Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł27,90 m² 9 641,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bolesławiec sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe z ogrodzoną altanką, murowaną komórką i miejscem parkingowym. Wgn Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł3 707 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa 3707 m | teren rolno-leśny | spokojna lokalizacja | potencjał rekreacyjny miejsce Z widokiem na gorce I doskonałym nasłonecznieniem Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia piętro domu - wyłącznie na cele biurowe , łącznie 88m2, 4 pokoje, warszawa, ochota, kolonia Staszica, w cenie 4.500,00 PLN. Akces Nieruchomości oferuje do wynajęcia piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł68,28 m² 30 316,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ulicy Wojciecha Górskiego "restaura Górskiego". Topowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy - okolice Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

156 599 zł1 051 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> ostatnia działka dostępna do zakupu < na sprzedaż działka budowlana nr 327/70 o powierzchni 1 051 m , zlokalizowana we wsi Łebno w gminie Szemud. Działka ma wymiary 35 m na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 200 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

188 280 zł1 569 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży kilku działek w Pabianicach. Działki budowlane o pow. od 1569m do 2770 m , w spokojnej okolicy. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania funkcjonalna połówka bliźniaka położona w doskonałej lokalizacji! Powierzchnia 130 m2. Działka ok 500m2. Stan deweloperski. Dom posiada nowoczesną bryłę. Rok budowy 2025. Beton.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 2000 m u stóp Beskidu Małego okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w malowniczej miejscowości u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 63-metrowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem i tarasem o pow. ok. 30 m idealne dla rodzin z dziećmi, par marzących o własnym skrawku zieleni lub.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Zamieszkaj tam, gdzie czas płynie wolniej Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę Gorzów Wielkopolski, nowe Miasto Jeśli marzysz o miejscu, które każdego dnia będzie przypominać.

Szczegóły ogłoszenia

128 340 zł828 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Mnichowo blisko lasu! Działka płaska, regularna o powierzchni 828m2. ( w sprzedaży także inne działki) Do działki wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 392 m² 91,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Elgiszewo zaledwie kilometr od czystego jeziora Okonin - malownicze jezioro, o krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 975 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w miejscowości Nowa Jamka. Jeżeli chcesz uciec od zgiełku miasta i przenieść się na łono natury.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł220 m² 3 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 220 mkw, wybudowany z materiałów najwyższej jakości według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł190,71 m² 8 384,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferta tylko u Nas! Propozycja: tak, zamiana domu o wysokim standardzie na mieszkanie w Świeciu z dopłatą jest możliwa przy tej nieruchomości-to po prostu transakcja wymienna.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł34,36 m² 22 380,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki w inwestycji flora Esy Floresy na Mokotowie. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 490 m² 187,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.1490 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł100 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Niezwykła oferta! Zostań właścicielem pięknego domu w malowniczej miejscowości Wieprz, blisko granicy z Andrychowem. Nieopodal domu znaleźć można wielokilometrowe szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 702 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w dzielnicy Gnaszyn Górny o powierzchni 2702 m2 zlokalizowana wśród luźnej zabudowy. Szerokość nieruchomości przy wjeździe wynosi około 12,5 m i delikatnie rozszerza.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Chodzieży. Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom położony w Chodzieży, o powierzchni użytkowej około 200 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2018 roku, przy ul.Borowej 4 w Olsztynie, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Szczecin,zachodniopomorskie

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej szczecin/bezrzeczce dostępne ostatnie 5 domów! inwestycja zakończona - domy do wydania dla klientów. Lokalizacja Osiedle Magdalenk a to jedenaście domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 432 m² 233,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona na terenie zabudowy zagrodowej oznaczona w mpzp jako rm / R63. Uchwała Urzędu Gminy IX/52/07 z dnia 26.09.2007 roku informuje że jest przeznaczona pod teren.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł171,70 m² 5 329,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż - Piła, ul. Tucholska 3 sypialnie | Garaż | Ogród | Działka 438 m Na sprzedaż komfortowy i bardzo zadbany dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł146 m² 4 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 553 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi Powierzchnia działki - 0,2553 ha Miłochowice, k. Milicza Dom - aktualnie zaadoptowany na dwa mieszkania - o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł355 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 355m2 przy ulicy Zaogrodzie w Krakowie. Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m, zlokalizowany na parterze budynku w centrum miasta. Składa się z dwóch pomieszczeń oraz niewielkiego zaplecza. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 zł64,43 m² 18,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego W miejscowości kobylnica tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 522 500 zł150,75 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy Lokal Gastronomiczny w Sercu Warszawy - ul. Wilcza Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze. Powierzchnia 60,50m2.