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Glinik Średni - działka budowlana 20 arów z warunkami zabudowy, z dobrym dojazdem drogą gminną i bardzo ładnym widokiem na sąsiednie wzgórza; prąd na działce, gaz na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł180 m² 4 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie na ul. Lwowskiej, okolice kfc, skrzyżowania z ulicą Słoneczną, orkana. Nieruchomość w idealnym stanie technicznym do.

Szczegóły ogłoszenia

361 560 zł3 013 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł30,79 m² 11 204,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni użytkowej 30,78 m2, położona na drugim piętrze w nowym bloku, na os. Sady w Słubicach. Os. Sady to nowo rozwijająca się inwestycja poza.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 663 m² 47,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna z możliwą zabudową zagrodową/ogródek działkowy o powierzchni 3663m2 w Połomi. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 88 x 40 m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 931 m² 75,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Duża działka budowlana w zacisznym miejscu z własnym kawałkiem lasu! Ta unikatowa oferta to doskonała okazja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu, położonego przy ulicy Mickiewicza w Jeleniej Górze. Ten urokliwy dom, z pięknym ogrodem i starannie przemyślanymi detalami,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł202 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny dom 202 m z ogrodem | Krzyki | Blisko parku english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 202.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł66,22 m² 9 589,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie rodzinne z balkonem i tarasem | Gronowe Zacisze | 2022 rok Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

71,08 zł/m²262,24 m² 18 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 262 m - wał miedzeszyński - od zaraz Piętro: 1 piętro Powierzchnia: 247,4 m + 6% = 262,24 m Dostępność: od zaraz standard budynku: reprezentatywny hol wejściowy Całodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Hala produkcyjna magazynowa od 500 do 3000 m2 Do wynajęcia hala magazynowa. Najmniejszy moduł 500 m2. Moduły można łączyć. Posadzka przemysłowa bezpyłowa. Wysokość hali od 6 do 9 m. Dostępny prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, 4- pokojowy o powierzchni 89,95 m2 z prywatnym tarasem i ogródkiem. Usytuowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 090 m² 182,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczej działki znajdującej się 5km od Białegostoku w stronę Zabłudowa. Działka zachwyca położeniem, znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 805 m² 58,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   wyjątkowa działka budowlana Z widokiem rychwałd, ul. Holnówka 6805 m Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

219 260 zł1 154 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Wilków, nieopodal Świdnicy. Marzysz o budowie domu w cichym i spokojnym miejscu niedaleko Świdnicy? To ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,99 m² 8 027,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej około 111,99 m2. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,13 m² 11 874,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.6 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym, w bryle budynku. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową z demag 2t w Rudzie Śląskiej. Hala 560m2: - wyposażona w demag 2t - Wysokość do haka 7m. - wysokość magazynu 10m. - duże przyłącze prądu do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 549 m² 257,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Na tym terenie nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł164,30 m² 10 340,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Dom wolnostojący w Smolcu Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł51,21 m² 74,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Piastowska 30 | 51m : piękny, nowy apartament premium z klimatyzacją. Lokalizacja Doskonałe położenie blisko centrum, a jednocześnie z zielenią za oknami. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 700 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

87 arowa działka otulona drzewami z własnym lasem i możliwością zabudowy zaledwie 5 km od planowanego węzła S19 w Żarnowej Pięknie położona działka w zacisznym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł53 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W pięknej kamienicy Z mediami miejskim W samym sercu wrocławia lecz Z oknami od cichego podwórka zapewniającego cisze.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł93,17 m² 9 230,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Piękne dwukondygnacyjne mieszkanie Dolina Cisów, wasilków Na sprzedaż wyjątkowe, dwukondygnacyjne mieszkanie położone na cenionym osiedlu Dolina Cisów w Wasilkowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 przy ulicy Starzyńskiego. To jedna z najlepiej zagospodarowanych części Rzeszowa (osiedle Baranówka),.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 018 m² 1,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna do wynajęcia przy drodze krajowej - świetna ekspozycja | Dzierżążno, ul. Kartuska Do wynajęcia działka położona w miejscowości Dzierżążno, przy ulicy Kartuskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł1 800 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Do kupienia cały obiekt z 4 lokalami handlowymi przystosowany do sklepów dyskontowych o powierzchni użytkowej 1736 m2 blisko obwodnicy na działce o wielkości 58 arów. Na nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

460 500 zł1 535 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ( możliwa zabudowa dwóch lokali). Na terenie działki wykonana została opinia geotechniczna wraz z dokumentacją badań.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bełdów od 1000 m , 160 000 zł Cena: 160 zł/m Powierzchnia: od 1000 m Lokalizacja: bełdów, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski, woj. łódzkie Typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł48 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł256 m² 2 730,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

! nowa Cena!na sprzedaż: duży dom z potencjałem inwestycyjnym w Straduniu - ok. 256 m , działka 1200 m Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Uroczy dom wolnostojący na osiedlu poznańskim idealna przestrzeń dla twojej rodziny, zaledwie 10 minut od centrum gorzowa! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł410,71 m² 7 913,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko.